What's new

Çay Bahçesi

Yawşak herifin teki bu slav

@Sinan

Hosgeldin kulübe.

Neptune 'a yazip sormustum, Serpentine ve bunlarla neden böyle kankasin ?
Özel Hukukum var demisti. Saygi gösterdim.

Buna benzer bir olay benim de basima geldi,
Norvecli sözde bayan TT uzmani bir üye var ya (benden sonra üye olmus) copy paste Donanma Silah Uzmani,
bana 10 dakikada üc negatif rating vermisti. O da Slav'in kankisi.

Sagolsun WAZ araya girdi ve Hakan sildirdi.

Takma kafani.

perez ile davosta konusacagim

götüyle gülüyo

Please respect to each other or ignore. We should be united. I see, some have taken their pills - look at the watch:agree:

Isimize bakalim . PUTIN in FSB si Paranoyak olmus

Putin iyice şaşırdı! Şimdi de...
Merinos Rusya Genel Müdürü Şeker: "(Rusya'daki ZAO Merinos fabrikası) Fabrikamız çevresi abluka altına alınmış ve içerideki personelimiz enterne edilmiştir."

@UkroTurk

Bizde tam tersine ANTALYA da Rus'lara gül sunalim:agree:

Efendilik iste bu olur

Arkadaşlar bırakın kavgayı , Yetişin arkadaşlar iki Çinliyle, üç Hintli Rusya forumunda @Hurshid Chelebi yi yakaladılar, dövecekler :)
Allah'ını seven Hurshide Yardıma gitsin:)
HUrşid hepsini tek başına halleder. :)

@Sinan

Hosgeldin kulübe.

Neptune 'a yazip sormustum, Serpentine ve bunlarla neden böyle kankasin ?
Özel Hukukum var demisti. Saygi gösterdim.

Buna benzer bir olay benim de basima geldi,
Norvecli sözde bayan TT uzmani bir üye var ya (benden sonra üye olmus) copy paste Donanma Silah Uzmani,
bana 10 dakikada üc negatif rating vermisti. O da Slav'in kankisi.

Sagolsun WAZ araya girdi ve Hakan sildirdi.

Takma kafani.

Yok taktıdığımdan değil, zaten aylar önce olmuş bi olay, Rating Review threadini görünce bi deniim dedim.

Bu arada, destek lazım olursa bir yerde direk taglıyın. :)

Eskiden biri Türklere bir laf ettiği zaman Pakistanlılar, Hintliler, "Brace yourselves, Wolf Pack incoming" derlerdi. :lol:

Serp..... = Wezārat-e Ettelāʿat Dschomhūrī-ye Eslāmī-ye Īrān

ücretli elemani:azn: gibi

Bas etmek icin 3 aylik Ingilizce tazeleme kursuna gitmem lazim,
adamlarin arkasinda elemanlar var.
Yazdiklari Ingilizce tam oturuyor, bu NORMAL degil

Rusya kendi kendini bitirmede kararli gibi görünüyor.

Bir Rusa boyun egecek Türk Dünyada yoktur. Bir Amraam daha atariz olur biter. zaten kitleri tamamen eski sovjet cöplügü.

Amraam 'la bitmez. Kesin bir hamle yapacaklar RUS sarhoslari
.
Bu bir askeri ucak, gemi ve hatta Ruslar o kadar kalles ki, sivil ucak bile düsürebilirler.
Ancak karsilik 10 misli olacak. Bunu Putin iti iyi bilmelidir.

Arkadaslar bana bugün, Türkmen kardeslerimizin su anda saglam olduklarini anlatti.

Ancak Cecen'lerin ,Türkiye ve Müslüman Dünyasi icin savasanlarin disinda,

hepsinin Putin tarafindan dejenere edilmis satilmis oldugunu söyledi.

Hatta gercek savascilar Kadyrov'un gögsündeki "Altin Ayyildizi" onun kafasi ile beraber "Balmumuna gömülü Kremline " göndereceklerine yemin etmisler.

Wikipedia bile çinlilerle alay ediyor. :)

unbenannt.png

Amerikali'lar bizi Kore'de " Cave warriors"
alcak boylu, kivrak, zeki, 6 ve 7. his sahibi ( Allah verdi) ve güclü savasci olarak anmislar.

82 yasinda Yozgatli SILVER STAR sahibi Yusuf abim " Yusuf dayi" hala yasiyor.

Rusya kendi kendini bitirmede kararli gibi görünüyor.

Bir Rusa boyun egecek Türk Dünyada yoktur. Bir Amraam daha atariz olur biter. zaten kitleri tamamen eski sovjet cöplügü.

Olayin en komigi Ruslar degilde son yillarin savaslarina dikkat etmeyen amator analistler. Millet halen Rusyayi eski Rusya saniyor ama bence artik oyle degil. Sirf Rus olduklari icin butun hava kuvvetlerimiz felan sayilmiyor, ki Gurcistan savasinda pekte iyi degillerdiler ve Ukraynada zaten dogru durust havada carpisma olmadi.

Halbuki bizim attigimiz bombalarin videolarini Ruslarinki ile kiyaslarsan... pff.
Tamam, belki adam bilerek ''gizlemek'' icin arkada tutuyor diyecemde nereye kadar?

Yok biz dag tas bombaliyoruz onlar sehir dersen adam Israil gibi mahalle ortasina bomba atmiyor, sehir disi olan fabrikayi vuruyor, onuda dogru durust beceremiyor.

Hepsi gogus gosterisi derken tokati yediler, olay bundan ibaret.

Beni en cok sinir eden ise bu tur laflara inanan Turkler, bizi geride tutan tek sey siyasi irade. Biraz askerine milletinize guvenin :)

Size bir iki tane güzel Internet memesi vermek istiyorum. Forumda Uygun gördügünüz yerde bolca kullanin.

birinci meme tam oldu bence:

unbenannt.png

Bu da ikincisi: Russian bear´i böyle indiririz!

unbenannt.png

Last edited:
tokati yediler

Koral onlari cok sok etti.
Türkmenleri kurban etmeyecegiz. Onlarin hepsi SEHADET bekliyor;
NUSRA Ruslari ve Esad'i fena vurdu ve daha da vuracak.

Son kozlarini oynuyorlar DAES terör mafyasi ile YPG yi müttefik yapmak istiyorlar.

Ama onlarda aptal degil,
bunun icin calisan Rus ajanlarindan birini ( Kabul edilemez bir olay);
medyatik sekilde yakalayip ibreti alem icin infaz etmisler.

DAES suni bir yapilanma, icinde FSB, MOSSAD, BND ve hepsi var !

Terör ve asimetrik savasta maalesef GENEVA konvansiyonu islemez.

Koral onlari cok sok etti.
Türkmenleri kurban etmeyecegiz. Onlarin hepsi SEHADET bekliyor;
NUSRA Ruslari ve Esad'i fena vurdu ve daha da vuracak.

Son kozlarini oynuyorlar DAES terör mafyasi ile YPG yi müttefik yapmak istiyorlar.

Ama onlarda aptal degil,
bunun icin calisan Rus ajanlarindan birini ( Kabul edilemez bir olay);
medyatik sekilde yakalayip ibreti alem icin infaz etmisler.

DAES suni bir yapilanma, icinde FSB, MOSSAD, BND ve hepsi var !

Terör ve asimetrik savasta maalesef GENEVA konvansiyonu islemez.

Benim merak ettigim, Koral ne zamandan beri ordaydi ve tam olarak neler yapti? Cunku bu tur sistemleri gerginlik olunca sinira tank/topcu sevkiyati yapmak gibi ortaya koyamazsin. Malum EW silahi yani uzerinden signal istihbarati yapmak isteyenler olacak.

Yani kisacasi Ruslar ellerinde update edilmis S-300 oldugu halde birden S-400 atiyoruz diyerekten getirdiler. Ondan sonra biz dedik Korali getirdik diye.

Su an S-400/Koral carpismasinda millet WW3 senaryosu yaziyor. Ama benim merak ettigim, Koral veya baska bir sistem ile tamamen bastirip, isimizi gorup cikabilirmiyiz? Ama boyle birsey sanirim sadece bir seferlik olur (sok effekt) yani kara harekati felan olursa.

Simdiye kadar Suriyeye takilmiyalim diye koalisyon amacli uctuk, sinirdaki hedefleri ise gudumlu muhimmat kullanarak siniri gecmeden attik. Ve boyle birsey olursa cok pis surpriz olur gibime geliyor. Ama bu zamanda daesh baskisi altinda olan muhaliflere destek vermek zor olur gibi.

Türkiye - .....keser ama asla savasta kasaba minnet etmeyecektir.

BATI medyasina ve hükümetlerine , onlarin "STAY BEHIND ex KGB ajanlari tarafindan " manipüle edildigini ve bunun asla kabul edilmeyecegi en sert sekilde anlatilmalidir.
Siyasetcileri cok zayif bir sey bilmiyorlar, koltuk pesindeler.
Muhalefetleri YEZID diyor, onlar da eyvallah PKK diye cevap veriyorlar. DIKKAT !
Onlar bize muhtac, biz ise isbirligine haziriz !

56603f7ec03c0e4d203411b6.jpg

Kardesim 7 cocuk annnesi, sözde Doktora sahibi ve 3 farkli bakanlik yapmis Bakan'dan ne beklersin ?
Profesyonnelik mi ? Seyret basin konfaransini - hemen Alman Gn.Kur Baskanina pas etti. kem küm -yezid kürt kart mürt dedi @LegionnairE

Benim merak ettigim, Koral ne zamandan beri ordaydi ve tam olarak neler yapti? Cunku bu tur sistemleri gerginlik olunca sinira tank/topcu sevkiyati yapmak gibi ortaya koyamazsin. Malum EW silahi yani uzerinden signal istihbarati yapmak isteyenler olacak.

Yani kisacasi Ruslar ellerinde update edilmis S-300 oldugu halde birden S-400 atiyoruz diyerekten getirdiler. Ondan sonra biz dedik Korali getirdik diye.

Su an S-400/Koral carpismasinda millet WW3 senaryosu yaziyor. Ama benim merak ettigim, Koral veya baska bir sistem ile tamamen bastirip, isimizi gorup cikabilirmiyiz? Ama boyle birsey sanirim sadece bir seferlik olur (sok effekt) yani kara harekati felan olursa.

Simdiye kadar Suriyeye takilmiyalim diye koalisyon amacli uctuk, sinirdaki hedefleri ise gudumlu muhimmat kullanarak siniri gecmeden attik. Ve boyle birsey olursa cok pis surpriz olur gibime geliyor. Ama bu zamanda daesh baskisi altinda olan muhaliflere destek vermek zor olur gibi.

BU koral denilen su F-35 teki sistemlerin aynisi degilmi? F-35 sistemi sökülmüs kara arac üstüne takilmis. Düsmani sadece eski tip karistirici EW yapmiyor, üstelik yanlis veri yüklüyormus S-400 sistemine. Adamlar sonunda kendi ucaklarini vuracaklar. transponderide kapatiyor gerizekali ruslar.

alman Patriot sisteminide galiba biz hacklemisiz. defolup gitsinler diye. yoksa bu alamanlar bizim ucagimizi vururdu PKKyi korumak icin.

Latest posts

Back
Top Bottom