What's new

Çay Bahçesi

Arkadaşlar bırakın kavgayı , Yetişin arkadaşlar iki Çinliyle, üç Hintli Rusya forumunda @Hurshid Chelebi yi yakaladılar, dövecekler :)
Allah'ını seven Hurshide Yardıma gitsin:)

@telkon

Tengri neymis koçum?

Biz Türkler Oguzhandan beri yüce Allah'a ve onun saldigi peygamber hazretlerine tapiyoruz.

kusura bakma

Kardesim, ne kusuru? Defosuz insan yok ki. Allah herkesi farkli yaratmis;
ben mutsuz genc bir kisiye bir defa sunu dedim :
" Üzülme, anan baban ayrilmis diye. Ama onlar birlesmese idi sen asla olmazdin. Ilahi taksirat "!

350px-Genetics_neigbour-joining-tree-of-population.png

Turkic central Asian and Turkish (Anatolian) populations constructed from HVS I sequences :coffee:

Sana kafasına göre negatif veren çinli var ya o senden önce bana yine kafasına göre bir negatif vermişti sebebi de köpek eti felan...
Ben de bu Slav'a dalgasına ''adamlar köpek eti yiyorlar, yasak yok bu bir gerçek bu yüzden negatif verilmez. Düşünsene benim birine bana 'git lokum, kebap, kavurma, yoğurt felan ye!' dedi diye negatif verdiğimi? Milletinin yediğinden mi utanıyormuş?'' dedim :D

Ben bu Slav'ın adınada kendisine de o günden beri gıcığım zaten, en son benim aylar öncesi Türkmenlerle ilgili açtığım bir konuda, sana aylar sonrası durduk yere bir uyarı yapmış medeni olun felan diye bu uyarıyı (aylar sonra) ruslar Türkmenlere saldırmaya başladığı dönemlerde yapması bardağı taşıran son damlaydı aslında.
Neden aylar sonra yapıyorsun uyarıyı dediğimde bana geç veya erken adalet yerini bulsun dedi...

Sonra Far East kısmında çinlinin biri Filipinlilere ileri geri konuşuyordu ben de denemek amaçlı bunu Slav'ı o çinlinin yazdığı hakaret'e etiketledim bunun çinli'ye yaptığı uyarı çok sinirlendirdi.

Uyarısı:
- Kardeşim lütfen yazdığını düzeltir misin?
-Tamam şimdi düzeltiyorum.
- Teşekkür ederim kardeş

Adaletin bu mu senin? Senin o adaletini... dediğimde banladılar iki hafta işin komik tarafı kuyruğuna bastığım ingiliz banlattı beni hem de çay bahçesinde bir de Türkçe konuşmayın felan yazmış... :P

Yawşak herifin teki bu slav....

Turkmen don't have anything to do with Turkmenistan? lol. Sure. I guess if you're a retard. Any by your comments I can tell you're anything but normal.

:lol:

Don't worry, to us Turks the only one looks like a retard is you.....let's say not retard but ignorant.

The Turkmen are a Turkic people located primarily in Central Asia, in the states of Turkmenistan, Iraq, Iran, Syria, Afghanistan, Northern Pakistan, and in the North Caucasus. They speak the Turkmen language, which is classified as a part of the Western (Oghuz) branch of the Turkic languages family together with Turkish, Azerbaijani, Qashqai, Gagauz and Salar.

^^

Bu yukardaki commentim için Çinli bana negatif vermiş, tekrar gözden geçirir misin dedim. Adam kaldırmadı, inactive account'u olan adama, ona negativ verdim şimdi eşitlenmiş oldu dedi. Ama olay Çinlilere geldiği zaman nasıl hareket ettikleri belli.

Atatwolf was wrong when he called Pakistanis as "dogs of chinese" but i can say that some of the users here are definitely the pet dogs of Chinese.

O kadar Türk varken neden sadece beylikler? Anlatsın biraz :D

valla zamanına yazık olacak, benden söylemesi :D

Soyu Oguzhan'a dayanmayan kimse Türk olamaz.

gülersem ayıp olur mu bu yazdığına? :D

@telkon

Tengri neymis koçum?

Biz Türkler Oguzhandan beri yüce Allah'a ve onun saldigi peygamber hazretlerine tapiyoruz.

e hani kültürlüydün falan. hemen koç moç. hayırdır ciğerim, arpan çok geliyor galiba :)

@LegionnairE

Senin gibiler yalan yanliş tarihi çok sever.

Seninle basbakanin perez ile davosta konusacagimda ama neyse..Efendilik bende kalsin.

Yawşak herifin teki bu slav....

^^

Bu yukardaki commentim için Çinli bana negatif vermiş, tekrar gözden geçirir misin dedim. Adam kaldırmadı, inactive account'u olan adama, ona negativ verdim şimdi eşitlenmiş oldu dedi. Ama olay Çinlilere geldiği zaman nasıl hareket ettikleri belli.

Atatwolf was wrong when he called Pakistanis as "dogs of chinese" but i can say that some of the users here are definitely the pet dogs of Chinese.

I agree with each word you've said.
I can't imagine us the Turks doing that with Americans (NATO) lol

Back
Top Bottom