What's new

Çay Bahçesi

They are gone too, I think you are talking about oblious?

Yes, him and that new person who just started cursing immediately.

Just to be clear, I'm not complaining about my temp ban, I was just a little pissed that those guys were still posting racist stuff while I could not respond to them.

Thank you for the action.

I love democracy if my party won:)
For whom speaks against Party of Republicians.
1) Chp'den HDPye emanet oy gitmedi. Chp'nin onceki secimlerde bu secimde bolge bolge aldigi oy belli.
2) Akpden Hdpye oy gitti. Sunni Kurtler , diger Osmanlici kardeslerini ortada birakti. Akp secmeninde bunun hazimsizligi suruyor. Sinir mahkemelerini, baris surecini, aponun aslinda cok musluman bir aileden oldugu soylemlerini biranda unutup , yol arkadaslarini dinsiz ve alevi olmakla suclamaya basladilar.
Turkmenlere sovup, alevi analara hakarete basladilarki. Bu durum bu kitlenin hangi milletlere ait oldugunu ortaya koyuyor.
Ben Alevi degilim ama benim icin Alevi olmak degerli birsey. Tokatli, Sivasli hatta Tuncelili Alevi ve Turk milliyetcisi insanlar var. Turkiye icin olmeye gidiyorlar.

Bu size guzel kapak olsun...

11998839_475587719281336_2770762355148106373_n.jpg

Çanakkale li Şehit FATIH DURU nun cenazesine gidebilecek misiniz .hdp barajı geçti diye pilav dağıtan canakkale belediye başkanı Ülgür gökhan

Bu size guzel kapak olsun...

11998839_475587719281336_2770762355148106373_n.jpg

Çanakkale li Şehit FATIH DURU nun cenazesine gidebilecek misiniz .hdp barajı geçti diye pilav dağıtan canakkale belediye başkanı Ülgür gökhan

Who said anything about hdp?

No one here is supporting hdp, yet you come up with these stupid posts.
You really need to learn how to read or get yourself a brain.

OPPOSING AKP DOES NOT EQUAL SUPPORTING HDP TERRORISTS! GET THAT IN YOUR HEAD.

Who said anything about hdp?

No one here is supporting hdp, yet you come up with these stupid posts.
You really need to learn how to read or get yourself a brain.

OPPOSING AKP DOES NOT EQUAL SUPPORTING HDP TERRORISTS! GET THAT IN YOUR HEAD.

Siktir bir git, ya adamin midesini bulandiriyorsun. Mal mal ortalikta geziniyorsun, bir video ekleyelim. Aqm pislik herifi...

Isine gelmeyebilir, tum Turkiye etrafinda chp yardim mi var. Hadi simdik siktir git lan... Simdik Mevlut okunursa cunup cunup gider pilav yersiniz aqm.

Siktir bir git, ya adamin midesini bulandiriyorsun. Mal mal ortalikta geziniyorsun, bir video ekleyelim. Aqm pislik herifi...

Isine gelmeyebilir, tum Turkiye etrafinda chp yardim mi var. Hadi simdik siktir git lan... Simdik Mevlut okunursa cunup cunup gider pilav yersiniz aqm.

Who are you arguing with? a ghost?

You're immature reply to me does not make any sense when one can read what I wrote.

But you can't seem to talk without cursing which is a trait for unintelligent people who have run out of arguments.

Bu video'da sana ve seninkilere kapak olsun:

Who are you arguing with? a ghost?

You're immature reply to me does not make any sense when one can read what I wrote.

But you can't seem to talk without cursing which is a trait for unintelligent people who have run out of arguments.

Bu video'da sana ve seninkilere kapak olsun:

Siktir git entel dantel herif, git once Turk bayragini avatarina ekle ondan sonra senin dantelini orelim. Bundan sonra sana yuz vermem. Kendisini entel yorumlayan, kasap kendi etini kalite kontrol veriyor gibisi, daha neyini konusacagim.

Siktir git entel dantel herif, git once Turk bayragini avatarina ekle ondan sonra senin dantelini orelim. Bundan sonra sana yuz vermem. Kendisini entel yorumlayan, kasap kendi etini kalite kontrol veriyor gibisi, daha neyini konusacagim.

Bende birakiyorum burda.

Senin gibi koyunlarala zaten tartismanin sebebi yok.

Sen sultan'in ile cehenneme dogru yuru.

They are gone too

We have been waiting for your action against some one who insulted us, all of us without honor. Here in PDF Insulting, cursing our be loved ones(mother, sister, wife etc.) is allowed? if so, i keep my rights then. Deleting his comments which were involved with insults, is not enough against his vicious act. The rules of the forum is clear. None has right to insult the other member here.

Someone had banned me from "fight against pkk terrosm" tread just because bringing politics in.
Well, who was that i don't know even don't give a f*ck.
I said Hakan that before if you don't do your job properly, let someone who can do better.
Well, i keep monitoring you.

Last edited:
Pkk terorunun simarmatilmasi.
AKPli Pkk sempatizanlari.

Gordugunuz gibi oylar Akp'den Hdp'ye gidiyor.
Lutfen artik Chp ye saldirmaktan vazgecin. Ben kesinlikle Chpli degilim. Hayatimda hic oy vermedim. Hersey sizin kendi icinizde olup bitiyor.

Eger bu soylediklerimizi begenmiyorsaniz. Siz ne istiyorsunuz soyleyin? Ben Turkiye Cumhuriyetinin devamindan yanayim, Turkiye de sadece Turkce'nin anadil olmasindan yanayim, madem bu ulkenin adi Turkiye , yasayanlarin artik kendisini "Turk " hissetmek zorunda olduklarini dusunuyorum, bugunku seriat tehlikesini 100 yil once goren Turk ordusunun guclu olmasindan yanayim, hicbir teroriste sempatim yok. Siz nesiniz? Kimsiniz artik kendinize bir tarif bulun.
15 yildir Ukrayna'da yasayan biri olarak , baskasinin vataninda yasamanin ne demek oldugunu iyi bilirim. El oglu kimseye kendi ulkesinde artislik yaptirmiyor. Bizde bedavadan bulmus gibi ulkemizi asagiliyoruz.
Millet unsuru ustune kurulmayan devletler yikilmaya mahkum.Turkiyedeki bir iki gurup azinligin komplekslerini tatmin etmek icin koskoca Turk milletini maymuna cevirdiniz . Genelde dogu karadenizden cikiyor bu belalar. Bir Giresunlu olarak Rizeli Gurcu'nun pesinden giden Turk'un aklindan suphe ediyorum.
hdp-ye-oylarin-akp-den-kaymasi--i642742.jpg

Ruslara hayranim topraklarinda ne kadar Baskurt, Yakut, Tatar, Cerkez,Cuvas, Mordov,Azeri,Ermeni,Karay,Cecen,Dagistanli,Gurcu varsa asimile etmis. Hemde 200 yil gibi kisa bir surede.Biz bin yilda bir Turk milleti yaratamamisiz.

Rusya Federasyonunda bir baskurtu , bir tatari devlet aleyhine kiskirtamazsiniz bile. Hepsi kendini Rus hissediyor.

Last edited:
Pkk terorunun simarmatilmasi.
AKPli Pkk sempatizanlari.
hdp-ye-oylarin-akp-den-kaymasi--i642742.jpg

Hepsinden once siyaset yapiyorsun seni kotu cocuk bak yapma sonra akp'li iyi cocuklar ana avrat demez kutsal degerli demez kufre baslar ve mod Hakan sadece mesajlari silerek olayi kapadacagni zanneder. (Bu arada kendisinin suyu isiniyor bilmem farkinda mi?)

Birde su var sen ne dersen de onlar ak sutten cikmis ak kasiklar ve onlarin disinda kim varsa hepsi suclu.

Su videoyu iyi izleyin bakin neden basimiz bu derece moka sarmis durumda.

@UkroTurk diyabakırda bombayı patlatmasalardı bizim kürtler babayı alırdı halkı korkuttular zorla oy aldılar çeşmeden kan akan afişlerle korkuttular akp ye veren kürtler zorla hdp ye verdi chp liler ağzıyla söylemedi her aileden 1 kişi hdp ye versin...
(edit:Siirt Eruhluyum )

guys there was a online game u play as a circle and u eat small point until u get bigger while bigger players will try to eat smaller players what was the name of the game ?

Country Latest Posts

Back
Top Bottom