What's new

Çay Bahçesi

Pardon benim kacirdigim bir yer mi var? Nasil guclu bir tepki oluyor bu one minutes dediginin ertesi gunu ben ne Israel'e Israel'lilere nede saying Perez'e dedim. Benim tepki mederatore diyerek tukurdugunu yalayarak hem kendi kisisel hemde ulke nezninde rezil olarak mi? Eger baska arkadaslarda bu guclu tepkiyi görüyorlar ise rica ediyorum beni aydinlatin.

Tayyip hayati yalan dolan olan kaypak ve tukurdugunu yalayan bir sahsiyetten baskasi degildir. Boyle bir meziyete sahip bireyden ne vatana ne millete nede insanliga fayda gelmez. Bugun yasadigimiz teror cikmazinin tek sebebi kendisinin kaypak kisiliginin siyaset arenasinda oy ugruna harcadigi ulke cikarlarinin fatura edilmesidir.

Bu hakikati kabul edip birlik olacagiz yada bunun gibi kaypak sahsiyetlerin cikarlari ugruna mahvolacagiz.

Benim mesajımı yanlış anladın, konu tayyip değil, 30 yıl PKK'ya açık destek veren bir ülkeye kötü de olsa verilen tepkiyi desteklemem. Türkiye'de bu zamana kadar kim verebildi bu tepkiyi? Hangi başbakan, cumhurbaşkanı? Dediğim gibi konu o bu şu lider değil, tamamen milli çıkarlarımız doğrultusunda bakıyorum olaya, sen de öyle bak lütfen.

HDP li vekil PKK'YA bomba götürürken yakalanmış ama milletvekili olduğu için tutuklanamamış, Ananızı bacınızı sikim, göz göre göre teröristler mecliste.

@Hakan wont be there any action taken for posts of mastankhan ? he is going far by humiliating turkish people entirely and he claims he is right.

I just had to share this schit from another Forum that I'm barely Active on.. :D

Sorry? There is no doubt at all that Turkey is a most perfidious nation. They blatantly lie about their enabling DAESH and are now intervening directly as their client is feeling the pressure in Rojava. The embarassment of the PKK conducting business in Istanbul was just too much.
Turkey is not interested in defeating DAESH....only to eliminate South Kurdistan as a polity. Indeed attacking the very entities described as the only effective counter to DAESH. Perhaps the Iraqi AF or the Quds AF will smoke a few DAESHAF aircraft. Heck....smoke em all.

This phucker is Indonesian apparently.. :D

Last edited:
Embedded media from this media site is no longer available

Amerikalı kahpe evladı, Türk askeri beni vurdu diye yalan söylüyor... Vursa yaşar mısın lan sen?
Bu p*ç çok medyatik oldu gerçekten indirseler bari! Geçenlerde Al Arabiya Arapça'da bunun reklamını yapıyorlardı İstanbullu kürt sevgilisi varmış da onu bırakıp YPG'ye katılmış, resimlerini de koymuşlar, bildiğin or*spu! Şu Amerikalıları bir bombalasalar anasının ... tersten görse! A... koduğumun çocuğu...
PKK'lılar kucağına vermişler Amerkalının olmayan hassiyetini s...lerim
CJ0p4NtWIAEFK6p.jpg

CKL_Yb2UMAA54s6.jpg

Video'nun sonunda verdiği mesaj: 'Bölgeyi değiştirecek bir amaç uğruna savaşıyoruz'

Last edited:
Bu O.C. ABD sivesi ile konusuyor ve teknik terim kullaniyor.

Evidence , I know that they shot over 40 TÜRKMEN front post warriors at Süleyman SAH

Nerden buluyorsun bunlari ? Bana acil 1999 da Alman otoyollarinda Polisleri döven ve araclari yakan PKK lilarin videosunu bulabilirmisin ?

Attachments

• BlackOps - Kopie.jpg
    BlackOps - Kopie.jpg
    83.9 KB · Views: 156
Bu O.C. ABD sivesi ile konusuyor ve teknik terim kullaniyor.

Evidence , I know that they shot over 40 TÜRKMEN front post warriors at Süleyman SAH

Nerden buluyorsun bunlari ? Bana acil 1999 da Alman otoyollarinda Polisleri döven ve araclari yakan PKK lilarin videosunu bulabilirmisin ?
Almanca biliyor musun?

Ja .

Iraq

Most of the 15 men are Americans, predominantly from the U.S. and a couple from Canada. One volunteer is European. Some of them are former U.S. Marines—one has a Combat Infantryman Badge (CIB) of the U.S. Army pinned to his plate carrier

Peshmerga1.jpg

Tamam da 1999 da Avrupayi resmen yakip yiktilar, hepsi silinmis. Bunlar var biliyorum. Neyse. Danke Dir

Amerikalı kahpe evladı, Türk askeri beni vurdu diye yalan söylüyor... Vursa yaşar mısın lan sen?
Bu p*ç çok medyatik oldu gerçekten indirseler bari! Geçenlerde Al Arabiya Arapça'da bunun reklamını yapıyorlardı İstanbullu kürt sevgilisi varmış da onu bırakıp YPG'ye katılmış, resimlerini de koymuşlar, bildiğin or*spu! Şu Amerikalıları bir bombalasalar anasının ... tersten görse! A... koduğumun çocuğu...
PKK'lılar kucağına vermişler Amerkalının olmayan hassiyetini s...lerim
CJ0p4NtWIAEFK6p.jpg

CKL_Yb2UMAA54s6.jpg

Video'nun sonunda verdiği mesaj: 'Bölgeyi değiştirecek bir amaç uğruna savaşıyoruz'

I hope ISIS catches this fucker before they get exterminated, just take a look at the shit he posts on facebook, name is Jordan Matson..

Back
Top Bottom