What's new

Çay Bahçesi

@Hakan

@Hurshid Celebi

Everything is gone now. What is flu?

Thanks. I apologize. The photos are published open in German web-sites but flu in Turkish Media,
from the chancelours time in DDR (German democratic Republic), when she worked in the Communist Party Close to KGB and SED

Flu "mosaiced" so you can't see intim parts of Body or injuries, only guess them

@Hakan
Thanks. I apologize. The photos are published open in German web-sites but flu in Turkish Media,
from the chancelours time in DDR (German democratic Republic), when she worked in the Communist Party Close to KGB and SED

Flu "mosaiced" so you can't see intim parts of Body or injuries, only guess them

The right Terminus is BLURRED :tup:

Hayır öyle olmuyor, benim bi kürt kökenli arkadaşım var, bak anlaman için "KÜRT KÖKENLİ" diyorum, adam ben kürt değilim diyor, Ben Türk'üm diyor. Bu adama zaten kimse laf söyleyemez. Buna söyleyen TÜRKLÜĞE söyler.

Bu bayrak altında yaşayacaksa bu insanlar, etnik kökeni ne olursa olsun, TÜRK'ÜM diyecek. En başından bu hükümet bok etti her şeyi, "TÜRKİYE'LİYİM" diye salak salak şeyler çıkardı, şimdi acısını çekiyor.

Mesela Amerika'da yaşayan bir siyah veya bir çinli nasıl amerikanım diyorsa bu da öyle olacak. TÜRK kimliği taşıyıp da bunu kabul etmeyen, hangi etnik kökenden olursa olsun HAİN'DİR.

Turk kimliginden bahsetmiyorum ben, cok basit seylerden bahsediyorum. Bir Kurt kendi dilini ve kulturunu yasamasindan bahsediyorum, Muzik dinlemesi ve okularda ogretilmesinden bahsediyorum, bugun Avrupa neden bukadar medeni ise bunu aralarinda cozmeye borclular. Hollanda Belcik mesela, Hem Flamence hem Fransizca resmi dil, biraz cekisme var aralarinda ama yuz senedir savas yasamiyorlar. Bu problemler acilim zimbirtisiyla cozulmustur, zaten bundan fazlasi olmayacaktir.

Turk kimliginden bahsetmiyorum ben, cok basit seylerden bahsediyorum. Bir Kurt kendi dilini ve kulturunu yasamasindan bahsediyorum, Muzik dinlemesi ve okularda ogretilmesinden bahsediyorum, bugun Avrupa neden bukadar medeni ise bunu aralarinda cozmeye borclular. Hollanda Belcik mesela, Hem Flamence hem Fransizca resmi dil, biraz cekisme var aralarinda ama yuz senedir savas yasamiyorlar. Bu problemler acilim zimbirtisiyla cozulmustur, zaten bundan fazlasi olmayacaktir.

Bu ülkede isteyen istediği gibi ibadetini yapıyor, kültürünü yaşıyor. dediklerinle hiçbir alakası yok bu yaşananların, ya sen ne kültüründen bahsediyorsun, adamlar eline bez parçasını alıp burası kürdistan diyor, götümüzü siksinler alsınlar elimizden bu toprakları o zaman

Yav yegenim Diyarbakirda daha yeni mecburi hizmet yapti, bu maymunlar asagilik, ne Elektrik ne vergi ödüyorlar ne de Devlete saygi gösteriyorlar

Yav yegenim Diyarbakirda daha yeni mecburi hizmet yapti, bu maymunlar asagilik, ne Elektrik ne vergi ödüyorlar ne de Devlete saygi gösteriyorlar

Bunlar hikaye, sen devlet olarak kucaklamışın fazlasıyla taviz verip, Askerimizi sırtından vuran itin ırkına "Kardeşim" demişin. Daha napacak bu devlet? Bana göre bunların hiçbiri yapılmamalıydı ama bak denedik gördük, sonra demesinler devlet bize kucak açmadı diye. Onlar bu esnada ne yaptı? Hamile eşinin çoçuğunun yanında askerimizi şehit ettiler. Bölge halkı diyorsunuz, o sokağa dökülenlerin hepsi PKK'lı, pkklı olmayan zaten öyle gösterilere ne katılır ne evinden dışarı çıkar.

---------------------------------------
1 Şehit daha...

Bunlar hikaye, sen devlet olarak kucaklamışın fazlasıyla taviz verip, Askerimizi sırtından vuran itin ırkına "Kardeşim" demişin. Daha napacak bu devlet? Bana göre bunların hiçbiri yapılmamalıydı ama bak denedik gördük, sonra demesinler devlet bize kucak açmadı diye. Onlar bu esnada ne yaptı? Hamile eşinin çoçuğunun yanında askerimizi şehit ettiler. Bölge halkı diyorsunuz, o sokağa dökülenlerin hepsi PKK'lı, pkklı olmayan zaten öyle gösterilere ne katılır ne evinden dışarı çıkar.

---------------------------------------
1 Şehit daha...

1. Ben Devlet degilim
2. Kürt asilli olanlardan, senden benden cok daha siki Türk milliyetcileri var
3. Böyle konusamazsin, Türkiye homojen ülke degil " ATATÜRK" bu ülkeyi vatandaslik bazinda kaynatti
4. Osmanli'da Türk terimi kullanilmazdi, hakaret sayilirdi

Atatürke gece Gündüz dua edelim. Yoksa bugün Dinimizi zor yasardik ve cogunun adi Costa v.s. olurdu.

Bismarck bir Alman PROMO web sitesinin adini vermisti, Türkiye kökenli oldugunu tespit ettim.

Back
Top Bottom