What's new

Çay Bahçesi

Hepsi var.
Sinirda gördüklerin oyuncak. TSK isterse Irani, Iraki, Suriyeyi CEHENNEME cevirir.

Rahat ol, bu savas 1 ayda degil 5 yilda bitmez.

Yeterki icimizdeki yumusaklar boyun egmesin ve BODRUM da bir LAHMACUNA asla 30 USD vermesinler, KEKO lara.

Iyide belli olmayan bir dusmanla savasiliyor. Dusman Iran, Irak veya Suriye degil ki?
Problem zaten 5 yil surecek acayip bir savas olmasi. Adamlar Grad Partizan roketlerini kullaniyorlar. GRAD P vietnamda kullanilmis. 500 dolarlik GRAD roketi bile tek tek atiliyor. Sen bu adamlarin hangi biriyle ugrasacaksin? 100bin dolarlik UMTAS fuzesi atsan batacaksin.

O kadar kolay degil bagzi seyler. Turk Ordusu'nu birilerinin varligini korumasi icin cehenneme cekiyorlar.
Bundan dolayi Turk ordusu ucuz, hizli, kompakt, pratik ve etkili muhimmatlara yonelmeli.

arkadaşlar sanki önümüze bi oyuncak atmışlar 30 yıldır onunla oynayıp duruyoruz. Artık arka plandaki gerçek düşmanlarımızla ne zaman yüzleşeceğiz? İstanbul'da Pkk operasyonu oluyo Alman ajan yakalanıyor, gezi'de keza alman yakalanıyor, bizim önümüze atmışlar oynayın siz bunlarla diye bu pislikleri, kökleri de tükenmiyor, ne zaman almanya'ya "30 yıldır desteklediğin yeter, ya bu işi sonlandıracaksın, ya da sonuçlarına katlanacaksın" diyeceğiz?

Ya deseniz askeri teknolojimiz yok vuracak anlarım, ekonomik gücümüz yok tehdit edecek anlarım da memlekette milyonlarca Türk yaşıyor, lobicilik neden yapılmıyor? Neden Türkler hareketlendirilmiyor orada?

Elinizde PKK'nin Avrupayi yakip yiktigi 1994 ve arasi 1999 arasi kayit edilen Video veya YouTube varsa,
forumdaki basliklarda yayinlayabiliriz !

You guys are going crazy because 30 of your citizens were suicide bombed----if that would not have happened---you would still have looked the other way.
I have explained about this as well ,and you havent read . I think you need to read my post before than reply

I take this to here , just because that thread run off topic. Dont misunderstand like i am looking for backing.

I would be glad if my dear turkish friends doesnt harrass or interfere to this . i just want to notify him about it.

@Hakan how come some mods interfere a deserved negative rating ?
do someone have god-mode in this forum?

son saldırıda itler som ile ile vuruldu diye haber var, NEB haberleri de geçiyor kesin bilgi ne? SOM gereksiz geliyor bu saldırılarda bana

HDP: Operasyonlar dursun
HDP'den yapılan açıklamada askeri operasyonların ve gözaltıların durdurulması istendi, "Konuşarak ve müzakere ile çözülemeyecek hiçbir sorunumuz yoktur" demis.

Sehid edilen polislerin ve askerlerin hesabini kimverecek? Bu saatten sonra pkk'nin nefes almasina dahi izin verilmemeli.

Yani Hdp Diyorki Pkk İstediğini Yapsın Ama Devlet Birşey Yapmasın

Şaka falan mı bu, pkkya tek kelime edebiliyorlarmı bunlar ?

Last edited:
HDP: Operasyonlar dursun
HDP'den yapılan açıklamada askeri operasyonların ve gözaltıların durdurulması istendi, "Konuşarak ve müzakere ile çözülemeyecek hiçbir sorunumuz yoktur" demis.

Sehid edilen polislerin ve askerlerin hesabini kimverecek? Bu saatten sonra pkk'nin nefes almasina dahi izin verilmemeli.

Halk olarak bu oçoçuklarının bu laflarına tokuz. Ama bu hukumet adam olmaz. Bu ulkeye pkknın kökunu kurutup, hdpli itlerin de kellesini alacak iradeli ve korkusuz bir lider lazım.

Selo'nun zirvalari aklima su silah ile ates eden militanin savas savas derken, kafasina bombalar dusunce baris baris diye kactigi karikatur getirdi ilk.

Bu ulkeyi boyle bir insan 13 yildir yonetiyorsa hdp'nin yaptigi hersey normal geliyor bana.

@Hakan how come some mods interfere a deserved negative rating ?
do someone have god-mode in this forum?
They are responsible for making sure that the system is not abused. People often complain when giving negatives hoping that they will be removed

Ankara'da Eğitim-Sen Genel Merkezi'nde operasyon düzenlendi. Genel Merkezde 3'ü yaralı 9 kişinin üzerlerinde sahte kimliklerle yakalandığı iddia edildi. Şüphelilerin Kobani'de girdikleri çatışmalarda yaralandığı, tedavilerinin burada doktorlar tarafından yapıldığı iddia ediliyor.

egitim-sen-binasinda-yarali-operasyonu-5879386.Jpeg

Ulkeyi sen cozum sureci adi altinda bunlarin oyun bahcesine donderirsen bunlarin oldugunu gorunce sasirmeyeceksin.

Selo'nun zirvalari aklima su silah ile ates eden militanin savas savas derken, kafasina bombalar dusunce baris baris diye kactigi karikatur getirdi ilk.

Bu ulkeyi boyle bir insan 13 yildir yonetiyorsa hdp'nin yaptigi hersey normal geliyor bana.

Haklısın ama sapla samanı da karıştırmamak lazım, mesela israil'e yapılan one minite bence israil'e verilmiş güçlü bir tepki. kendi içimizde boğuşurken, düşmana karşı tek yumruk olmayı öğrenmemiz lazım. Zaten PKK terörünü besleyen bu ülkeler değil mi? Artık ülkece bazı şeyleri görelim lütfen.
Bazı konulara objektif bakmamız lazım, yoksa kaybeden yine biz oluruz.

Ankara'da Eğitim-Sen Genel Merkezi'nde operasyon düzenlendi. Genel Merkezde 3'ü yaralı 9 kişinin üzerlerinde sahte kimliklerle yakalandığı iddia edildi. Şüphelilerin Kobani'de girdikleri çatışmalarda yaralandığı, tedavilerinin burada doktorlar tarafından yapıldığı iddia ediliyor.

egitim-sen-binasinda-yarali-operasyonu-5879386.Jpeg

Ulkeyi sen cozum sureci adi altinda bunlarin oyun bahcesine donderirsen bunlarin oldugunu gorunce sasirmeyeceksin.

Haberin videosu Eğitim Sen genel merkezine polis baskını | Gündem Haberleri
Bunlar web sitelerinin girişinde de şu yazıyor kocaman "
ZORUNLU DİN DERSLERİ KALDIRILSIN!
LAİK-BİLİMSEL-ANADİLİNDE EĞİTİM İSTİYORUZ!

Bunlar bir de eğitim gönüllüleri mi terörist mi?

"

mesela israil'e yapılan one minite bence israil'e verilmiş güçlü bir tepki.
"
Pardon benim kacirdigim bir yer mi var? Nasil guclu bir tepki oluyor bu one minutes dediginin ertesi gunu ben ne Israel'e Israel'lilere nede saying Perez'e dedim. Benim tepki mederatore diyerek tukurdugunu yalayarak hem kendi kisisel hemde ulke nezninde rezil olarak mi? Eger baska arkadaslarda bu guclu tepkiyi görüyorlar ise rica ediyorum beni aydinlatin.

Tayyip hayati yalan dolan olan kaypak ve tukurdugunu yalayan bir sahsiyetten baskasi degildir. Boyle bir meziyete sahip bireyden ne vatana ne millete nede insanliga fayda gelmez. Bugun yasadigimiz teror cikmazinin tek sebebi kendisinin kaypak kisiliginin siyaset arenasinda oy ugruna harcadigi ulke cikarlarinin fatura edilmesidir.

Bu hakikati kabul edip birlik olacagiz yada bunun gibi kaypak sahsiyetlerin cikarlari ugruna mahvolacagiz.

Back
Top Bottom