What's new

Çay Bahçesi

America went to the moon in the 60's and we are just getting elite members. :D
borat_great_success.jpg

Hic fark ettinmi devrildikleri yerleri?
Genelde Sehir disi,Guney Doguda.
Belki bomba yada sabotaj.

Yoksa bu tip araçları kullanmak belli bi tecrübe ve az da olsa bi uzmanlık mı gerektiriyo... Yoksa hep aynı araçlar mı devriliyo... Askeri araçları normal erler kullanmamalı... Hangi araç olursa olsun... Servis araçlarını bile profesyonel asker kullanmalı... Sadece araç kullanma değil mevzu... Acil durumlarda ne yapacağını bilen bi kişi kullanmalı... Bu tip durumlarda ne yapılacağına dair eğitim almış tatbikat yapmış kişi kullanmalı... Bizim en kısa zamanda profesyonel orduya dönmemiz lazım...

Yoksa bu tip araçları kullanmak belli bi tecrübe ve az da olsa bi uzmanlık mı gerektiriyo... Yoksa hep aynı araçlar mı devriliyo... Askeri araçları normal erler kullanmamalı... Hangi araç olursa olsun... Servis araçlarını bile profesyonel asker kullanmalı... Sadece araç kullanma değil mevzu... Acil durumlarda ne yapacağını bilen bi kişi kullanmalı... Bu tip durumlarda ne yapılacağına dair eğitim almış tatbikat yapmış kişi kullanmalı... Bizim en kısa zamanda profesyonel orduya dönmemiz lazım...
Bak kendin buldun sorunun cevabini,bu araclari kullanmak icin tabiki uzmanlik ister.
Ders/kurs vermiyorlarmi suren erlere?

Bak kendin buldun sorunun cevabini,bu araclari kullanmak icin tabiki uzmanlik ister.
Ders/kurs vermiyorlarmi suren erlere?
:raise:

"Şöför İntibak"...ben aldım. 1 Kere kullandım. Aracım 3.5 Ton MAN'dı (1950'lerden kalma)... aracı üstünüze zimmetlicez dediler. Bende sınav günü Kamyonu kaldırıma çıkartıp askerlerin üstüne sürdüm......sınavdan bıraktılar, ehliyet de vermediler....:lol::lol::lol:

Latest posts

Back
Top Bottom