What's new

Çay Bahçesi

After 3-4 weeks of hard working, I am almost getting relieved in some degree from research and studies for the next week :victory:

Guys, I am going to work on one of the threads that I suggested to make before. I will work on the proposed "nature, and photos of Azerbaijan" thread on the weekend, and if it matures enough. I will post it. After that, I will work on the "food" thread, and "Karabagh, and political affairs of Azerbaijan" thread.

PS. All of you are very welcome to send me your resources for these threads.

53c51d615e67693ed0e07aa7037756d8.jpg

Obama became Gray Wolf member :lol:

ethnic Azeri, religion Jewish = Azeri Jewish = Israeli :meeting:

Do you know Azeri language.

@ASQ-1918 Aren't you the same guy who once used to fight with Iranians frequently if Azeris are Turks or Iranians. I still remember the kind of garbage people used to throw at each other. o_Oo_O

sizin şefika hoca vardı efsane :D yetiştin mi ona bilmiyorum ama, gördüğüm en garip hocalardan biriydi LOL bir de larisa vardı, hala var sanırım. türkçe bilmeyen salak bi rus hocanız vardı, ne rusça bişey anlatabiliyordu ne de türkçe amk. ha bir de şu ermeniceci hocanız vardı, ha bire sallıyordu derste :D eski bölüm başkanınız da sanırım tüten hocaydı. sevimliydi ama pili bitmiş bir sevimlilikti. vay amk, resmen gençliğim gözlerimin önünden geçti LOL

edit: bu arada okçu için kırgızcada daha çok caa atkıç, jaaçı kullanılıyor. jaa=yay :D

Sen nerden biliyosun bunları ? :D larisa malı duruyor, hiçbirşey anlaşılmıyor kadının dersinden, sınavıda berbat saçma sapan sorular soruyor. Şefika önceki seneler yoktu bu sene gelmiş, benim dersime girmiyor hiç görmedim(girecekti de ben o dersi bıraktım), türkçe bilmeyen rus hoca hangisi acaba, Zülfiye ile Lada vardı rus ama onlar biliyodu. Tüten daha hiç girmedi dersime ama görüyorum ara sıra, seneye girecek bizim derslere tabi o zamana kadar ölmesse :D Bugün Saratov üniden rus hocalar geldi tanıtım falan yaptılar biraz ders işlediler, ders komple rusçaydı ama yinede bizim hocaların derslerinden çok daha iyiydi, bi tanesi genç tatar bi hocaydı kızıl saç(boya), beyaz ten, ismi Dilara, uu beybi, bi bulabilsem facebooktan, sen bulursun hadi senin rusçan daha iyi saratovda rusça filoloji bölümünde :D

Google da buldum
1_150.preview.jpg

Last edited:
Back
Top Bottom