What's new

Çay Bahçesi

Bir adamın nasıl bir orul orul orospu çocuğu olduğunu düşünün ki ateistler bile siyasal islamcı bir iktidara karşı desteklemek istemiyor. Ben de oy vermeyeceğim zaten, AKP %60 alsın amına koyim.

Demirtaş Kavala Demirtaş Kavala diye diye ülkenin 5 yılını daha yedin, azıcık şerefin olsa intihar ederdin hala utanmadan masalara vuruyor buradayım diyorsun konuşma intihar et piç kurusu. Ne yüzle yaşıyorsun

Yıllarca Erdoğan'ı destekleyen bir vatandaşım. Muhafazakar bir aile yapısına sahibim ve AKP'yi savunmaktan dilim kurudu.

Fakat...

Benim de canıma tak etti artık. Yemin ederim ki Erdoğan'a karşı oy kullanmaya karar vermiştim, hazırdım, kendimi ikna etmiştim, AKP'nin zamanı doldu dedim, artık gitmeleri farz-ı ayn oldu.

Fakat...

Karşıma çıkardıkları adaya bak. Lan Kılıçdaroğlu'na oy vermek ülkeye Erdoğan'a oy vermekten daha büyük bir ihanet.

KK kim ki? Ekmeleddin'i o çıkardı, İnce'yi o sabotaj etti, şimdi de HDP ile Atatürkçülük taslıyor. Bu adam MAL, en kötüsü eğitimli cahil. TC'ye 'küfür devleti' diyen Saadet Partili teröristleri meclise o soktu...yine Türk düşmanı Babacan'ı o Ankara'ya taşıdı....

Bunları yapan Atatürk'ün partisi!!!!!

Yıllarca Erdoğan'ı destekleyen bir vatandaşım. Muhafazakar bir aile yapısına sahibim ve AKP'yi savunmaktan dilim kurudu.

Fakat...

Benim de canıma tak etti artık. Yemin ederim ki Erdoğan'a karşı oy kullanmaya karar vermiştim, hazırdım, kendimi ikna etmiştim, AKP'nin zamanı doldu dedim, artık gitmeleri farz-ı ayn oldu.

Fakat...

Karşıma çıkardıkları adaya bak. Lan Kılıçdaroğlu'na oy vermek ülkeye Erdoğan'a oy vermekten daha büyük bir ihanet.

KK kim ki? Ekmeleddin'i o çıkardı, İnce'yi o sabotaj etti, şimdi de HDP ile Atatürkçülük taslıyor. Bu adam MAL, en kötüsü eğitimli cahil. TC'ye 'küfür devleti' diyen Saadet Partili teröristleri meclise o soktu...yine Türk düşmanı Babacan'ı o Ankara'ya taşıdı....

Bunları yapan Atatürk'ün partisi!!!!!
Muhaliflerin bile %90 ı bunun farkında, kimse kılıçtaroğlu gelecek diye sevinerek oy vermiyor şu tayyibi siktiredelim de kılıçtaroğlundan da bi erken seçimde kurtuluruz gözüyle bakıyor herkes.

Bir daha kimsenin böyle 20 sene koltuğa yapışamaz zaten.

Ama şunu da söyleyim :lol: Şu şerefsiz kılıçtar CHP nin başından defolup gitsin diye tayyibe basacak bizim gibi Atatürkçü tayfa da yok değil.
Ben şahsen oy vermemeyi düşünüyorum.

Ben kk daha kötü, tayyip onun kadar kötü değil, ya da tayyip daha kötü diye bir tartışmaya girmem.

Bir insan yavşaksa yavşaktır çok yavşak az yavşak yoktur onun seviyesine bakanın kendisi de yavşaktır zaten.

Last edited:
Wow... What an ELEMENT of SURPRISE....

erDOGan, is saying it with his own WORDS and from his own LIPS, that Islam needs a"REFORMATION" or other words, an "UPDATE"

To put it bluntly, he is saying the Islamic practice of 1400 years now, needs to change to ADAPT to this day and age, hence, a "REFORMATION" is needed, according to him.

.. But the AKPKK cultists will still defend him regardless how much of "heathen" and "heretic" erDOGan is.. they all turn the other cheek and over look his errors and "kuffur" coming out of his mouth. We can CALL THEM AKPkk cultists because they all DEFEND AkpKK like it is a cult.

I don't know... his manners, his thought process, his practices, his demeanor, his intellect, his character all point out like he is a DEJJAL him self.. B'cause as we know, when the DEJJAL leads, he is going to be the biggest MANIPULATOR this world has ever seen. His RIGHT speech is going to be lies, his LIES is going to be the TRUTH.

Erdoğan'dan sözde hocalara sert mesajlar

A PROPER SPEECH BY ONE OF THE IMAMS I LIKE....

İSLAM GÜNCELLENMELİ. YETER Kİ MEDYA ÜZÜLMESİN! | Nureddin Yıldız​

and... then... like he always does, HE BACK TRACKS from his comments on Reformation. Belly dancer Tayyip.. when you look at the Turkish politics from an OBJECTIVE NEUTRAL point of view, everything becomes more clear.. You can see the truth and the false, for what it is, without much effort.

Some say erDOGan is the best leader in this current environment, but, i suppose you like to Belly dance like erDOGan as well... Lullz.. This guy has the biggest EGO in the political landscape of the world since for the past 100 years.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz dinde reform aramıyoruz

yo yo yo where them Bums who were talking smack about Tayip for the last 5 years at?? Come show your faces. 😂😂😂😆

TOPUNUZ GELIN!!!!

Last edited:
Where are all these dude that were talking smack? lol come catch these hands. 8-):p:

FxPJTuDXwAEJrru

bunların hepsinin beynini sikiyim.

Kılıçtaroğlunda azıcık şeref olsa intihar ederdi, istifa değil.

Kürt oyu kürt oyu diye diye memleketin amına koydular şimdi ekonomi konuşacakmış orospu evladı

Academic with a PhD from George Washington University, Professor, Singer, Musician, Policy Analyst, Presidential advisor and now apparently Hakan Fidan's successor.

Last edited:

Latest posts

Back
Top Bottom