What's new

Çay Bahçesi

biz milli silahlarımızla övünürken sokaklarımız bu halde:

Sınırları korumayıp ülkeyi yolgeçen hanına çevirdikten sonra dünyanın en güçlü ordusu bizde olsa neye yarar?
Mecliste sürüyle terörist ve destekçisi varken de anlamı yok bu kadar tantananın. 10. nesil olsa neye yarar. Yarın sana karşı kullanılmayacağının garantisi yok. Öz yurdumuzda gurbetteyiz.

Turkish navy 2023:
Admirals in prison, Hizbullah terrorists at steel cutting ceremony
Hepsi aynı b*k.

Tabii ki büyük önderimiz Apo ağabeyimizi de unutmadık bu arada. CHP'li ve HDP'li "insan hakları savunucuları", Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi kararlarını yeri getirecekmiş yani Apo p*çini serbest bırakmak istiyorlar.

6'lı masa Erdoğan giderse dağılır, Erdoğan giderse AKP dağılır, AKP dağılırsa muhafazakar oylarda dağılır, bu dağılan oylarda Zafer-IYI-Memleket partisine gider.. Yani sonunda kazanan yine Milliyetçiler olur.. Solcuların bu ülkeyi Erdoğan gibi yönetmesinin imkanı yok
İyi de Zafer, İyi, Memleket, (ki Memleketin ne kadar milliyetçi olduğu tartışılır, parti programında suriyelileri entegre etmek gibi şeyler var.) seçmenleri "şu gitsin" diye gidip kılıçtaroğluna basınca bir sonraki seçime nasıl bir güçle gireceksin? Bu çok sakat bi mantık.

"Stratejik oy vericez" diyenler başkalarının stratejisinin parçası olmuştur hep. Kaybetmeye mahkumdurlar.

İyi partinin bile şu an ne kadar milliyetçi olduğu tartışılır bence. "Oğlum Suriyelilere girişimcilik dersi veriyor" dan beri köprünün altından ne sular aktı. Toplumda genel bi çürüme, bi yavşaklaşma var. Yalnız Sinan Oğan kısa sürede güzel işler yaptı.

İyi de Zafer, İyi, Memleket, (ki Memleketin ne kadar milliyetçi olduğu tartışılır, parti programında suriyelileri entegre etmek gibi şeyler var.) seçmenleri "şu gitsin" diye gidip kılıçtaroğluna basınca bir sonraki seçime nasıl bir güçle gireceksin? Bu çok sakat bi mantık.

"Stratejik oy vericez" diyenler başkalarının stratejisinin parçası olmuştur hep. Kaybetmeye mahkumdurlar.

İyi partinin bile şu an ne kadar milliyetçi olduğu tartışılır bence. "Oğlum Suriyelilere girişimcilik dersi veriyor" dan beri köprünün altından ne sular aktı. Toplumda genel bi çürüme, bi yavşaklaşma var. Yalnız Sinan Oğan kısa sürede güzel işler yaptı.
Tüm partilerin şuan tek bir amacı var, Önce ortak düşman Erdoğan'ı devirip sonra kendi partilerini iktidar yapmak.
Erdoğan kaybederse yerine gelecek kişi geçiş hükümetinden farklı olmayacak, zaten bu yüzden herkes farklılıklarını bırakıp birleşti.
Benim istediğim kişide aslında Sinan oğan ama malesef 2.tura bile kalamayacak

Tüm partilerin şuan tek bir amacı var, Önce ortak düşman Erdoğan'ı devirip sonra kendi partilerini iktidar yapmak.
Erdoğan kaybederse yerine gelecek kişi geçiş hükümetinden farklı olmayacak, zaten bu yüzden herkes farklılıklarını bırakıp birleşti.
Benim istediğim kişide aslında Sinan oğan ama malesef 2.tura bile kalamayacak
Sinan oğan %2-3 gibi bir oyda kalırsa bir daha bu ülkede kimse milliyetçileri sikine takmaz açıkça söyleyim. "Benim istediğim kişide aslında Sinan oğan" diyip, yine propagandası en güçlü kim varsa ona oy verirler

Sinan oğan %2-3 gibi bir oyda kalırsa bir daha bu ülkede kimse milliyetçileri sikine takmaz açıkça söyleyim. "Benim istediğim kişide aslında Sinan oğan" diyip, yine propagandası en güçlü kim varsa ona oy verirler
Normalde olması gereken herkesin desteklediği adaya oy vermesi ama mevcut durumda köprüyü geçene kadar ayıya dayı demek gerekiyor

1682617418547.png

lol

Sinan Oğan başörtüsü konusuna hiç değindi mi? Duruşu nedir? Merak ediyorum.

Ayrıca, Alevî Zazaları ve Sünnî Zazaları aynı kefeye koymayalım lütfen. Biri Kürtçü, diğeri ise Türk kimliğini benimsemiş, ülkesini savunan vatansever bir toplumdur.
500 küsür tane makalesi olan bir bilim adamı başörtüsüyle ilgili ne düşünebilir?

Latest posts

Back
Top Bottom