What's new

Çay Bahçesi

Devlet geleneklerinden bahsetmişken, Devletin bekası için kendi kardeşlerini öldürmeyi göze alabilenler yeni kurulan Türk devletinin bekası için ülkeden yollanmıştır veya elbete ingiliz zırhlısı ile gidenleri de unutmamak lazım.

Last edited:
Tamam hadi devletin bekası için ülkeden yolladık dedigin gibi

niye tüm mal varlıklarına el koyup kafire muhtac ediyorsun ?
kadınlara düşükte olsa maaş baglanabilinirdi ( 145 kişinin 48'i kadın ve 60'ı çocuk du )
Türkün töresin de kadına ellenilmez , 1000 yılldır Türkler ile beraber yaşıyorsunuz
hiç mi Türkün töresinden bir şey ögrenmediniz

Bu güzel vatanımızı Türk yurdu yapan , yüz yıllarca Islam halifeligi yapmış 600 yılllık Türk Devletinin hanedanına Türk düşmanı yad eller de bulaşık yıkattırmaya muhtac ediyorsun

zihniyet cürük hala da devam ediyor ..... kin ve düşmanlık
Kahramanlardan bahsetmişken , ATATURK öldükten sonra ülkeyi nasıl ABD-Ingiliz sömürgesi haline sokan milli şef gibi kahramanlarımızı da unutmayalım

MENDERES ve ECEVIT den ALLAH razı olsun , Türke yakışır bilinclik gösterdiler

Last edited:
@MMM-E ,yine biraktigin yerden devam,neden anlamiyorsun?
illede banmi istiyorsun yine?
https://defence.pk/pdf/threads/uygu...ary-of-chinas-rea.600604/page-3#post-11154674
Sen basladin,onlar devam etti,millet senin yüzünden mecbur kaliyor,yapma.

Baslıgı ben mi actım ?
Hem Uygur Türklerine yapmadıkları zulmü bırakmayacaklar hem de arsızca yalan söyleyerek Türkiyeyi suclayacaklar

Cinli soytarının lafına bak ""This Uyghur persecution is Turkey's own doing, has nothing to do with China""

Bizler cok şanslıyız ki guclu bir Devletimiz ve Ordumuz var
Cinliler Uygurlara bu güzelim dünya da cehennemi yaşatıyor

icinizden biri de cıkıp bu Türk düşmanı Çinlilere gereken cevabı vermiyor
hatta bazılarımız maalesef Uygur Türklerini suclayacak kadar da gafiller ... haksızlıga dayanamıyorum , sizler de adil olun

Last edited:
Baslıgı ben mi actım ?
Hem Uygur Türklerine yapmadıkları zulmü bırakmayacaklar hem de arsızca yalan söyleyerek Türkiyeyi suclayacaklar

Cinli soytarının lafına bak ""This Uyghur persecution is Turkey's own doing, has nothing to do with China""

Bizler cok şanslıyız ki guclu bir Devletimiz ve Ordumuz var
Cinliler Uygurlara bu güzelim dünya da cehennemi yaşatıyor

hatta bazılarımız maalesef Uygur Türklerini suclayacak kadar da gafiller ... haksızlıga dayanamıyorum , sizler de adil olun
Biraz akilli cevap yaz.
Sen ''terörist devlet'' dersen,karsilik ''ermeni soykurumu'' ve sayri cevabi gelir,ondan sonra bizimkiler mecbur kalir karsilik vermeye.
Noldu simdi,neye yaradi?
Bana neden laf sokamiyor?
Adamlar zarf atinca hemen tav olma,sinirlerine hakim olmayi ögren,ona göre cevap verki onlar hata yapsin,sen degil,aklini kullan.

Iyi bak ögren,her zaman cevabi aliyorlar ama sen öyle baslarsan verecek cevap kalmaz.
Adamlar propaganda icin gelmis,tuzaga düsme.
Balik tutmasini ögrenki onlar düssün tuzaga.

I have to give it to @MMM-E on one thing old days Turks here were acting like a wolf pack. But it feels like we are more divided now. Politics is for sure an essential part of who we are but here we are in International Defence Forum we should try to keep our political differences at the bay sometimes since as Turks we are not realy good at sanely dıscussing politics! :devil: and please consider what @T-123456 wrote as a friendly advise since he is right sometimes you are losing your control not just against outsiders but against your fellow Turks as well in fact it is not only something special to you but we are all doing the same. Sometimes I realy hate çay bahçesi or politics section.
Division inside doesnt matter,disariya karsi birlik önemli.
Laf cakmasini bilmiyorsan,denemeyeceksin birak bilen caksin(bir kac kisi var).
Arkadas anlamiyor,bu itlere sans veriyor,vermesinki susturalim.
Fark ettiysen,bu ara bize saldirmiyorlar,nedeni ortada,wolf pack(görmemek,''yok'' demek degil) hala isin üstünde(gerektigi zaman).
Proganda yapiyorlar,baska bisey yok,biz yazmadan Amerikalilar,Hintliler cevabi veriyor ve kimi ''tag,mention'' yapacaklarini biliyorlar.
Bizim bu itleri adam yerine koymamazi kendilerine yediremiyorlar,kafayi resmen yiyorlar.
Anlamak lazim.
@cabatli_53 bro,fazla acik vermeden arkadaslara ufak bir güven saglasan iyi olur,"wolf pack" konusunda.

T-123456 , Quasar

Kimsenin bu Cinlilere , Araplara ve digerlerine laf soktugunu pek görmedim ( Cabatlı53 dışında herkes sus pus ) bilakis Bana saldırıyorlar

Tamam yazdıklarınızı dostca tavsiye olarak kabul ettim . haklısınız bazen kontrolu kaybediyorum
ve daha birsey yazmam , yeter ki tecrubeli üyeler gerekeni yapsın ve dışarıya karşı birlik olunmalı

76 mm top bu gemi için biraz büyük gibi....

DyzCfgZWoAANupy.jpg:large

is there someone graduated from Boğaziçi here ? When they started the registration for fall 2019 ? and if i graduated from a university outside turkey what documents should i prepare ?!

Back
Top Bottom