What's new

Çay Bahçesi

o ahsentv ye evrimi anlatmaya çalışan adam gibi hissettim kendimi

boş bir çaba olduğunu fark ettim, susuyorum.
Tabi mesele verilere gelince tirtliyorsunuz.

Mecliste pismis kelle gibi siritip ortaya eline tutusturulmus "belgeleri" atip savuran ve daha sonra geri vitese alan lideriniz gibi.

Beyler 21. yy da yaşıyoruz oturmuş arabaları tartışıyorsunuz. Evet arabaya kadar tartışılması gereken bir sürü olay var;

SGK'nın sorunları,
Bütçe açığı verilmesi,
Vergi adaletsizliği,
Bankaların kestiği haksız ücretler,
Maaş kesintileri vs vs...

Daha onlarca konu varken devlet liderleri neden Mercedes'e biniyor da, TOFAŞ'a binmiyor deyu tartışmak samanlıkta iğne aramaya benzer.

What an ugly infidel city... :wub:

Budapest looks awesome too... good for Hungarians that we didn't rule them for too long. :D

Last edited:
Sıradan şiddetin de ötesinde ayrı bir manyaklık olmasına rağmen şuna ana akım medyada denk gelmedim, bilmiyorum ben mi göremiyorum. Bir tek Sözcü haber yapmış. Ayrıca entrylerden gördüğüm kadarıyla yasal işlem de yapılmamış. Sahibinin daha önce koyulan mührü kırıp kreşi çalıştırmaya devam ettiği söylenmiş.

https://eksisozluk.com/dans-ederek-cocuklarin-dovuldugu-kres--5577223?p=1

Neden 3 gün önce ortaya çıkmasına rağmen ana akım medyaya yansımıyor derken sahibi olan kadının bir akp milletvekilinin kızı olduğunu öğrendim :p

Sıradan şiddetin de ötesinde ayrı bir manyaklık olmasına rağmen şuna ana akım medyada denk gelmedim, bilmiyorum ben mi göremiyorum. Bir tek Sözcü haber yapmış. Ayrıca entrylerden gördüğüm kadarıyla yasal işlem de yapılmamış. Sahibinin daha önce koyulan mührü kırıp kreşi çalıştırmaya devam ettiği söylenmiş.

Neden 3 gün önce ortaya çıkmasına rağmen ana akım medyaya yansımıyor derken sahibi olan kadının bir akp milletvekilinin kızı olduğunu öğrendim :p
Şimdi bu karı ölümüne AKP'yi savunmasın da kimi savunsun?

ciddi soru, bu adam otistik mi? 8 yaşında kız çocuğuna "bayrağını da getirmiş, şehit olursa inşallah onunla gömülecek" diyor.

Ne tür bi özürlü olmak lazım bunu söylemek için?

Alman gazetesi sitesinde bunun haberini yapmış, Türklere ve Türkiye'ye karşı küfürler havada uçuşuyor diğerleri ise dalga geçiyor.

Türkiyede basin özgürlügü yok derken Hürriyet gibi gazeteler neden var derler, iste o gazetelerin kapanmamasinin sebebi bu.

Self censorship dedikle bu iste, AKP iktidardan inse ne haberler cikacak kim bilir.

@cabatli_53

Merhaba,

Forumdaki konular ''ürün'' sürecine aşırı derecede odaklanmış durumda; fakat asıl fikir ve tercih oluşturacak , bir ölçüde kamuoyu oluşturacak, ''icra'' safhası ıskalanamaktadır; hele ki faal bir harekat ortamında artan orandaki görsel içerikler sabit bir konu başlığını elzem noktaya ulaştırmış durumda.

''Turk weapons in field'' örneği gibi sabit bir konu açılabilir mi?

@cabatli_53

Merhaba,

Forumdaki konular ''ürün'' sürecine aşırı derecede odaklanmış durumda; fakat asıl fikir ve tercih oluşturacak , bir ölçüde kamuoyu oluşturacak, ''icra'' safhası ıskalanamaktadır; hele ki faal bir harekat ortamında artan orandaki görsel içerikler sabit bir konu başlığını elzem noktaya ulaştırmış durumda.

''Turk weapons in field'' örneği gibi sabit bir konu açılabilir mi?

Bence çok iyi bir fikir hele ki ürünleşme saghasının başladığı şu günlerde referans teşkil edebilecek türden bir konu olabilir. Müsait olduğumda açarım isterseniz siz de açabilirsiniz daha sonra gerekli düzenlemeyi yaparız hep beraber...

Country Latest Posts

Back
Top Bottom