What's new

Çay Bahçesi

upload_2018-2-10_18-13-54.png

LOL'd

:rofl::rofl::rofl:

Actually thats a nice example of picking words

Dude is talking about UAV that is show down in Israeli territory, not the jet.
matters very little, Israel has been bombing targets in Syria for a while, and they keep a sizable portion of the country under occupation. Somehow Iran just flies an unarmed drone and it's an attack on Israeli sovereignty :D

it's ridiculous no matter how you look at it. You can't be a victim and a perpetrator at the same time.

matters very little, Israel has been bombing targets in Syria for a while, and they keep a sizable portion of the country under occupation. Somehow Iran just flies an unarmed drone and it's an attack on Israeli sovereignty :D

it's ridiculous no matter how you look at it. You can't be a victim and a perpetrator at the same time.

İsrail'in canı cehenneme ama hakkaten medyanın yediği bu boklar da sinir ediyor insanı. Haberi okuyan 10 kişiden 9 u o cümlenin uav ile ilgili olduğunu anlamayacak, istedikleri de bu zaten.

Sen adaletli mod olsan bu şerefsizleri atarsın defalarca yazdım, konuyu kisileştirmeyin diye bana.

Ben konuları kisilestirmeden yorumlarımı yapıyorum,

Adam mesajımı alıntılayıp hakaret ediyor şahsıma ve hala suçlu ben oluyorum.

1-) şahsıma hakaret ediyor bok sineği gibi

2-) diğer yandascı şerefsiz arkadasları tahrik ediyor

3-) forumda takılan, kisisellestirmeyip elestiri yapan kisi bu itler karisinda haksız oluyo.

Burada 3-5 kişi ya kaldı ya kalmadı bunlardan olmayan, yapılan her şeyi pohpohlamayan, çok güzel artık yazılan her şeyi teyit edin birbirnizle oynayın. Karşı görüşü geçtim olaylara farklı bakan kimse kalmadı.

Ben anasını mı babasını mı kendisini mi eleştiriyorum, sizene lan sizene forum kuralları cercevesinde eleştirmi yapıyorum, bu serefsizler her defasında aynısını yapıyor

Forum gruplasmıs tek ideoloji hakim olmuş, baska acıklaması yok.

Mesajımı alıntılayıp cevap yazmayın forumdan çıktım artık ebediyen çıkıyorum.
Belki çok haklısınızdır ben daha iki gündür buradayım birşey diyemem ama konu
Turkish Peace Operations in Syria
Türkçe, konuyla alakasız tartışmalarınızı Çay bahçesi gibi dalga geçilmeye açık başlıklar altında yapsanız forumun geriye kalanının ciddiyeti bozulmasa hoş olmaz mı?

Birisi seviyeyi düşürdüğü zaman geriye kalan herkesin o seviyeye indiğini görüyorum devamlı.

bir tane bayrakta siha dusmus, paylasmiyorum ama haberiniz olsun yakinda ortaya cikar:-). Dusurduk diyorlar ama hic dusurduklerine benzemiyor, herhalde teknik ariza sebebi.

bir tane bayrakta siha dusmus, paylasmiyorum ama haberiniz olsun yakinda ortaya cikar:-). Dusurduk diyorlar ama hic dusurduklerine benzemiyor, herhalde teknik ariza sebebi.

coktan paylaşıldı. :-)

Back
Top Bottom