What's new

Çay Bahçesi

-Afrin şehir merkezine girmememizde fayda var, sivil kayıpları kontrol edemeyiz, bu da ülkemizin itibarına zarar verir
-Merak etmeyin, çok dikkatli ve kontrollü bir şekilde davranıcaz... felan

Bu şekilde medeni bir iktidar - mualefet diyaloğu görmek istemek çok mu?
Bunların köpek gibi didişmesini izlemek zorunda mıyız?

Seversen tuyleri fazla onemsemiyorsun ama Turkiye'de mesafeli insanlar. Kulturumuz evde hayvanlari fazla sevmiyor. Ben alistim kedi bakmaya bu ucuncu kedi birlikte yasadigim:)
Kurkunede alistim, Obur kediler bana cirkin geliyor. Alismayan insan yapamaz.

Yok yok böyle uzun tüylü değil alacağımız. Şu tarz birşey http://www.mihav.com/ilanfoto/96877b1a84774470ac7172c72596c5f0.JPG

Kılları temizlemek için kolay bir aparat falan oluyor mu? Eldiven gördüm internette.
Kil temizlemek icin degilde hergun hayvana timar yapican. Metalden firca var onunla. Sonra nemli ellerle ustunu sivazlayarak toplayabilirsin. Ama naparsan yap kil dokulecek.

O fırçadan da aldık. Şu an tek eksiği tırmalama şeysi. Onu da internetten sipariş veririm.

Erkek kedi 1 yasindan sonra kendi bolgesine imza atmak icin saga sola isemeye basliyor.
bizim oglan 6 aylik , daha isemedi saga sola. 6 ay sonra testisler kesilecek, yoksa overfvck durumuna geciyor:))

Küçük kediler için junior mama var.
Abicim benden sana tavsiye beyaz uzun tüylü alma. Günde iki defa tımar atıyorum hala her yerde milimetrik incelikte kıllar geziyor.
Bizimki ev kedisi, beş dakika sokağa çıktı pirelendi.
View attachment 452944 View attachment 452945

dmn.jpg

O fırçadan da aldık. Şu an tek eksiği tırmalama şeysi. Onu da internetten sipariş veririm.
oo sen hazirlamissin herseyi bravo. Pire damlasini kaliteli al . Mutluluklar dilerim size.
Her sabah beste gelip mirildiyacak , sevgi bekleyecek. Dunyanin en zahmetsiz hayvani kedi, bir avuc mamaya , dunya kadar sevgi alacaksin.

Erkek mi? 6 aylik filan o da heralde? British mi?

oo sen hazirlamissin herseyi bravo. Pire damlasini kaliteli al . Mutluluklar dilerim size.
Her sabah beste gelip mirildiyacak , sevgi bekleyecek. Dunyanin en zahmetsiz hayvani kedi, bir avuc mamaya , dunya kadar sevgi alacaksin.

Dişi, Russian blue, 2 yaşında geçen sene çekmiştim bunu

Bu mamadan Türkiye'de varsa al.
Whiskas filan hikaye.
Junior yazıyor dikkat edersen.
Fransız üretimi Nestle dağıtıyor.

Attachments

• 1518211257500-1510603924.jpg
    1518211257500-1510603924.jpg
    438.1 KB · Views: 21
  • 15182112990781845708330.jpg
    15182112990781845708330.jpg
    552 KB · Views: 25

Arkadasin bi kedisi var tam sokak serserisi eve ancak aciktiginda, soguk yada yagmurlu oldugunda geliyor, eger kapi kapaliysa cati katindaki cami tirmaliyor biri acsin diye, adam iki günde bi beslemesine ragmen kedi sisko biraz, büyük ihtimal onu besleyen birkac ev daha var :D bide hic eve pislemiyor evde tuvaleti olmamasina ragmen isi gelince miyavliyo cikicam diye.

Yari sokak yari ev kedisi olmasina ragmen ne pire ne bi hastaligi var neredeyse 10 yildir böyle yasiyor. Asilari yapilmis, chip takilmis pasaportu bile var.
Haylaz tam hayatini yasiyor kafasina göre istegi zaman cekip gidiyor istegi zaman geliyor, bide kendini pek sevdirmiyor patisine felan dokununca isiriyormus gibi yapiyor, gecen youtubeden kedi sesleri dinlettik basladigi bagirmaya ve birden saldirdi. :lol:

Arkadasin bi kedisi var tam sokak serserisi eve ancak aciktiginda, soguk yada yagmurlu oldugunda geliyor, eger kapi kapaliysa cati katindaki cami tirmaliyor biri acsin diye, adam iki günde bi beslemesine ragmen kedi sisko biraz, büyük ihtimal onu besleyen birkac ev daha var :D bide hic eve pislemiyor evde tuvaleti olmamasina ragmen isi gelince miyavliyo cikicam diye.

Yari sokak yari ev kedisi olmasina ragmen ne pire ne bi hastaligi var neredeyse 10 yildir böyle yasiyor. Asilari yapilmis, chip takilmis pasaportu bile var.
Haylaz tam hayatini yasiyor kafasina göre istegi zaman cekip gidiyor istegi zaman geliyor, bide kendini pek sevdirmiyor patisine felan dokununca isiriyormus gibi yapiyor, gecen youtubeden kedi sesleri dinlettik basladigi bagirmaya ve birden saldirdi. :lol:
O sokaklarda yabanilesmis fazla ozgurlesmis. Bide cakis yapmaya alismis, ses duyunca saldirir tabii. Kedi olarak dogmak varmis. Her onune gelene gecir oh ne guzel:))

şaka mı? bu forumda kedi konusu besleyen falan ilginç yani
rotweiler ve pitbull besledim sevimli hayvanlar
kediymiş...
yav bi gidin

bende bir tane yavru kedi miyavliyordu bahcede calilarin altinda muhtemelen annesini yok yada kaybetmis.. sonra baktim bir gozu kapali internneten arastirdim bir damlasi varmis once cayin demini pamuga batirip gozu temizlediim internette oyle yaziyordu. Sonra bir kac gun damla doktum piril piril oldu sonra tabi kediyi beslemeye basladim ..annem kedi sever ama bir sarti var evde bahcede fare birakmamasi yakalamasi gerek .Malum anadoluda bir ise yaramasi gerek sevimlilik kurtarmiyor:) ,Neyse ben baktim iste baya buyudu annem halen ise yaramaz bu felan diyor .Gecen annem depoya inmis bizim kedi de takip etmis. Annem is yaparken bir bakmis bizim kedi fareyi yakalamis:):)ondan sonra bizim kedi kral hayati yasiyor suan eve girip cikiyor peynir mi etmi tavukmu ne piserse nasibini aliyor anlayacaginiz kediyi kiskanmaya basladim:):) hazir mama vermiyoruz biz ne yersek genelde yiyor,kuru fasulye degil tabi:)

Back
Top Bottom