What's new

Çay Bahçesi

@Isla
mic faith&Secularism
Rusça gerçekten çok zor.
Grameri çok ağır, dişil-eril her şey değişiyor. Dil çok zengin. Kelimeler ,fiiller bol. Örneğin Gitmenin 5 şekli var. Telaffuzun zorluğundan bahsetmiyorum bile.
Puşkin Enstitüsü rusça dil sınavında upper intermediate sonuç alabildim.
15 yıldır Ukrayna'da yaşıyorum, üniversitede bir yıl hazırlık ve üç yıl doktora eğitimi aldım. Eşim buralı hergün rusça konuşuyorum:)
Bu kadar enerjiyi İngilizceye harcasaydım British olurdum:)
Iki senelik kurs çalışmasıyla ingilizce mi upper intermediate yaptım.

Ingilizce Rusya'dan on kat kolay.

Eşine, gelinimize saygılar - bizde de var kızlık adı ''Halimova' :agree:

------------

Milli füze : @T-123456

-----------

Last edited:
Bismarck adli üye ve bazi Italyan ile Hint boyamalari gercek niyetlerini yazdilar.

Burasi acik global bir platform. Yoklama yapiyor ve profilaktik bilgi topluyorlar.

Sorun yok, ben burada aktif olan TÜRK can kardeslerimizin istinasiz hepsinin MILLIYETCI ama asla terör desteklemedigine inaniyorum.

@Vord @T-123456 @YoungTurk01 @cabatli_53

Bismarck adli üye ve bazi Italyan ile Hint boyamalari gercek niyetlerini yazdilar.

Burasi acik global bir platform. Yoklama yapiyor ve profilaktik bilgi topluyorlar.

Sorun yok, ben burada aktif olan TÜRK can kardeslerimizin istinasiz hepsinin MILLIYETCI ama asla terör desteklemedigine inaniyorum.

@Vord @T-123456 @YoungTurk01 @cabatli_53

Cok da ciddiye almaya gerek yok be @ATALAY bildigin Internet troll'lari iste. :)

Wir bombardieren keine Flüchtlinge. Darüber hinaus, werden wir Israelische anmieten.

He writes we are bombing REFUGEES, sublingual "they Germans don't" !

Bu SIRIN artik cizmeyi asti @cabatli_53

200

I think ignorance of him is the best solution for keeping head clear of bullshits

Do you have a open position for a mechanical engineer ? :rolleyes1:

Secereleri belli olmayan, işleri sadece başka insanlara hakaret etmek ve yabancılardan iş yalvaran insanları artık bu Forum'da kimse pek ciddiye almayacaktır.

TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ YA SEV YA TERKET .

Secereleri belli olmayan, işleri sadece başka insanlara hakaret etmek ve yabancılardan iş yalvaran insanları artık bu Forum'da kimse pek ciddiye almayacaktır.

TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ YA SEV YA TERKET .

Doğada...Varlığı başka varlığa bağlı olan canlı nedir, faydası nedir?

Last edited:

Country Latest Posts

Back
Top Bottom