What's new

Çay Bahçesi

Ne Hursiti ya, kim oldugunu bile bilmiyorum.

Bayadir forumu okuyorum yazmadan sabah aksam hursit diyorsunuz o_O

Yani hursit her kimse amacina ulasmis gibi gözukuyor, iyice paranoak yapmis sizi.

Ben öylesine keyfi takiliyorum forumda stress atmak icin.

@Bismarck Might interest you, there are a few ethnic Germans living in the easternmost region of Turkey. They were imprisoned by Russians and settled there when Russians took that area from Ottomans. They know almost no German but they know their identity and they carry German names like August, Hans etc. They speak with local Turkish dialect. Very interesting.

Thanks for sharing, but don't understand turkish. Didn't know the history.

Eskisehir ve stadyumdaki tüm Türklere , Atatürk'cü ruhu yasatanlara tesekkür ediyorum.
Bu maci TÜRK Eskisehir seyircisi kazandi.

Yuzolcumuydu mutluluktu bırakın allah askına.
bu ülkenin %90ı hayvan barzo 3 kagıtcı ve abazan

Ben bu ulkede yasamak icin bir neden bulamamaya basladım.

Bu ulkede saygılı egitimli hak hukuka saygılı bireysen kaybedersin.

bir olay yasadıgında kendin cozersin cunku devlet yok adalet yok. Hos kisiye mevki makama gore degisiyor bu durumlar.

Ölmen an meselesi maganda kursunu yersin be gidersin, adam 2 gun sonra serbest.

Hatunsan seni sokakta becerirler bir omur psikolojik travma yasarsın o adamlar tecavuze devam eder.

İsin ozu bu ulkede isini yapan egitimli dalasmayan saygılı insanlar vatanını en cok sevendir. Digerlerinin gelmisini gecmisini *****

Petrolde aracım gasp ediliyordu, markete karttan mazot parası odemeye gittim adam eliyle camı indirip aracımı ileri itmis.

Yakalamasam gitti, polisi arasan 5 dk sonra serbest o adam birini oldurene kadar gasp edecek

İşin özü lanet olsun ulkemiz ne hale geldi suriyeliler parka sıcıyor gozumle gordum hem de kac kez bok kokusu cekiyoruz.

Yakalamasam gitti, polisi arasan 5 dk sonra serbest o adam birini oldurene kadar gasp edecek

Cok haklisin. Cemberlitas'tan Kapali Carsiya giderken arkamda bir el hissetim. Bariz kapkac' ci, bileginden yakaladim. Polis Polis bagirdim, tesadüfen sivil huzur ekibi ordaymis. Hayrola abi dediler. Cüzdanimi caliyordu, yakaladim dedim. Bu sirada bilegini tuttugum pic, taciz taciz diye bagirmaya basladi. Polisler GBT sorgulamasi bile yapmadi. Abi birsey calinmadiysa yapacak bir sey yok, hürriyetini engelleyemezsin suc islemis olursun dediler. Durum bu @bedbin
Cesme'de arkadas jet ski teröründen Sahil Güvenligi ariyor, operatör sahile kac metrede diye soruyor. Memur bikmis vatandas daha bikkin. Maalesef. Ama inan Avrupa'da durum farkli degil. Basit darp sanki serbest , islem yapmiyorlar. Kapistigin kisiye ve sana kimlik bilgilerini veriyorlar ve git bir avukata davaci ol ya da hakem kuruluna basvur diyorlar. Sanki kavga degil futbol maci. Yabanciysan zaten maca 1:0 geriden basliyorsun.

Tam benlik is, hollandaya gidip cigolo olacam, vur kariya al parayi ahahahha
Vesikali diye kayit altina alinmak istersen yapabilirsin. Türkiye' den gelen LGBT lere zaten aninda siginma hakki hazir. Türkiye de yasam haklari yokmus. Yav, Türkiye de kadar sapik az yerde bulunur.

Vesikali diye kayit altina alinmak istersen yapabilirsin. Türkiye' den gelen LGBT lere zaten aninda siginma hakki hazir. Türkiye de yasam haklari yokmus. Yav, Türkiye de kadar sapik az yerde bulunur.

Kayit altina alinmak önemli deyil, LGBT ne gaymi?

Kadin musteri diyorum ben haha

Turkiyede dolu erkek mumla ariyor hatunlari, ustune parada veriyorlarmis herkes hucum eder haha

o LGBT'ler umrumda deyil hepsini timarhaneye atmali.

Var ya bir keresinde genc bir "gay" oglanla konustum ve acik acik sordum "neden gay oldun" dedim.
Oglan demezmi kiz arkadas bulamadim gay oldum diye :omghaha:

Bu hollandadaki erkek oruspu olayi cok ilginc ya, ilk kez duyuyorum.

Kadin yapsa oruspu olur, erkek yapsa COOL olur, buda ilginc haha

Ne ugrasacan kac hafta hatunla cikacan, sinemalara, lokantalara filan dolu para harcayacan, dolu sacma dirdir dinleyecen.... ohooo zor ya bizim erkeklerin durumu.

Kadinlar bacagini actimi tamam, ama biz erkekler resmen surunuyoruz.

Mesela sen erkek olarak sokakta rast gele 10 kiza iliskiye girmek istedigini söylesen hepsi yuksek ihtimal tokat atar sana.

Ama bir kiz 10 erkege sorsa en az yarisi hemen yapalim ayip ettin yavrum der.

Last edited:
Var ya bir keresinde genc bir "gay" oglanla konustum ve acik acik sordum "neden gay oldun" dedim.

Allah akil fikir versin. Senin yasini bilmem ama cok eskiden beri Türkiye'de kulanparalik cok yaygindir. Neyse ülkemizi karalamayalim. Pers kültüründe oglancilik, Yunan kültüründe zoofili Avrupa'da yamyamlik ve insan kurbanlari da eskiden cok yayginmis.

Nice Song :cheers:

Bu Penguin v.s. ile hic tartisma, zaten ban yiyecegiz. Erkek degil bunlar. Kallesler . Söz bittigi yerde aglarlar.
Sikayet ettigi Slav defence aka Sven Svensonov v.s. hepsi ayni ekip, hepsini taniyoruz.
Norvec bayrakli, garip bir sürü köpekli ve Simpson avatarli kisi ise muhtemelen bir Türk bayan.

https://defence.pk/pdf/threads/humanity.516257/page-3#post-9846907

@Dai Toruko

Erkek degil. Bayan bu saldirgan %99. Bu kadar saldirganlik maalesef asagilik kompleksini asamamis bir takim kadinlara mahsus bir özellik. 1990 larda bayan Polisler Almanya'da erkeksiz devriye hizmetine alindi; silah kullanimi ve ölüm vakalari %400 artti.

Isteyen varsa istatislikleri gönderirim.

Last edited:
Bu Penguin v.s. ile hic tartisma, zaten ban yiyecegiz. Erkek degil bunlar. Kallesler . Söz bittigi yerde aglarlar.
Sikayet ettigi Slav defence aka Sven Svensonov v.s. hepsi ayni ekip, hepsini taniyoruz.
Norvec bayrakli, garip bir sürü köpekli ve Simpson avatarli kisi ise muhtemelen bir Türk bayan.

https://defence.pk/pdf/threads/humanity.516257/page-3#post-9846907

@Dai Toruko

Erkek degil. Bayan bu saldirgan %99. Bu kadar saldirganlik maalesef asagilik kompleksini asamamis bir takim kadinlara mahsus bir özellik. 1990 larda bayan Polisler Almanya'da erkeksiz devriye hizmetine alindi; silah kullanimi ve ölüm vakalari %400 artti.

Isteyen varsa istatislikleri gönderirim.

Hımm..bilgilendirdiğin iyi oldu sağol.
Tüm konular çözülür yeter ki türkler olarak birlik ve beraberlik içinde olalım.

Country Latest Posts

Back
Top Bottom