What's new

Çay Bahçesi

We have a AS532 Cougar helicopter down in Senoba! A list in the social media has been released about the killed in the crash.
18740752_1489576627740424_6414423055504365175_n.jpg

In the first place we have Tumgeneral Aydogan AYDIN
Thats what the news are saying about him: http://www.superhaber.tv/sirnaktaki...n-tumgeneral-aydogan-aydin-kimdir-59594-haber
REST IN PEACE HEROES!!!
1489576627740424
was it shot down?

Malesef benim yetkim bu bölümde ama ilgililerle görüşcem bu konuyla ilgili.
Neyse simdi protesto edince onunkinide silmisler, mesaji görmemesi imkansiz cünki sinan alinti yapmisti.
Duyduguma göre o bölümde modlardan biri tarafli davraniyormus, buna nasil izin verirler anlamiyorum.

Ha bide @KediKesenFare nin mesajinida silmisler halbuki sadece konuyla ilgili görüslerini paylasti, hakaret felanda icermiyordu, bukadarinada pes.

Neyse simdi protesto edince onunkinide silmisler, mesaji görmemesi imkansiz cünki sinan alinti yapmisti.
Duyduguma göre o bölümde modlardan biri tarafli davraniyormus, buna nasil izin verirler anlamiyorum.

Ha bide @KediKesenFare nin mesajinida silmisler halbuki sadece konuyla ilgili görüslerini paylasti, hakaret felanda icermiyordu, bukadarinada pes.

Forum kurallarının hangisinin ihlal edildiğini belirterek rapor ederseniz Mod gereğini yapmak zorunda kalır!

members club a konu açarsan destekleyelim. taraflı davranıyorsa şikayetci olan herkes yazar orda

Sorum İçişleri Bakanına: Ülkemizde her geçen gün sayısı artan Suriyeliler sosyolojik yaralar açmaktadır. Medyadan takip ettiğimiz üzere Suriyelilerin kızlarımızı taciz etmeleri, kendi aralarında ettikleri kavgayı ayırmaya çalışan polislimize saldırmaları, Gazi Antep'te evleri ve arabaları taşlamaları, Mersin'de gürültü yapmayın diye uyaran vatandaşımızı bıçaklayarak öldürmeleri, işyerlerine saldırmaları yaşattıkları zulmün sadece birkaçıdır. Davranışlarının getirdiği sonuç ise vatanımızda bizleri endişeyle yaşamaya mahkum etmektir. Suriyeliler mağdur olmaktan ve ülkemize sığınan mülteciler olmaktan çıkmıştır. Zorbalıkları yüzünden vatandaşımız isyan etmektedir. Sizin ifadenizle 25 milyar dolar harcadığınız Suriyelileri başımızın üzerine çıkarmak için gerekçeniz nedir ? Yaptığınız, yardımseverliği aşmıştır. Biraz olsun vatandaşımızın isyanına ve haykırışına kulak verin. Kim için, ne için bu kadar göz yumuyorsunuz bilmiyoruz ama bilesiniz ki toplumumuzun takatı kalmamıştır. Teşekkür ederim.

Latest posts

Back
Top Bottom