What's new

Çay Bahçesi

Hangi partiye oyunu verdin? :) (Hepsi aynı *ok zaten.)

Bulgaristan harbi çok garip bir ülke.

@KediKesenFare , DOST Partisi (Bulgaristan'ın iki büyük Türk partilerinden birisi) için oy verdim ama maalesef onlar Meclis'te yer kazanmadılar... Az kaldı ama gavurlar her şeyi yaptılar ki Erdo'nun ve Türkiye'nin insanlari parlamentoya girmesinler.

Istersen bu yazılara bir göz at. Bir Avrupa Birliği demokrasiden öğrenín özgür ve adil seçimler nedir. :enjoy:

http://www.aljazeera.com.tr/al-jazeera-ozel/bulgaristan-turklerinde-dost-tartismasi

http://www.ntv.com.tr/dunya/tek-ama...arajin-altinda-kalmasi,KDdqZ3ItpEGiFQBI80Wk2w

http://www.sabah.com.tr/dunya/2017/03/28/dost-partisi-engeller-nedeniyle-baraji-asamadik

http://www.aljazeera.com.tr/gorus/bulgaristanin-belirsiz-secimi-ve-yaralanan-demokrasi

Resmi hesaptan Videoyu kaldırdılar, mesajı verip geri çekildiler, paylaşılan video aşağıda.

amaçlanan vatandaşı korkutmat sindirmek olabilir veya nabız ölçüyorlar,
17553869_1891334947776553_8678701462951675366_n.jpg

Tahminlere göre 1 nisan bugün gece saat 4'ü işaret ediliyor,

Bu gece her ihtimale karşı uyanık olmakta fayda var,

ihtimalleri değerlendirirsek,

-Ulusalcı kesim darbe teşebbüsünde bulunacak,
-Bir çok yerde bomba paylatılıp suikast girişimlerinde bulunulacak,
-Dışarı ve içerden destekli çok yönlü bir müdahale yapılacak,
-FETÖ'nün yedeği niteliğinde nakşibendi vb. tarikat yada elinde güç bulunduran başka bir grup teşebbüste bulunacak,
-HAARP tekenolojisi ile bazı bölgelerde yapay deprem yapılacak,

Buna klavye kahramanlığı, paranoyaklıkla karıştırmayın mesele vatan meselesidir, her ihtimali değerlendirmek zorundayız, ayık olun.

Şeytan ayrıntıda gizlidir, açıkça reisi cumhurumuza karşı suikast mesajı verilmekte.
17626540_608334616042253_6848429767248830306_n.jpg

Doğru, lakin ülkeri ve fetöyü de büyüten kendisi. Dün yediği hurmaların ceremesini çekiyor.

Şuanda bunlar tartışılacak meseleler değil, bunun tartışmasını mazide zaten yaptığımız için bugün gündeme getirmek yersiz olur.

Şuan bu durum devlet bekasını etkilediği için bu tehlikeyi bertaraf etmek birinci öncelik.

Şuanda bunlar tartışılacak meseleler değil, bunun tartışmasını mazide zaten yaptığımız için bugün gündeme getirmek yersiz olur.

Şuan bu durum devlet bekasını etkilediği için bu tehlikeyi bertaraf etmek birinci öncelik.

Tartışmak önemsiz değil, bunlar kesinlikle tartışılıp FETÖ'yü güçlendirenler yargıya hesap vermeli.

Ama elbette TMSF derhal Ülker'e el koymalı. Diğer FETÖ şirketlerine de el koymalı. Bence böyle birşey olması mümkün değil referandumdan önce, zira referandum geçmezse Tayyip erken seçime gidemez, AKP'den cemaatçi vekiller atılamaz, atılamadığı sürece de eli kolu bağlı kalır adamın.

Ülkeyi öyle pis bir noktaya soktular ki.

Tartışmak önemsiz değil, bunlar kesinlikle tartışılıp FETÖ'yü güçlendirenler yargıya hesap vermeli.

Ama elbette TMSF derhal Ülker'e el koymalı. Diğer FETÖ şirketlerine de el koymalı. Bence böyle birşey olması mümkün değil referandumdan önce, zira referandum geçmezse Tayyip erken seçime gidemez, AKP'den cemaatçi vekiller atılamaz, atılamadığı sürece de eli kolu bağlı kalır adamın.

Ülkeyi öyle pis bir noktaya soktular ki.

Muhabbeti çok eski bir tarihten başlatmak istemiyorum derine indimi çıkması da zor oluyor çünkü, demek istediğim devletimize yaklaşan yeni bir teşebbüs varsa bunu bertaraf etmek için uyanık olmalıyız, diğer taraftan devlet yazdığın gibi kalan FETÖ'cü ve diğer iş birlikçilerine operasyonlarını sürdürmeli.

Bakın yakalanan kesimlerin aslında hepsi FETÖ'cü değil, 100 yıllardır devlet içine çöreklenmiş ülkelerin istihbarat birimleri de var içlerinde, bunlar benzer iletişim ağlarını kullandıkları için aynı ağ üzerinden tespit edilip etkisiz hale getirildiler, batıda ki telaşlanmanın en büyük sebebi de bu, eğer referandum geçerse bütün bunlar hakkında çok ciddi işlemler yapılarak hepsi pasif hale getirilecekler, köküne kadar ineceğiz.

Bu sebeple hem referandum hem de hükümete tam destek vermez isek bağımsızlık savaşımızı kaybederiz. Bu bizim ortak kaygımız, siyaset yapmıyoruz vatan meselesini konuşuyoruz.

Bu bizim ortak kaygımız, siyaset yapmıyoruz vatan meselesini konuşuyoruz.

Evet CIA/FETÖ'ye olan kavga milli ortak kavgamız. Keşke bu kavgaya Ergenekon iftirası çıktığında dahil olsaydı Tayyip, şuan cennet gibi bir ülkeydik. Sonra çıkıp "ben anlamıştım yanlış birşeyler döndüğünü, başbuğa güvenirdim" falan dedi. Bunları kumpas sırasında diyecekti.

Evet CIA/FETÖ'ye olan kavga milli ortak kavgamız. Keşke bu kavgaya Ergenekon iftirası çıktığında dahil olsaydı Tayyip, şuan cennet gibi bir ülkeydik. Sonra çıkıp "ben anlamıştım yanlış birşeyler döndüğünü, başbuğa güvenirdim" falan dedi. Bunları kumpas sırasında diyecekti.

Eninde sonunda muhabbeti maziye çekeceğiz sanırım :)

Çok derine inmeden dolaylı yoldan anlatayım, bir zamanlar Saddam Hüseyin'de Amerika'yla iş birliği yapıyordu belirli bir dönemden sonra güçlendi ve Amerika ile bağlarını atıp bağımsızlığını ilan etti, hikayenin geri kalanını biliyorsunuz. Erdoğan'ıda bu bağlamda değerlendirebilirsiniz, köprüyü geçene kadar ayıya dayı dedi şimdi köprüyü attı hep beraber ceremesini çekip bağımsızlık savaşı veriyoruz.

@KediKesenFare , DOST Partisi (Bulgaristan'ın iki büyük Türk partilerinden birisi) için oy verdim ama maalesef onlar Meclis'te yer kazanmadılar... Az kaldı ama gavurlar her şeyi yaptılar ki Erdo'nun ve Türkiye'nin insanlari parlamentoya girmesinler.

Istersen bu yazılara bir göz at. Bir Avrupa Birliği demokrasiden öğrenín özgür ve adil seçimler nedir. :enjoy:
I came here for spying but I could translate only one word. Isteresn = you want
:yu:

Ülkece paranoyak olmusuz cidden....

15 temmuzda sokağa da o paranoyaklar döküldü, sabah akşam sövenlerde petrol ekmek atm kuyruğuna koşturmuştu, varsın paranoyak olalım da memleketimize bir şey olmasın.

Tarihte de bu böyleydi dedelerimiz canlarıyla mallarıyla cihad ederken birileri oturduğu yerden eleştirip memleketin kaymağını yiyordu, bedeli biz ödedik sefasını onlar sürdüler ama bundan sonra buna da müsaade etmeyiz.

Resmi hesaptan Videoyu kaldırdılar, mesajı verip geri çekildiler, paylaşılan video aşağıda.

amaçlanan vatandaşı korkutmat sindirmek olabilir veya nabız ölçüyorlar,
17553869_1891334947776553_8678701462951675366_n.jpg

Tahminlere göre 1 nisan bugün gece saat 4'ü işaret ediliyor,

Bu gece her ihtimale karşı uyanık olmakta fayda var,

ihtimalleri değerlendirirsek,

-Ulusalcı kesim darbe teşebbüsünde bulunacak,
-Bir çok yerde bomba paylatılıp suikast girişimlerinde bulunulacak,
-Dışarı ve içerden destekli çok yönlü bir müdahale yapılacak,
-FETÖ'nün yedeği niteliğinde nakşibendi vb. tarikat yada elinde güç bulunduran başka bir grup teşebbüste bulunacak,
-HAARP tekenolojisi ile bazı bölgelerde yapay deprem yapılacak,

Buna klavye kahramanlığı, paranoyaklıkla karıştırmayın mesele vatan meselesidir, her ihtimali değerlendirmek zorundayız, ayık olun.
Hahahaha haarp ile yapay deprem.

Back
Top Bottom