What's new

Çay Bahçesi

Yahu bir gıda şirketi nasıl darbe yapsın, ülker yoğurt döküp boğmaya mı çalışsın bakanları? Ülker çikolatayı fazla yedirip alerji mi yapsın? Ah çomarlar ah. Zamanında şu video'dan da kıllanıyorlardı;

yahu bir gazete nasıl darbe yapabilir? Bu çomarlar da çok oluyorlar. Mürekkep mi sıkacak c.başkanının gözüne, gazete sayfalarını uçak şeklinde katlayıp altına bomba bağlayıp mı atacaklar?

Yok gazete darbe yapacakmış, yok gıda şirketi darbe yapacakmış.. Hee he
Zaman gazetesi videosu hakkinda bende bir darbe habercisi olabilecegine inaniyorum, yani neden olmasin sonucta darbeyi yapan kurumun gazetesi, ki bu reklamin baske ne anlami var acaba, hicte bir gazete reklamina benzemiyor.

Zaman gazetesi videosu hakkinda bende bir darbe habercisi olabilecegine inaniyorum, yani neden olmasin sonucta darbeyi yapan kurumun gazetesi, ki bu reklamin baske ne anlami var acaba, hicte bir gazete reklamina benzemiyor.

Tabiki de öyle. Ukraynalıyla dalga geçiyordum o mesajda, sarcasm'dan ibaretti mesajım.

The country that accuses us of human right violations against kurds every week now massacred 33 people in syria and then tried to cover it up. Now they are prosecuting the journatlists who reported about the killings. Ah europe you never stop to amaze me :haha:

Biz zaten FETÖ ve PKK'ya karşı AKP'nin yanındayız. Bu demek değil ki FETÖ ve PKK'yı güçlendirenleri affedeceğiz, veya eleştirmeyeceğiz. "Ne zaman kendinizi eleştireceksiniz" diyerek CHPKK'nın yaptıklarından örnek veriyorsun bizi temsil etmedikleri halde, peki sen ne zaman AKPyi eleştireceksin?

Burada "Devletten yana olmama" gibi bir durum yok, şuan devletten yana olunmaya en çok ihtiyaç duydurtan terör örgütlerinin güçlenme süreçlerinin eleştirilmesini hazmedememe durumu var.

Dostum fark eden bir şey yok, vizyondan, ferasetten uzak zamanlı zamansız sadece eleştiri var, sen muhalefet eden kesimlerin memleket hayrına bir iş yapıldığında adamlar doğru yaptı dediğini hiç duydun mu ? Güzel yapılan bir işin altında bile başka bir şey arıyorlar o yüzden sözüm ona aralıksız eleştiri yapanların samimiyetine zırnık kadar inanmıyorum artık.

Bugüne kadar hükümete atılan iftiraları istanbuldan köprü yapsak londraya kadar gider, kast ettiğim kişilerin söyledikleri yalan olduğu ortaya çıktığında hiç yüzü kızarır mı özür diler mi veyahut yanlışını kabul eder mi? mümkün değil...

O yüzden bugün söylenenlerin yarın iftira olduğu ortaya çıktığında bunlar yine pişkin pişkin konuşmaya devam edecekler.

Ülker reklamı maksatlı yada maksatsız ortaya atıldığında vatandaşla dalga geçenler, darbe olduğunda atm kuyruklarındaydılar, bunlar sözde hem kendilerini vatan sever hem akıllı sayıyorlar. Lafa geldi mi mangalda toz bırakmayanlar iş başa düştümü toz olup gidiyorlar, keşke samimi olsalar ama maalesef durum bundan ibaret.

Dostum fark eden bir şey yok, vizyondan, ferasetten uzak zamanlı zamansız sadece eleştiri var, sen muhalefet eden kesimlerin memleket hayrına bir iş yapıldığında adamlar doğru yaptı dediğini hiç duydun mu ? Güzel yapılan bir işin altında bile başka bir şey arıyorlar o yüzden sözüm ona aralıksız eleştiri yapanların samimiyetine zırnık kadar inanmıyorum artık.

Bugüne kadar hükümete atılan iftiraları istanbuldan köprü yapsak londraya kadar gider, kast ettiğim kişilerin söyledikleri yalan olduğu ortaya çıktığında hiç yüzü kızarır mı özür diler mi veyahut yanlışını kabul eder mi? mümkün değil...

O yüzden bugün söylenenlerin yarın iftira olduğu ortaya çıktığında bunlar yine pişkin pişkin konuşmaya devam edecekler.

Ülker reklamı maksatlı yada maksatsız ortaya atıldığında vatandaşla dalga geçenler, darbe olduğunda atm kuyruklarındaydılar, bunlar sözde hem kendilerini vatan sever hem akıllı sayıyorlar. Lafa geldi mi mangalda toz bırakmayanlar iş başa düştümü toz olup gidiyorlar, keşke samimi olsalar ama maalesef durum bundan ibaret.
Beni kastediyorsan yabancilarin karsisinda hükümeti haksiz elestirilere karsi hepinizden cok savundum, iyi yaptigini iyi yapti dedim ama tabi bunlari görmezsin.

Asil fanatiklik yüzünden hükümete toz kondurmayanin samimiyetinden süphe ederim ben, ülke ne hale gelmis hala basinizi kuma gömüyorsunuz sonrada elestirenlerin piskinliginden bahsediyorsunuz...

Beni kastediyorsan yabancilarin karsisinda hükümeti haksiz elestirilere karsi hepinizden cok savundum, iyi yaptigini iyi yapti dedim ama tabi bunlari görmezsin.

Asil fanatiklik yüzünden hükümete toz kondurmayanin samimiyetinden süphe ederim ben, ülke ne hale gelmis hala basinizi kuma gömüyorsunuz sonrada elestirenlerin piskinliginden bahsediyorsunuz...

Merak etme ben de AK partili biri olarak hükümeti eleştirmekten yobaz zihniyetliler tarafından ara sıra FETÖ'cü muamelesi görüyorum, ama ne zaman nerede neyi eleştireceğimi de bildiğimi düşünüyorum.

Senin ve bazı muhalif arkadaşların yabancılara verdiği tepkileri görüp takdir ediyorum o ayrı mevzuu ama kendi içimizde bu eleştirinin tadını kaçıranlar var, tek yaptığı ve bildiği eleştirmek üstelik attığı iftira gün yüzüne çıksa da duruşundan hiç taviz vermiyorlar, benim kastettiğim bu kişiler.

Senin her mesajını takip etmiyorum yada hatırlayamayabilirim ama kendi aramızda yaptığımız tartışmalar da hükümetin yaptığı iyi işleri övdüğünü de hatırlamıyorum, insanlarda zaten genel bir kanı var eğer hükümet lehine iyi bir şey söylenirse diğer muhalifler hurra karalama kampanyası yapıp kişiyi yobaz/aktrol damgası yapıştırıyorlar, hemen hemen her partide böyle fanatik örümcek beyinli şahıslar mevcut. Muhalif yada ak partili de olsa bu psikoloik baskı yüzünden insanlar genelde sessiz kalmayı tercih ediyorlar, bu da ayrı bir mevzuu.

Uzun lafın kısası herkes kendinden eminse problem yok.

Çingeneler anadoluda hep vardı herhalde. Bunlar aksanları itibarıyle adana tarafındaki conilere benziyor :)

Back
Top Bottom