What's new

Çay Bahçesi

@cabatli_53

Yav boş konuşma, kurallara aykırı olmadığı halde neden iletilerimi siliyorsun ? işine gelmeyeni duymamaktan başka birşey değil, burda bazı konularda eleştiri yapmak bu Forumda en doğal Hak

https://defence.pk/threads/turkish-drone-bayraktar-hits-target-from-8-kilometers-away.428763/page-3

Halen envanterde yoklar !

Boş konuşma diyene bir bak hele? ☺️Sen ne konuştuğunu neyi savunduğunu biliyormusun ki bana böyle birşey söylüyorsun? Önce iyi bir düşün konuştuğunu yarın gelip te başka bir mevzuyu savunma bana...

Sildiğimi söylediğin ve işime gelmeyeni sildiğimi iddia ettiğin cümlene bir bakalım savunma sanayini ilgilendiren önemli bir mevzuda ülkemizde insansız hava araçlarıyla ilgili gerçekleşen güzel gelişmelerLe adeta dalga geçer gibi ne paylaşmışın 2. Yorum olarak, ne kadar değerli bilgiler vermişin de benim işime gelmemiş ve ben de kuralları ihlal etmemesine karşılık keyfinden silmişim..
29awsih.jpg

Ne kıymetli bir iletiymiş de ben tahammül edememişim ama di mi. Bu işler biraz da kalite meselesi ne desek boş bu yüzden daha fazla zamanımı alma. Saçmasapan adamlarla saçmasapan mevzuları konuşmak için burada değilim bu yüzden sana tavsiyem böyle suni gündem oluşturup ortalığı karıştıran iş olsun diye konuşan adamlara meydan bırakmıycam haberin olsun şimdi kendi işine bak her neyle uğraşıyorsan. Hiç meraklanma kimin ne olduğu ne işle uğraştığı ve ne yapmaya çalıştığı herşeyiyle aşikar.

Last edited:
Ona arada gelirler böyle bazen çalkalanmalar yaşar arada fazla takılmamak lazım, bir bakmışın fanatik sanayi destekçisidir başka bir gün bakmışın saçmasapan bir aksaklığı öne sürüp söver aleyhinde paylaşımlar yapar aksini savunanı karşısına alır durur zannedersin sövdüğü şirket çalışanları vatanhaini, bir gün hurshid gibi ne olduğu belli olan bir malı desteklemek için bütün milleti karşısına alır, başka bir gün hurshid bu diye birini rapor eder ve hurshid sandığı kişiyle kavga eder adama söver kızar suçlar onu banlamam için söylenir. Anlıyacağın sözün kıymeti önemli bir mevzu. Fazla takılmamak lazım herşeye..

Dostum sen kendini kanıtlamış bir bireyisin bu topluluğun. Başka forumlardan bile iyi anlamda adın geçiyor. Hiç kendini bu tiplerle muhattap edip yorma. Hayat kısa ve güzel, tadını çıkartmak lazım!

@cabatli_53

Bak Sen Şuna, yine işine geldiğini yapıyor, benim neleri Kastettiğim apaçık ortada:

https://defence.pk/threads/turkish-drone-bayraktar-hits-target-from-8-kilometers-away.428763/page-3

Misal olarak:

Orders !

Turkish Police Forces:
-15 Anka-B/S (As far as I know It is not inked yet)
-15 Bayraktar TB-2 (6 of them are signed and scheduled)

Turkish Air Forces:
-10 Anka-S (signed)
-12 Bayraktar TB-2 (signed)
-6 Karayel (signed)

All Turkish drones will be armed with MAM-L and MAM-C lazer guided bombs.

Orders !

Turkish Police Forces:
-15 Anka-B/S (As far as I know It is not inked yet)
-15 Bayraktar TB-2 (6 of them are signed and scheduled)

Turkish Air Forces:
-10 Anka-S (signed)
-12 Bayraktar TB-2 (signed)
-6 Karayel (signed)

All Turkish drones will be armed with MAM-L and MAM-C lazer guided bombs.

445,screen-shot-2016-02-12-at-083526png.png

1552758.jpeg

şuna bakın Hele, yine döktürmüş, çok büyük bir marifet 2-3 satırlık olan "Kekelemeleri" uzun uzun yazmak, bununlan anca sen Senin seviyendekiler Kandırırsın, ki zaten ne kadar önem verdiği ortaya çıktı zaten, madem "Biz şöyle böyleyiz" artık senin için ifade ediyorsa, Seviye felan yok ya vesaire, neden bu kadar önem verip cevap veriyorsun ? hayırdır ? Eğer Ki dediklerimiz bu kadar boş olsaydı ozaman zorunluluğu görmezdin herhalde, birdaha cevap yazarken 2-3 satırlık Konuyu karı gibi 20 satıra uzatma, belki senin Senin seviyendekiler bunu marifetmiş gibi görebilirler, ama benim gözümde acınacak bir durum.

Bu Konu benim için kapanmıştır, ayrıca dahil olmayan yeni Üyeler bu Kasıt ilen foruma üye olmuş herhalde o_O

Benim de ne kastettiğim apaçık ortada okunduğunda anlaşılabilecek bir tarzım olduğunu düşünüyorum ve bu kadar yaygara bu forumda yeterli. Sen ve hurshidin düzenli olarak her ay şahsıma gerçekleştirdiğiniz sorun çıkartıp saldırma, ana avrat söven adamın arkasını sıvazlama, saçmalama ve hakaretlerinize son vermek gerekli. Burası troll besleme alanı değil elli kere anlattık kırallarımız var diye ama halen daha laftAn anlamıyorsan ve halen daha bu uslupla karşıma çıkıp karı gibi falan tarzı cümlelerle bu kadar aşikar bir olayı aciz bir şekilde adeta kıvranırcasına çarpıtmaya çalışıyorsan, konuşulan onca sorun içerisinden ana mevzular dururken, cümlelerimin uzunluğundan vurmaya çalışıyorsan mevzu benim için kapanmış demektir. Sana iyi ıstırahtler bu süreçte bu "anlamsız ve işe yaramaz" forumda "anlamsız" konularla ve üyelerle neden zaman geçirdiğini sorgular belki o bilemiyorum dediğin soruna cevap bulabilirsin. Hadi bakalım...

Last edited:
I watched every single of their history videos. Both the first and second series. Amazing channel.
You should change you avatar mate. He hasn't turned into a whitewalker yet, rhollor brought him back :bunny:, sorry for spoilers :D
Our Snow is the living embodiment of Azar Ahai

hurshid lan bu...
Hurşid böyle düzgün kuramaz bence....

Zaten kendini belli eder.....gerekli gereksiz her thread'e yazıp, milletle kavga etmeye başlarsa Hurşid diyebiliriz...ama sanmıyorum.

La birader senin işin gücün yok mu ? Kafayı sıyırmış herif ikide bir gelip Tayyip e çakıp gidiyor.. O ülkü ocakları denen tuhaf yerlerde mahalle karıları gibi dedikodu üstüne dedikodu..

Allah düşürmesin insanı öyle yerlere, unide yanlışlıkla gittim adam zannedip bunları.. Yalan dolan ne ararsan var.. Attığı yalana az sonra kendi inananlar, komplo teorileri, neler neler..

Ne kadar boş beleş maloş hepsi orda

G
Üzüm yeyin bagciyi dövmeye kalkmayin, usta geldi. Saygi gösterin.

Usta size cevaplari vermis. Hepsi algi operasyonu. WISH LIST.

Yol haritasi bile yarim yamalak Türkce/Ingilizce. Profesyonelikten yillarca uzak amatör ürün.
Ayip. Insan bu kadar yandas olmamali.

CiPW440WwAARiFL.jpg

Bu kadar amatörce presentasyon olamaz.

Radar "Hava - Hava" ve "Yer-Hava" fonksiyon algoritmalarini bile monte edememisler.

Nasil Türkce bu ???

@Bismarck duymasin

:crazy: :undecided: :rofl:

SENSOR FUSION ALGORITMALARI. Neresi Türkce bunun. Lise ögrencisi mi yazmis ?

Cok ayip ve ülkenin prestijine yakismiyor.

28 ARALIK 2015 PAZARTESI
Palavra Dedektörü: Milli!

Üstadin yazdigi gibi

Gururlanma, propaganda ya da salt cehalet sonucu millilik kavramının kullanımı, yanlış bilgilendirme ve yönlendirmeye neden olabilir. Sanayi ve teknoloji politikalarına ilişkin kamuoyunun net bir algı ve bilincinin olması gereklidir. Bu konuda da karar alıcılara çok önemli görevler düşmektedir.

"Milli" bilim ve teknoloji politikaları ancak bu şekilde geliştirilebilir.
Geldi işte, arızalı.

G

Geldi işte, arızalı.

Merakınız olmasın dostlar er yada geç bu adamın her ne kadar hesabı varsa hepsi ban yiyecek. Ya balkan forumuna ya da akıl hastansine gitcek, bu ruh hastası küfürbaza burada yer yok. Forum nasıl da nefes alıyor farkındasınızdır bu dengesizin paylaşımları olmadığı zamanlarda bu yüzden parazitleri temizlemek modların en asli görevi olmalı her zaman. Ben de işimi yapıyorum işte bu şekilde ☺️

Back
Top Bottom