What's new

Çay Bahçesi

Dunno! Are you even sure you insulted or attacked me?
Maybe it was all in your head? A plan? A bad dream?
Go back to sleep ... I didn't feel a thing, promise! :p:

I did find you rough with the used to it bit though ... but sadly,
it is a recorded regular pattern for your country so factual too.

All the best to you and yours T-0112358, good evening all, Tay
Crazy ''Frenchy'':sarcastic:.

Şu mevzulardan bahset te bilelim kimin ne olduğunu çok merak ettim hadi. Olur ya aramızda casuslar vardır gözümüz kördür göremiyoruzdur fakat sen duruma hakimsindir gözümüzü açarsın biz de teşekkür ederiz olmaz mı ? Moderator olarak durumlara müdahale etmek benim sorumluluğum Sinan veya bir başkası farketmez teşhisini görelim önce. Boşa laf tüketmeyelim vaka falan varsa bildiğin birşey söyle yoksa kelimelerin etrafından dönerek teşbiğlerle hayırdır tarzı hayret ifadeleriyle zaman harcatma kimseye haybeden ! Nokta atışıyla de ki bak şu üye, nicki bu, şu paylaşımlarda bulunmuş, bu da şu sebeplerle vatan haini ve avatarda utanmadan şu foto var forumu ziyan ediyor kaliteyi düşürüyor gibi mesela !

Anlama özürlülüğü var galiba, bir kac edit görüyorum ayrica yazdıklarını okuyunca gülsem mi ağlasam mı bilemedim.

Misal= Syrian Kurds Declared Federation

Politika, acanlar hep şu belli kişiler ama yetki yok herhalde, ozaman neden bizim tarafimizdan olan bir üyeyi forumdan uzaklaştıralım ? Sticky Topic var, ama yinede adam gelip yeni başlık acıyor !

Bu sadece bir 1 Misal, Forumun son 10 Sayfasına bak ve gör !

Öncelikle gülmek istiyorsan veya ağlamak istiyorsan da özürlü arıyorsan da aynaya bir güzel bakacaksın ardından da dönüp başkaları hakkında ahkam keseceksin. Yok birkaç edit görmüş beyfendimiz gülsemiymiş ağladamıymış bilememiş şu tarza bir bak hele... Daha neyi savunduğunun farkında deilsin bizden birini uzaklaştırdın diyerekten, gelmişin karşıma işkembeden sallayıp ahkam kesiyorsun e o kadar da dedik sana söyle bakalım kim bu senin bildiğin fakat bizin bilmediğimiz vatanhainleri forumda Hurshidten önce ban yemesi gerekenler ve güya bizim koruduğumuz diye dönmüş iki satır cevap yazacağına veya isim vereceğine editleri sorgulamış beyfendi üstüne de özürlülük var diye aklımızla dalga geçmiş kendi çapınca gören de anlamlı bişeyler söylemiş te biz farketmedik zannedecek. Açıkçası biliyorsan bişey yaz herkes görsün bilsin neyin ne olduğunu biz de diyelim ki bak doğruymuş bunu görememişiz ama yok derdin burada bana hakaret edip saçma sapan cümleler kurup benim zamanımı yok edit etmişin yok çok güldüm gibi basit saçmalıklarla harcatmaksa kusra bakma buna da müsade etmiycem haberin olsun. Öncelikle neyi niçin yazdığını neyi savunduğunu bilip karşıma öyle gel bir sonraki hakaret içeren cümlende gerekeni o zaman Yapcam bu da bilgin dahilinde olsun. Bir de canını sıkan kural dışı gördüğün politik kapsamda örneğindeki gibi bir mevzu olduğunda rapor etmen yeterli burada sızlanmak yerine. Kurallar ortadadır kimseye hiçbir konuda kuraldışı bir mevzu müsade edilmez.

Öncelikle gülmek istiyorsan veya ağlamak istiyorsan da özürlü arıyorsan da aynaya bir güzel bakacaksın ardından da dönüp başkaları hakkında ahkam keseceksin. Yok birkaç edit görmüş beyfendimiz gülsemiymiş ağladamıymış bilememiş şu tarza bir bak hele... Daha neyi savunduğunun farkında deilsin bizden birini uzaklaştırdın diyerekten, gelmişin karşıma işkembeden sallayıp ahkam kesiyorsun e o kadar da dedik sana söyle bakalım kim bu senin bildiğin fakat bizin bilmediğimiz vatanhainleri forumda Hurshidten önce ban yemesi gerekenler ve güya bizim koruduğumuz diye dönmüş iki satır cevap yazacağına veya isim vereceğine editleri sorgulamış beyfendi üstüne de özürlülük var diye aklımızla dalga geçmiş kendi çapınca gören de anlamlı bişeyler söylemiş te biz farketmedik zannedecek. Açıkçası biliyorsan bişey yaz herkes görsün bilsin neyin ne olduğunu biz de diyelim ki bak doğruymuş bunu görememişiz ama yok derdin burada bana hakaret edip saçma sapan cümleler kurup benim zamanımı yok edit etmişin yok çok güldüm gibi basit saçmalıklarla harcatmaksa kusra bakma buna da müsade etmiycem haberin olsun. Öncelikle neyi niçin yazdığını neyi savunduğunu bilip karşıma öyle gel bir sonraki hakaret içeren cümlende gerekeni o zaman Yapcam bu da bilgin dahilinde olsun. Bir de canını sıkan kural dışı gördüğün politik kapsamda örneğindeki gibi bir mevzu olduğunda rapor etmen yeterli burada sızlanmak yerine. Kurallar ortadadır kimseye hiçbir konuda kuraldışı bir mevzu müsade edilmez.
will u open pm between u and me ?

lyrics----------------> unutulduk bak yine dönüşü yoktu diye bukadar kolaymıydı ğaşk bayeyey aşkı bayeyey aşkı bayye aşkı bayeyeye aşk hani durdursam zamanıığığı döndürsem geriyeyeye aşkı bimeyle dursun biyare biyere aşkın yalan olmuş senin bir gerçeğin oda beni ne istedin benden zalim bak seni deliler gibi sevmiştim benim ben sana kalbbimi vermiştim ben snei deliler gibi sevmiştim ooooğoğoğ unutulduk bak yine dönüşü yoktu diye hayat bukadar kolaymıydı ğaşk bayeyey aşkı bayeyey aşkı bayye aşkı

adsdafadsfsdadasasadsdsflklklfjgkdfjgkdfgdfgdf :D :D :D :D

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom