What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
BA03AB95-132D-41A0-BDB0-555B19D111CE.jpeg
Bak bu resimler hep fotomontaj. Meral Hocama Fetöcü diyenlerin dili kurusun :)

O zaman susacak kimseyi Chp'li olmakla itham etmeyeceksin. Benim için parti yoktur. Ülkem ve halkım, Türk halkı vardır.

Açılımı desteklemiyorsun ama açılımı yapan partinin savunuculuğunda hiç geri kalmıyorsun. Senin olay genel ev fahişesinin zinaya karşıyım hiç desteklemedim ama ....... gibi.

İmzamı atayım ağla @Trimax gel dön bu günahtan :D

Zihniyet bu denli bozuk ise bunlarin iktidarindan pek fazla bir sey beklenemez. Yani secilirsem milletim icin ornek olurum, eger secilmezsem luks hayatima devam ederim. Ne bk yemeye milletvekili oldun o zaman? Bu kafa yapisindan ne gibi hizmet beklenir?
Bi tarafımızdan element uydurmayalım, adam Ankara'da bir apartman dairesinde, Yalavoda ise köyde kalıyor, ne lüks yaşantısı......

Eleştirecekseniz, adam gibi eleştirin iftira atmadan...

2A292E6E-89A4-4B90-96AA-899832E1874E.jpeg
146014DB-71B7-4DEA-B224-6635E3B9B321.jpeg
Bi tarafımızdan element uydurmayalım, adam Ankara'da bir apartman dairesinde, Yalavoda ise köyde kalıyor, ne lüks yaşantısı......

Eleştirecekseniz, adam gibi eleştirin iftira atmadan...

Arkadaşlar bu arada FOX tv'de güzel bir program var "Liderler Foxta" diye. Cumhurbaşkanı adaylarını karşılarına alıp, bütün konulardan soru soruyolar.

Muarrem İnce

Temel Karamollaoğlu

İlerleyen günlerde diğer liderlerde çıkacakmış (Erdoğan kabul etmemiş anladığım kadarıyla), izlemenizi tavsiye ederim.

Ben Temel beyi bayağı beğendim, epey bir entellektüel birikimi var ve ilkeler üzerinden konuşuyor ki bu da güzel bi şey. Dezavantıjı; 77 yaşında olması bence.

Muarrem İnce fena değil,entellektüel birikimi pek yok bence ama ilkeler üzerinden konuşması o açığını kapatıyor.

Kim olursa olsun, Yeter ki FETÖ'nün siyasi ayağı gitsin.
Ergenekon'un davasına savcılık yapanları , Türk Ordusunu mahveden FETÖcüleri yargılayacak biri olsun yeter.

Ayrıca yukarıda bahsettiğim ihanet sorunu olmasaydı ,
sorun sadece ekonomik olsaydı kesinlikle akpnin iktidarda kalmasını isterdim.

Çünkü acı reçete uygulama vakti geldi. Akpnin iktidara geldiği 2002 yılında başlayan, Dünyadaki bolluk devri çoktan kapandı.
Trump globalleşmeyi durdurdu.
Şimdi iktidara kim gelirse gelsin , tayyibin yaptığı borçları ödemek zorunda.
Lira'nın düşüşiüni izlemek zorunda.

Neden ?yeni dünya düzeninde kendine bir yer bulamadı bunlar.

ABD, AB , Çin,Kore ve Hindistan'ın gelirleri artacak. Dev kontratlar yapıyorlar ABD ve AB ile.
Bizim yüzümüze bakan yok.

Şu önümüzdeki dönemde ekonomik olarak rezil olmamız, bizim kendimizin tercihi.

Adam tarihimizin en yüksek ihracat oranına ulaştık ibaresini televizyonda görüyor ama açayım da araştırayım ne satıyoruz, ne üretiyoruz hangi alanlarda kendi kendimize yetebiliyoruz demiyor. Penye sattık, bluz sattık. Araplara bisküvi falan satıyoruz.

Üretim en başta kendi kendimize yetebilmemiz için lazım. İhracat bir toplu ambargoda güm.

Nusaybin de onca Şehit verdik,Sonrasın da olanlara bakın!

İKİ UZMAN ÇAVUŞA LİNÇ GİRİŞİMİ!
.

21 Aralık 2016 tarihinde Fırat Kalkanı Harekatı’nda yaralanarak Nusaybin’e döndüğünü belirten R.E. olay gününü şu sözlerle anlattı

“Saat 17:00 sıralarında Uzman Çavuş Y.Ş.’ye ait araçla Nusaybin merkezine geldik. Sakarya Caddesi üzerinde bir araç park halinde duruyordu. Ben de otomobilden inip aracını çekip çekmeyeceğini sordum. Bu esnada arkamızda trafik oluştu. Bir süre sonra aracın sahibi olduğunu sandığım 20-25 yaşlarında birisi gelip camımızı tıklattı ve “Polisseniz polisliğini bilin…” diye çıkıştı. Biz de ona sadece yolumuza devam etmek istediğimiz söyledik. Bu şahıs ısrarla sesini yükseltmeye başladı. Daha sonra kalabalık bir grup oluştu. Kalabalık içerisinden 47 NL … plakalı bir kamyonetten bir şahıs indi. Kamyonetten sopasını çıkarmak istedi ancak kapısı açılmadığı için başaramadı. Sonra üzerime yürüyüp beni darp etmeye başladı. Biz de hemen 155’i arayıp yardım istedik. Polisler geldi. Bize saldıran kamyonetteki şahsı gözaltına almaya çalıştılar. Kalabalık polise engel oldu ve şahıs kaçtı. Olay yatışır gibi oldu ancak daha sonra olay yerine gelen ve sonradan AKP İlçe Başkanı olduğunu öğrendiğim Mehmet Latif Özel ve Ömer Özel isimli şahıs geldi. Emniyete ait zırhlı araca eliyle vurarak “S…m bu memleketin anasını avradını…” diye küfretmeye başladı…”

“Emniyet Müdürlüğünde bulunduğumuz sırada Mehmet Latif Özel yanımıza geldi ve lanlı konuşarak neler yaşandığını sordu. Ben de kendisine Fırat Kalkanı gazisi olduğumu söyleyip yaşadıklarımı anlatmaya çalıştım. Bana gaziliğimi kastederek ‘Geç lan bunları… Şikayetinizden vaz geçeçeksiniz” diye çıkıştı.”

UZMAN Y.Ş.’NİN İFADESİ: BURASI NUSAYBİN, BURADAN ÇIKAMAZSINIZ…
Saldırıya uğrayan diğer Uzman Çavuş Y.Ş. de silah arkadaşının sözlerini tekrar etti. Y.Ş.kamyondan inen saldırganın kendilerine “Burası Nusaybin, burası cehennem, ister asker ister polis ol. Buradan çıkamazsınız. Sizin nerede yaşadığınızı biliyorum. Sürekli esnaftan alış-veriş yapıyorsunuz. Ayrıca plakanızı not ettim.” diyerek elindeki metal çubukla kendilerine saldırdığını ve akabinde polisin olay yerine geldiğini anlattı.

Screenshot_2018-05-25-12-02-36.png
Screenshot_2018-05-25-12-02-45.png
Burda yok
Screenshot_2018-05-25-12-02-54.png

Burdaymış

Avrupa'nın Gümrük Birliğinde olmasak o ihracatıda yapamazdık. Allah Avrupadan razı olsun.
Dünya ekonomisi 2000den 2010 yüzde yüz büyümüş. Türkiye ihracatı nasıl artmasın?Sen Çine bak Koreye bak.

Bütün FETÖcüleri yargılayacak Atatürkçü bir kahraman bekliyoruz.

Last edited:
Şaşırmıyorum bu olanlara,Orta Afrika Muz Cumhuriyetinde olan sıradan şeyle bunlar,siz birde seçimi kazandıkları takdirde neler yapacaklar onları tahmin ve hayal edin...

Status
Not open for further replies.

Latest posts

Back
Top Bottom