What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Okurken yeminle kanım kaynadı. O akp'li başkan ve diğer 30 kişi terör suçundan ceza almalı. Bunun videosu var mı? Var ise paylaşın bizimle biz de sosyal medya aracılığı ile yayalım.
Bunlari niye imha etmiyorlar bilmiyorum.

Videolar burda beyler. Olabildiğince fazla sosyal media üzerinden yayın ki bu vatan hainleri hak ettiklerini bulsun.

Görevden alınan dekan İnce'yi okula almamam söylendi demiş.

Akboy forumdaşlarımız bu tür olayları nasıl yorumluyor, ne tür bahaneler üretiyorlar ya da sadece görmezden mi geliyorlar merak ediyorum?

Ananizi s*****m OClari. Askere, polise el kaldiracak bu gotverenler. Guzel memleketimize kufur edecek OC. Kir su bok dolu agiz. AMK FETO uzantilari. Memleketin anasini s******z lan. Ramazan ayinda agizimi bozdunuz vatan hainleri. Orada polis olsaydim su FETOcu or*****u basta olmak uzere en az on kisi ayaklarinin parmaklari yerden toplardi. Daha nereye kadar?

Ananizi s*****m OClari. Askere, polise el kaldiracak bu gotverenler. Guzel memleketimize kufur edecek OC. Kir su bok dolu agiz. AMK FETO uzantilari. Memleketin anasini s******z lan. Ramazan ayinda agizimi bozdunuz vatan hainleri. Orada polis olsaydim su FETOcu or*****u basta olmak uzere en az on kisi ayaklarinin parmaklari yerden toplardi. Daha nereye kadar?

Şu mübarek gün küfretmemek için dişlerimi sıkıyorum yeminle.

The Rule of Law, yani Kanunun yönetimi gerçekleşmediği sürece, bir Kanun Devleti olmadığımız sürece, daha çok görürüz bu rezaletleri. Askere saldırmak ne demek lan? Ne yasama gücünün ne de Yürütme gücünün umurunda değil, e peki yargı? Eğer ülkedeki 3 güç bu saldırıya göz yumuyorsa biz bitmişiz amk. Oradaki saldırgan Pan-Kürdist faşistlerin hepsi genç, cezai yaptırıma açıklar. Hiç bir dava/yargılama duymadım görmedim ben medyada. Asker silahını çekip kendisini savunsa 2 saniyede hapse atarlar adamı.

Şu mübarek gün küfretmemek için dişlerimi sıkıyorum yeminle.
Dayanamadim arkadas ya. Bu ne ya? Bu OC elime bir gecse hastaneye kadar Allahin bir mucizesi ile dayanir. Memlekete, askere, polise kufredecek hic bir sey olmayacak oyle mi? Vatan hainlere gereken mesaji vermekten utanmam. Seref olur.

Last edited:
Videolar burda beyler. Olabildiğince fazla sosyal media üzerinden yayın ki bu vatan hainleri hak ettiklerini bulsun.

Seçim öncesi birileri yine provokatif eylem peşinde videoda kimin kim olduğu bile belli değil, varsa İLÇE başkanı gibi basit birisinin hatası görevden de alınır hapise de atılır, bakıyorum da CHP ve İP'in demirtaşla ilgili methiyelerine tek laf etmeyenler Ak parti ilçe başkanının bilmem ne meselesinde ortalığı ayağa kaldırmak için hazır bekliyor, NE İŞ ?

Orada askerimize saldırıyorlar burada çomar gelmiş "başkasının meselesi bu laf etme" diyor. Aptal ortadoğulu. Sen bu kafada kaldıkça ordumuzu ülkemizi ulusumuzu inim inim inletirler sırf hükümetteki tasma sahibin laf yemesin diye gıkın çıkmaz.

Seçim öncesi birileri yine provokatif eylem peşinde videoda kimin kim olduğu bile belli değil, varsa İLÇE başkanı gibi basit birisinin hatası görevden de alınır hapise de atılır, bakıyorum da CHP ve İP'in demirtaşla ilgili methiyelerine tek laf etmeyenler Ak parti ilçe başkanının bilmem ne meselesinde ortalığı ayağa kaldırmak için hazır bekliyor, NE İŞ ?

Hdp'yi ve içerisindeki teröristlerin meclise girmesinin önünüde chp ve ip açtı ab uyum yasaları, demokrasi, haklar diye akp ve Erdoğan değil.

Zaten sizin amacınız üzüm yemek değil bağcıyı dövmek. Zaten samimi ve vatan sever olsanız bunları meclise sokan ve bu terör partisinin kapanmaması için anayasayı değiştiren, hdp'li teröristlerin kardeşini aday gösteren, burası kürdistan diyen, pkk bizim kardeşimiz diyenleri partiye dolduran bu siyasete destek vermezdiniz.

Birde 8 yaşında ki zekası ile basit ilçe başkanı varsa cezası verilir gibi laflar yapıyor. Samiyetsiz, iki yüzlü ve tek tarafa yontan. Olay 2016'da olmuş ve biz 2018 deyiz varmı ceza alan? Zeka o kadar tek düzey ve basit ki chp'de var ise akp'de olması normal ama siz sadece chp'yi eleştir. Kafa tapısı basit akp'yi eleştirdin ise chp'lisin. Hayır değilim ama sen ve senin gibilerin hepsi katıksız vatan haini.

Akp'li asker dövüyor, cehape de, polis taşlıyor, cehape de oglim, karakol basıyor, cehape desene loo hain misin?

Ya arkadas 2 sene olmadi bu sokaklarda askerlerimizin ve polislerimizin cani yandi bu OC kahramanlarimizin ve memleketimizin anasini avradini s***i. Bu ne is? Bunlari savunmaya kalkma vallahi agizimi bozduracaksin. Boyle bir hareketi terorist ya da teror destekcilerden beklerim. Bunlardan olmayin. Ortada bir bok varken baska bir bok ariyorsunuz. Gene siyaset gene siyaset. Siyasetin de AMK. Bu vatanin cocuklarina kufreden herkes bedel odemeli, fakat AKPli oldugu icin bir sey olmaz. Saraydaki satiligin Ergenekon davasinda "savci benim" derken de bir sey olmadi. Buna da bir sey olmayacak. Adalet ve kalkinma partisiymis. Adaletinizi s*****m ben. FETOnun yarisi, PKKnin kuklalari hala mecliste AMK. Bu is bir emir meselesidir. Bu durumda adalet namluda. Bunlar Allahin onunde nasil hesap verecek onu dusunuyorum cunku, Engin Alanin dedigi gibi "Obur tarafta Pasa misin diye sormazlar, Genelkurmay Baskani misin diye sormazlar, Adam misin diye sorarlar". Ayni sekilde Cumhurbaskani misin, Ilce Baskani misin, Milletvekili misin de sormazlar.

Last edited:
Hdp'yi ve içerisindeki teröristlerin meclise girmesinin önünüde chp ve ip açtı ab uyum yasaları, demokrasi, haklar diye akp ve Erdoğan değil.

Zaten sizin amacınız üzüm yemek değil bağcıyı dövmek. Zaten samimi ve vatan sever olsanız bunları meclise sokan ve bu terör partisinin kapanmaması için anayasayı değiştiren, hdp'li teröristlerin kardeşini aday gösteren, burası kürdistan diyen, pkk bizim kardeşimiz diyenleri partiye dolduran bu siyasete destek vermezdiniz.

Birde 8 yaşında ki zekası ile basit ilçe başkanı varsa cezası verilir gibi laflar yapıyor. Samiyetsiz, iki yüzlü ve tek tarafa yontan. Olay 2016'da olmuş ve biz 2018 deyiz varmı ceza alan? Zeka o kadar tek düzey ve basit ki chp'de var ise akp'de olması normal ama siz sadece chp'yi eleştir. Kafa tapısı basit akp'yi eleştirdin ise chp'lisin. Hayır değilim ama sen ve senin gibilerin hepsi katıksız vatan haini.

Akp'li asker dövüyor, cehape de, polis taşlıyor, cehape de oglim, karakol basıyor, cehape desene loo hain misin?

Vatan haini senin gibi pusuda yatıp yem bekleyenlere derler, Meral AKŞENER'in yardımcısı FETÖ'den tutuklandı inkar ettiler sesiniz çıkmadı, demirtaş hapisten çıksın dedi sesiniz çıkmadı, devletin projelerini iptal edeceğim dedi sesiniz çıkmadı, karamollaoğluda muharrem incede aynı haltları yedi birinizin sesi çıkmadı. Hapise atılsın şöyle olsun bile demediniz, şimdi videoda ki olayda daha haberin ayrıntısı bile ajanslara düşmemiş olayın iç yüzü belli olmamış ama siz şimdiden hükümeti vatan hainliğiyle suçluyor yetmiyor sağa sola da sataşıyorsunuz.

Bütün sıkıntınız FETÖ ve PKK'nın bitirilme aşamasına getirilmesi, sırf bu yüzden FETÖ ve PKK'yı kurtarmaya çalışan siyasetçilere de toz kondurmuyorsunuz ve hükümete saldırıyorsunuz.

Ne kadar çırpınsanız da FETÖ'de PKK'da yolun sonuna geldi, terör örgütlerini kurtarma operasyonlarınız sonuçsuz kalacak...

Ya arkadas 2 sene olmadi bu sokaklarda askerlerimizin ve polislerimizin cani yandi bu OC memleketin kahramanlarimizin ve memleketimizin anasini avradini s***i. Bu ne is? Bunlari savunmaya kalkma vallahi agizimi bozduracaksin. Boyle bir hareketi terorist ya da teror destekcilerden beklerim. Bunlardan olmayin. Ortada bir bok varken baska bir bok ariyorsunuz. Gene siyaset gene siyaset. Siyasetin de AMK. Bu vatanin cocuklarina kufreden herkes bedel odemeli, fakat AKPli oldugu icin bir sey olmaz. Saraydaki satiligin Ergenekon davasinda "savci benim" derken de bir sey olmadi. Buna da bir sey olmayacak. Adalet ve kalkinma partisiymis. Adaletinizi s*****m ben. FETOnun yarisi, PKKnin kuklalari hala mecliste AMK. Bu is bir emir meselesidir. Bu durumda adalet namluda. Bunlar Allahin onunde nasil hesap verecek onu dusunuyorum cunku Engin Alanin dedigi gibi "Obur tarafta Pasa misin diye sormazlar, Genelkurmay Baskani misin diye sormazlar, Adam misin diye sorarlar". Ayni sekilde Cumhurbaskani misin, Ilce Baskani misin, Milletvekili misin de sormazlar.

Ben de aynı şeyi söyledim adam hapise atılsın görevden alınsın bedelini ödesin, ama bunu siyasi rant haline getirip hükümete yüklenmek tam manası ile çakallıktır. Bu provokasyona çanak tutmak vatan severlikten değil fırsatçılıktan doğar. Neden şahsın kendisine değilde Erdoğana yükleniyorsunuz o mu git böyle söyle dedi?

Status
Not open for further replies.

Latest posts

Back
Top Bottom