What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
AKP'yi tanıma kılavuzu!

• Ülke Bekası:

Polis Günlüğü isimli facebook hesabındaki olay anlatımı.

Akp kendi gecmisine bakmayıp, baska partileri hdp ile ozlesleştirmeye calışıyor.
Kendi yaptıkları hataları ve hainlikler sanki başka partiler yapmış/yapıyomuş gibi algı oluşturuyolar. Bilmiyorum ne kadar farkettiniz ama işe de yarıyo..

Last edited:
Videoyu izlemeyenler vardir diye yaziyorum AK Parti ilce baskani diyorki: ''... bu memleketin anasini avradini haa''

Gece günzü muhalefete binbir türlü yakistirmalari yapanlarin vatan sevgisi bu iste.

Uluslararası bir forumdayız, yüzümüzü kızartarak her hangi bir ülkeden bir üyeye videodakilerin ülkelerinde olması durumunda sonuçları ne olurdu diye sorsak, sonra da ülkelerindeki siyasi iktidarın söylemleri ve bunun gibi eylemlerini eklesek ...

Last edited:
Uluslararası bir forumdayız, yüzümüzü kızartarak her hangi bir ülkeden bir üyeye videodakilerin ülkelerinde olması durumunda sonuçları ne olurdu diye sorsak, sonra da ülkelerindeki siyasi iktidarın söylemleri ve bunun gibi eylemlerini eklesek ...
Pek fazla misal cikarmi bilmem ama.

Akp kendi gecmisine bakmayıp, baska partileri hdp ile ozlesleştirmeye calışıyor.
Kendi yaptıkları hataları ve hainlikler sanki başka partiler yapmış/yapıyomuş gibi algı oluşturuyolar. Bilmiyorum ne kadar farkettiniz ama işe de yarıyo..

Aşağıdaki haber tamamen yalan, yanlış ve aldatmacadır, inanmayınız; iftira vesikası ve taraflı gazetecilik örneği olarak paylaşılmıştır...

''

iste-nazilerle-akpnin-ortak-yonleri-2208131200_m.jpg
''

Kaynak: https://odatv.com/iste-nazilerle-akpnin-ortak-yonleri-2208131200.html

Last edited:
En sonunda Erdoğan gerçek manada kanımıza göz dikti ve peşkeş çekecek Türk milleti'nin kanını.

Peşkeş çekilecek firma çoktan kurulmuş ve Kızılay ile 12 yıllık anlaşma yapılmış bile.
ABD ihracatı içinde 20 milyar dolarlık yer kaplayan insan ve hayvan kanı ve plazmaları bizimkilerin iştahını kabartmış.
Yalnız arada bir fark var ABD insanlar para karşılığı kanlarını satıyorlar. Türkiyede ise bağışlanıyor. İnsanların bağışlayacakları kanları Kızılay 12 yıl boyunca bu firmaya kaç paradan vereceği bile belli değil.
Üretim yıllık 2.4 milyar euro olacakmış. mış mış mış.
Screenshot_2018-05-24-18-31-26.png
Screenshot_2018-05-24-19-02-32.png

Kanımızı da Arap BMCye mi sattılar, yoksa fetöcü damada mı?

Birde milli ve yerli imiş... Akp özüne döndü. Ona buna vatan haini diyen gerçek vatan hainlerinden ses yok.

Hdp ve Akp pkk'lı kardeşlerin vekillik aldığı parti oldu.

Sana sadece AkParti’de vekillik alması dert olur ama Chp’nin Pkk’lı MV’lerin götünü kurtarmak için çabaları dert olmaz. Sonra kalkar burada boşboğazlık yaparsın. Chp’nin hali ortada. Bu ülkede vatan haini ve oçocuğu aramak için Chp’ye bakmak yeterli.

Sizin için sadece eleştiri içindir Pkk vb gruplar. Sadece AkParti’yi bu yüzden eleştirip Chp’yi hala aklamaya çalışan adamdan da şüphe duyulması gerekir. Eren Erdem denilen itin görüntüleri yayınlandı hiç birinizde ses seda yok. Demirtaş için özgürlük diye bağıran Chp’li için ses seda yok. Pkklı cenazedinde salya sümük ağlayan Chp’li için ses seda yok. Pkklı oçocuğu İle kol kola yürüyen Chp için ses seda yok. Sonra burada sosyal medyada vatan, millet, sakarya edebiyatı parçalarsınız. Bırak burada boş edebiyat parçalamayı.

Hdp ve Pkk’lılara tüm Partiler bulaşmıştır. Ya eleştiri düzeyin eşit olacak ya da boşboğazlık yapmayacaksın

Last edited:
Arşiv, İfşa... PKK'lıların Türk asker ve polisine saldırısını ülke,millet ve polise küfür ve darp ederek savunan AKP'li ilçe başkanının videosunu savunan üye.

Sana sadece AkParti’de vekillik alması dert olur ama Chp’nin Pkk’lı MV’lerin götünü kurtarmak için çabaları dert olmaz. Sonra kalkar burada boşboğazlık yaparsın. Chp’nin hali ortada. Bu ülkede vatan haini ve oçocuğu aramak için Chp’ye bakmak yeterli.

Sizin için sadece eleştiri içindir Pkk vb gruplar. Sadece AkParti’yi bu yüzden eleştirip Chp’yi hala aklamaya çalışan adamdan da şüphe duyulması gerekir. Eren Erdem denilen itin görüntüleri yayınlandı hiç birinizde ses seda yok. Demirtaş için özgürlük diye bağıran Chp’li için ses seda yok. Pkklı cenazedinde salya sümük ağlayan Chp’li için ses seda yok. Pkklı oçocuğu İle kol kola yürüyen Chp için ses seda yok. Sonra burada sosyal medyada vatan, millet, sakarya edebiyatı parçalarsınız. Bırak burada boş edebiyat parçalamayı.

Hdp ve Pkk’lılara tüm Partiler bulaşmıştır. Ya eleştiri düzeyin eşit olacak ya da boşboğazlık yapmayacaksın

Last edited:

Şimdi chp bunları yaptı diye akp aklanmış mı oluyor?

Hem benim chp'yi ve onun içindeki vatan hainlerini eleştirmedigimi neye istinaden söylüyorsun?

Chp'li İnce'nin yeni proje piyonu olarak Erdoğanın yerine getirilmek istendiğini bir sayfa önce yazmışım ama senin niyetin akp'yi aklamak gerçeği ve beni bilmek değil.

Bu arada bak sana nasıl vatan haini olunurun videosunu paylaşıyorum. Onlar için oçocuğu diyorsun ya bu video'nun kanıtında da açılım yapan, destek verende oçocuğudur.

Şimdi chp bunları yaptı diye akp aklanmış mı oluyor?

Hem benim chp'yi ve onun içindeki vatan hainlerini eleştirmedigimi neye istinaden söylüyorsun?

Chp'li İnce'nin yeni proje piyonu olarak Erdoğanın yerine getirilmek istendiğini bir sayfa önce yazmışım ama senin niyetin akp'yi aklamak gerçeği ve beni bilmek değil.

Bu arada bak sana nasıl vatan haini olunurun videosunu paylaşıyorum. Onlar için oçocuğu diyorsun ya bu video'nun kanıtında da açılım yapan, destek verende oçocuğudur.

AkParti’yi eleştirmeyin diyen yok. Lakin terör konusunda eleştirecekseniz diğer partileri de görmezden gelemezsiniz. Çözüm Sürecini hiç bir zaman desteklemedim. Terör destekçilerinin götünü kaldırdı bunu kimse inkar etmez herhalde. Chp bunları yaptı diye AkParti aklanmış olmaz tabii ki. AkParti’nin yaptıklarını ha bire konuşup Chp’nin yaptıklarını aklama çabası var.

Terör bu ülke’de Ulusal Tehdit olmaktan çıkıp sadece Parti eleştirmekte kullanılıyor.

AkParti’yi eleştirmeyin diyen yok. Lakin terör konusunda eleştirecekseniz diğer partileri de görmezden gelemezsiniz. Çözüm Sürecini hiç bir zaman desteklemedim. Terör destekçilerinin götünü kaldırdı bunu kimse inkar etmez herhalde. Chp bunları yaptı diye AkParti aklanmış olmaz tabii ki. AkParti’nin yaptıklarını ha bire konuşup Chp’nin yaptıklarını aklama çabası var

O zaman susacak kimseyi Chp'li olmakla itham etmeyeceksin. Benim için parti yoktur. Ülkem ve halkım, Türk halkı vardır.

Açılımı desteklemiyorsun ama açılımı yapan partinin savunuculuğunda hiç geri kalmıyorsun. Senin olay genel ev fahişesinin zinaya karşıyım hiç desteklemedim ama ....... gibi.

O zaman susacak kimseyi Chp'li olmakla itham etmeyeceksin. Benim için parti yoktur. Ülkem ve halkım, Türk halkı vardır.

Açılımı desteklemiyorsun ama açılımı yapan partinin savunuculuğunda hiç geri kalmıyorsun. Senin olay genel ev fahişesinin zinaya karşıyım hiç desteklemedim ama ....... gibi.

Bak sen. Chp’yi desteklemiyorsun ama Chp’nin yaptıklarını görmemezlikten gelmekten de geri kalmıyorsun. Sonra benim için parti yoktur ülkem vardır akckdksk.

Sende rengini belli ettin tosuncuk. Senden de bir cacık olmaz. Şehit edebiyatı yapıp, vatan millet edebiyatı yapıp kendi ideolojisine taş gelince kuduz köpek gibi sağa sola saldıranın ne haysiyeti ve vatanı olur. Sende şu an o durumdasın.

Kes lan laga lugayi hain çomar. Senin dağdaki pkk'dan ne farkın var hain.
Hala kendini vatan sever zannediyor çomar.

Öcalan'nı fedaisi, Feto'nün yaveri vatan haini çomar. Nasılda maskesi düştü hainin. Açılımı desteklememiş te hede höde.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom