What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
1) Türkiye'de Kemalist medya kuruluşu yok. Ergenekon/Balyoz süreci ve sonrasında hepsi ekonomik/gayri hukuki yollarla ele geçirildi.

2) Hem solcu hem Kemalist olunmaz.

Bir laf edeceksen muhattabına et, araya Kemalistleri sıkıştırmaya çalışmaktan vazgeçin. "Kemalistler de o zaman eski güçlerine tekrar kavuşsun o zaman" diyecek isen, bu lafı FETÖ ile işbirliği yapıp Kemalistleri yok etmeye çalışan teröristlere soracaksın.

CHP'liler kendilerini kemalist olarak tanimladigina gore medya kuruluslari da dogal olarak ayni cizgide bulunur. Ortada ele gecirme diye de bir sey yok.

Olunur. Onlara kalsa siyasi atmosfere gore her sey olunur. Bugunlerde biz kemalistiz diyen solcular cok. Diger taraftan kendine Ataturkcu/Kemalist bir partiyiz diyen ama bolucu partilerle kol kanat geren var.

Hem Kemalistim diyecen hem PKK ile hayir bloku olusturacan. Yerim sizin kemalist anlayisinizi.

CHP'liler kendilerini kemalist olarak tanimladigina gore

Bu mantığa göre kendisini "müslüman" olarak tanımlayan Fethullah piçi, İşid, El-Kaide de müslüman o_O Kendisini Mesih olarak tanımlayan adnan oktar da Peygamber.

Azıcık beyin ithal et kafana, boş durmasın.

Bu mantığa göre kendisini "müslüman" olarak tanımlayan Fethullah piçi, İşid, El-Kaide de müslüman o_O Kendisini Mesih olarak tanımlayan adnan oktar da Peygamber.

Kemalizm Ataturk ilkelerinden ortaya cikmis bir ideolijidir. CHP bu ilkeler, yani bu ideolojiden olusur. Bu partiye uye olan ve bu ideolojiyi siyasi bir hareket olarak hayata geciren kisilere de dogasiyla kemalist denilir. Simdi ben gercek bir kemalistim ama CHP'li degilim demek sacmaliktir. Bide son moda ile ''gercek'' ve ''sahte'' kemalist kavramlari uyduruluyor. Neye gore bir kemalist gercek kemalist oluyormus? Soyle de bizde ogrenelim..

CHP bu ilkeler, yani bu ideolojiden olusur.
Y-CHP PKK'lılardan oluşur.

Bu partiye uye olan kisilere de dogasiyla kemalist denilir.
Denmez. CHP'li denir.

Simdi ben gercek bir kemalistim ama CHP'li degilim demek sacmaliktir.
Hem CHP'li hem Kemalist olunmaz.

Bide son moda ile ''gercek'' ve ''sahte'' müslüman kavramları uydurulur

Türkiye'nin içindeki ''Amerika/ncılar'' eliyle Türklük ve İslam'ın yozlaştırılmasının tarih içindeki gelişiminden bir bölüm.

Aynı tarihte (1947) Amerika'da ''K.rtçülük'' üzerine bir rapor CIA tarafından yayınlandı.

Ne sacma sapan yazi nihahaha, Amerika'dan gelen yardimlari kemalist zihniyetine yaradi. Onca yapilan darbelerde basta kemalistler vardi, ilk defa kemalistler darbe yediler. Ondan once darbeyi alkislayan ve ordu goreve pankartlariyla yuruyenlerin sacma sapan yazilarindan biri.

Namlu kendilerin dikildi suclu amerika oldu....:-)

yirmedi subat, e-muhtira, 12 mart ve 27 mayis. 12 eylul saymiyorum orasi biraz karisik. Bunca darbe yap arkanda amerika destegi, ayni adam senin yerine baska kukla yerlestiriyor(feto). Sende ver sucu amerikaya...:-)

Akpli vatandaslar oyle bir konusuyorlar ki : CHP, Kemalist ve Ataturkcu cizgisine geri donse sanirsin ki hepsi gidip topluca CHP'ye uye olacaklar, altiok rozetleriyle geziyorlar sanki:)

Maalesef su anda Kemalist parti yok ancak eger olsaydi en buyuk saldiriyi nerden, hangi sosyal guruptan ve hangi partiden alirdi acaba?

Ordunun 27 marti yapmasi, Menderesi asmasi ABDnin destegiyle mi oldu? Menderes tam bir amerikan usagiydi.

Bende bir cikarimda bulanayim, hem AKPli ,hem Ataturkcu, hem anti Amerikanci olunmaz.

Last edited:
Y-CHP PKK'lılardan oluşur.

Denmez. CHP'li denir.

Hem CHP'li hem Kemalist olunmaz.

Tamam da sen mi simdi belirleyeceksin kimin kemalist olup olmadigi? Neye gore bu damgayi basiyorsun?

AKP ve Erdoğan'ın ''Tek'' millet ve vatan sevgisine bir örnek daha.

''
AKP'li vekillerin de yer aldığı konferansta skandal Türkiye haritası

jjj.jpg

Konferansa katılan isimler şöyle:

Cemalettin Torun: Dışişleri Komisyonu Başkanvekili, Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi, AKP Milletvekili.

Nurettin Yaşar: AKP Milletvekili .

Taha ÖZHAN: AKP Milletvekili, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı

Torun'un, Türkiye'de 1923'lerden 1970'lere kadar Kürtlerin kültürel ve anadil haklarının verilmediği ve bütün haklarının görmezden gelindiğini ifade etmesi dikkat çekti.
''
Kaynak: http://www.yenicaggazetesi.com.tr/a...feransta-skandal-turkiye-haritasi-178283h.htm

Ülkedeki güvenlik durumu ve ''Ümmetçilik''.

Suriyelilerin rahatlığı ve Türkiye'deki güvenlik durumunun hali, üstelik OHAL varken.

İnsan kaçakçılığı terör, uyuşturucu, ticari mal hizmete kadar tüm yasadışı giriş çıkışın tepe noktasıdır, artık ilan verilecek derecede yaygınlaşmış durumda.

''

Pakistanlı göçmenlerin Avrupa’ya gitmek için çoğu Pakistanlılardan oluşan bir çeteyle anlaştıkları tespit edildi.

Göçmenlerin kişi başı 10 bin dolar karşılığında Yunanistan ve İtalya’ya gitmek için anlaştıkları saptandı.

Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Boğazköy’de...Adrese ulaşan ekipler, bir binanın bodrumda ellerinden, ayaklarından zincirlenmiş onlarca insanla karşılaştı.
Pakistan uyruklu 57 kişi tek tek kurtarıldı.

5a1cfc6567b0a9214c66b138

''

Kaynak:http://www.hurriyet.com.tr/istanbulda-inanilmaz-goruntu-hepsi-zincirliydi-40660364

Memlekette herkes bir şeyci, resmen toplumun psikolojisi bozuk, alt tarafı Türkiye vatandaşı olacağız, vatan sever olalım yeter neyin savaşını veriyoruz ki ?

İlla şucu bucu olmak yada demek zorundamıyız ? dinini yaşamak isteyen yaşasın, istediğini sevmek isteyen sevsin bir başkası zarar vermediği sürece var mı bundan ötesi ?

AKP&Feto mafyasının suçu çok. Ama en vicdansızı da, bana göre, gece gündüz ders çalışan gençlerin çocukların hakkının sınavlarda yenmesi. KPSS, ÖSS, TEOG.. Dinci yobazların çalmadığı soru kalmamış.

http://www.haberayyildiz.com/gundem/polis-koleji-ogrencilerine-operasyon-6607h.html

1- Şuanda AKP değil FETÖ ile malum siyasi partiler kucak kucağa
2- FETÖ tehditini AK parti ortadan kaldırdı
3- Dinci yobaz değil, batı ajanı
4- Attığın iftiralar yaptığın hakaretler boyunu aştı ignore listeme hoş geldin.

1- Şuanda AKP değil FETÖ ile malum siyasi partiler kucak kucağa
2- FETÖ tehditini AK parti ortadan kaldırdı
3- Dinci yobaz değil, batı ajanı
4- Attığın iftiralar yaptığın hakaretler boyunu aştı ignore listeme hoş geldin.

kendi beslediği büyüttüğü yılanı kendisi öldürdü ne anladık bu işten, zamanında akp yi uyaranlar oldu fetöye karşı sen hala bildiğini okuyon aynı barış sürecindeki hendekler gibi... uyardıldılar da dinleyen kim? giden gitti. vicdanını böyle mi rahatlatıyon

kendi beslediği büyüttüğü yılanı kendisi öldürdü ne anladık bu işten, zamanında akp yi uyaranlar oldu fetöye karşı sen hala bildiğini okuyon aynı barış sürecindeki hendekler gibi... uyardıldılar da dinleyen kim? giden gitti. vicdanını böyle mi rahatlatıyon

Sene 2002 Türk ekonomisi çökmüş sanayi tarim hayvancılıkta bitme noktasındaydık, HSYK, Yargıtay, Danıştay kanunlar, ordu, uluslar arası anlaşmalar her şey Amerikaya hizmet ettiği dönemde gelip ben FETÖ ve Amerikan yanlısı masonlara karşı savaşacağım desen o koltukta kaç ay oturabilirdin acaba? o yapıdayken bütün bu tehditleri nasıl bertaraf edebilirdi?

Birisi çıkıp bütün iftiraları ödeyeceği bedelleri yiyeceği yaftaları sineye çekip vatanı ve milleti için kendini feda etmeseydi bu bataklıktan bu memleket nasıl kurtulabilir ve bu günlere gelebilirdi?

İşin muvazenesini size bırakıyorum.

Last edited:
Dünyada Man ahirette i-Man. Yiyin için aksırıncaya tıksırıncaya kadar..

Kılıçdaroğlu'nun dosyasında bulunanların bir kısmı.
DPuFjS_X4AAFGTa.jpg

İtiraf etmeliyim ki, ben bu Man Adası'nı ilk defa duyuyorum. Bu arkadaşların coğrafya bilgisine hayran kaldım. Nerden buldunuz, kimden duydunuz böyle bir ada olduğunu...

Ek:

Kılıçdaroğlu belgeleri çıkarınca panikleyen TRT ne yapacağını şaşırdı.Çareyi yayını kesmekte buldu. Benden kesilen TRT payı haram olsun bunlara.

KK bir PKK Teröristi, ha bu dediklerini yanlış veya doğru yapmaz.

Terörist olmayan bir Türk vatandaşı, baştan bu iddiaları araştırmalı ve eğer suç unsuru varsa mahkemeye gitmeli.

Yoksa gerçekten suç varsa bile, bu suçun bir PKK Teröristi tarafından dillendirilmesi, suçun kanıtlanması olasılığını ortadan kaldırır.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom