What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
NATO tatbikatında hedeflerin üzerine Atatürk resmi ve Erdoğan'ın ismi konmuş. Bu dehşet hatadan faydalanılabilinmeli diplomatik açıdan. NATO, Türkiye'yi rahatlatmak için birçok icraatin içine girişecektir sicilini temizleme çabasıyla, eğer sağlıklı bir diplomasi geliştirebilirsek.

Türkiye'nin cari açığını ben kapattım demişti bu şahıs. Koskoca devlet karanlık işlerle uğraşan mafyacılara kaldıysa vay halimize.

Bu işin ardında bence ortaya çıkması istenmeyen kirli işler var. Kol saatleri var. AKP düştüğünde yargının epey işi olacak.

Meral Akşener'in epey temizlik yapması gerekecek. Hem Fetullahçıları hem de hırsızları, rüşvetçileri...

http://www.haberturk.com/nato-dan-turkiye-ye-ozur-mektubu-1718079

NATO, Atatürk resminin, ve Erdoğan isminin hedef olarak kullanılmasıyla ilgili iki ayrı özür dilemiş, Sivil memur görevindeki Türk asıllı Norveç vatandaşı görevden alınmış (büyük ihtimalle Türkiye'den gitmiş bir PKK'lı sıçan).

Bu olay Türkiye tarafından bu kadar kolay kapatılmamalı, Atatürk adına bir NATO etkinliği düzenletilip, NATO'da görevli üst düzey bir yabancı subay konuşma yapmalı. "Hadi özür dilediler kapatalım konuyu" gibi basit algılanmamalı bu tutum.

Türkiye'nin cari açığını ben kapattım demişti bu şahıs. Koskoca devlet karanlık işlerle uğraşan mafyacılara kaldıysa vay halimize.

Bu işin ardında bence ortaya çıkması istenmeyen kirli işler var. Kol saatleri var. AKP düştüğünde yargının epey işi olacak.

Meral Akşener'in epey temizlik yapması gerekecek. Hem Fetullahçıları hem de hırsızları, rüşvetçileri...
Ben hala anlamış değilim, bu adam kötü ne yaptı ki? İranla ticaret yapabilmemiz için altın kullanarak aracı oldu, e nesi var bunun?

Yunanistan'ın payına onca ada düşüyorsa, AKP projesinin paydaşı ülkelerin neler aldığı, ülke içindeki paydaşlara neler ve ne kadar verildiği çıkarsamaları üstünkörü yapılabilinir.

Sizin söyeledikleriniz ''devede kulak''.

Bu adam araciliyla Avrupada Turk bankasi acilacakti. Turk bankasi ile borsa spekulasyonlarina karsi kullanilmasi fikri vardi. Olay budur.

Ben hala anlamış değilim, bu adam kötü ne yaptı ki? İranla ticaret yapabilmemiz için altın kullanarak aracı oldu, e nesi var bunun?
Sadece ticaret karşılığı altın olsa tamam. Bana ne ambargodan der geçerim. Ama dört bakana rüşvet verdiği basında çıkmıştı. Bakanlar da istifa etmişti. Ne karşılığı rüşvet verdiği meçhul. Bu adamın ortağını İran devleti yargılamıştı. Ya hapsetti ya astı. Böyle olunca karşılıklı ticaret iddiası da şüpheli duruma düşüyor.

Devletin başındaki kişilerin bu türlü kirli işlere bulaşması güveni azaltır.

Bu adam araciliyla Avrupada Turk bankasi acilacakti. Turk bankasi ile borsa spekulasyonlarina karsi kullanilmasi fikri vardi. Olay budur.
Türkiye'de Türk kalmamış mı da, daha yeni vatandaş yapılmış bir İranlı banka açacak Avrupa'da?

Sanarsin amerika avrupa her isini resmi yoldan hallediyor. Adamlar Afganistan dan NATO ucaklariyla mücevher ve uyusturucu getiriyor !

Bide Geziyi fetö yaptirdi diyorlar.

CHP bugune kadar hic bu kadar ileri gitmezken simdi kime guvenerek dayilaniyor? Turkiye'nin Cumhurbaskanina ditkator ve fasist diyebiliyor? Geziyle ugrasacagina once bunu bi acikla sen.

Türk milleti siyaset kisvesi altinda bir birini yiye dursun!
Sozde ittifakimiz Amerika ve NATO Turkiye'mizi isgale hazirlaniyor, derin uykuya devam, aktroldür, koyundur, yandaş medyadır, komple teorisidir, kedidir o kedi!!

http://www.yenisafak.com/gundem/tur...ook-yenisafak&utm_campaign=facebook-yenisafak

Sozüm ona vatan severlere NATO üslerinin Türkiye'de ki yerleşimlerine dikkat. İstanbul ve güney doğuya yoğunlaşmış durumdalar.

http://www.yenisafak.com/gundem/nat...ook-yenisafak&utm_campaign=facebook-yenisafak

Türk milleti siyaset kisvesi altinda bir birini yiye dursun!
Sozde ittifakimiz Amerika ve NATO Turkiye'mizi isgale hazirlaniyor, derin uykuya devam, aktroldür, koyundur, yandaş medyadır, komple teorisidir, kedidir o kedi!!

http://www.yenisafak.com/gundem/tur...ook-yenisafak&utm_campaign=facebook-yenisafak

Sozüm ona vatan severlere NATO üslerinin Türkiye'de ki yerleşimlerine dikkat. İstanbul ve güney doğuya yoğunlaşmış durumdalar.

http://www.yenisafak.com/gundem/nat...ook-yenisafak&utm_campaign=facebook-yenisafak

Oyle bir seyin oldugunu pek zannetmiyorum fakat bu FETÖ acisindan cok zararli olmustur. Genelkurmay baskani herkezin yuzune bakarak FETÖ'yu dillendirdi. Bu dunya kamuoyunda Turkiye icin cok buyuk bir avantajdir. Artik gittikce bunlarin itibari sifirlaniyor ve hangi karanlik islerle ugrastiklari belirleniyor.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom