What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Mantık basit, Erdoğan olmasa şuanda Dolar en az 100 TL idi, şuanda bütün dünya cephe almış ülke bağımsız politikalar güdüyor diye, son 3 yılda yaşadıklarımız başka ülkenin başına gelseydi o ülkeler çoktan iflas bayrağını çekmişti, batı sultasından özgürlük kazanmanın bir bedeli var ve ben bir Türk vatandaşı olarak bu bedeli ödemeye hazırım. Erdoğan ulusal kurtuluşumuzun lideri olabilecek tek şahıs ve ona güveniyorum.
Dolar 100 tl olmazdı,öyle kendi halinde 1.8,2.0 larda takılıyordu.
Erdoğan ulusal kurtuluşun lideri felan olamaz,partisi ve yaptığı tarihi stratejik hataların bedelini ödüyoruz şuan.Yaptığı hataları düzeltmeye çalışıp günah çıkarma peşindeler.Yerlerine adam gibi siyasal İslamcı olmayan bir kurulrsa gidecekler diyemiyorum zira ben akpnin ülkenin başına kene gibi yapıştığını düşünüyor gitmelerine de mucize gözü ile bakıyorum.

Last edited:
''
Akşener, önce Anıtkabir’e sonra türbeye gitti

59f1aed618c7731dec1b5a80

59f1b0c318c7731dec1b5a9b

''
Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/aksener-once-anitkabire-sonra-turbeye-gitti-40623310

-------------0--------------0-----------

İyi Parti programı

Hedef:
11- İlk beş yılsonunda işsizlik oranını yüzde 7'nin altına düşürmek.

Durum:

• CHP1923-1950 döneminde büyüme % 4.67 , işsizlik % 3.4; DP 1950- 1960 büyüme %7.9 ,işsizlik % 2.6; AP 1965-1971 büyüme % 5.8, işsizlik % 5.2; ANAP 1983-1991 büyüme % 5, işsizlik % 8.1;... AKP iktidarında büyüme % 4.58, işsizlik % 10.1,

• Güncel İşsizlik %11.2; Dünyada 2016'da iş gücüne katılma oranı 187 ülke içinde Türkiye en düşük olan 22.ülke , %10 üzeri işsizlikte 56 ülke içinde; Geniş tabanlı işsizlik % 16.73; İşsiz sayısı 3 milyon 443 bin, İstihdam artışı 621 bin seviyelerinde kaldı, 15-24 yaş işsizlik % 21.1, genç kadınlarda % 37.1, Üniversite mezunu işsiz 1 milyon 35 bin ,

• İşsizlik Fonu 2002-2017 arası 5 milyon 209 bin kişi işsizlik ödeneği aldı; Fonda 2017 sonu itibarıyla, işçi ve işveren primleri, devlet katkısı, faiz ve diğer gelirler adı altında toplam 173 milyar 720 milyon 790 bin lira gelir elde edilecek; Bu gelirin 62 milyar 300 milyon 601 bin lirası harcandı, sadece 19 milyar 947 milyon 255 bin lirası işsizlik maaşı olarak aktarıldı;

Çözüm:

KIRSAL KALKINMA

"Kullanım sürekliliği sağlandıktan sonra tarım yapılan tüm araziler için devlet her türlü desteği verecektir. Tüm topraklarda yapılan analiz raporlarına göre çiftçiye özel toprak reçetesi hazırlanacak; ürün için gübre, tohum, ilaç maliyetleridüşürülerek yardım edilecektir."

TEKNOLOJİ -İNOVASYON ve GİRİŞİMCİLİK

"Türkiye'nin orta ve uzun vadeli olarak odaklanacağı teknoloji alanlarının belirlenmesi, senelik bazda ele alınarak güncellenmesi ve bu alanlardaki gerekli altyapı ve kabiliyet geliştirme yatırımlarının yapılması sağlanacaktır."

Last edited:
Ağzıyla itiraf etti...

Fetullah Tarikatı alnı secdeli olduğu için inanmıştık. Yanılmışız.. DEDİ

PKK ile Açılım süreci başlattık, sayın öcalan demeyi suç olmaktan çıkardık. Şehirleri cephaneliğe çevirdiler. Aldatıldık.. DEDİ

Aşiret başı Barzani'yi devlet protokolü ile karşıladı, tarihte ilk defa k*rdistan bayrağını Türkiye'de dalgalandırdı. Barzani k*rdistan referandumuna gitti, Kandırıldık. DEDİ

Esat idi, oldu Eset.. Şimdilerde yine Esat. DEDİ

Mavi Marmara olayında 20 milyon usd karşılığında dosya kapandı. "Kim söyledi onlara Filistine gitmelerini" DEDİ

8000 Boşnak'ın katili Sırbistan liderine "aziz dostum" DEDİ.. Üstüne 5,000 ton haram et satın aldı.

DEMEDİ Mİ?

Bundan sonra yanılmayacağının garantisini kim verebilir?
Üstelik Menzil, Süleman Ağa gibi diğer tarikatlar devlet kurumlarına sızmışlarken?

Bunu biraz daha açık yazar mısınız? Asker misiniz?
Açık yazmaya gerek yok ki,fetocular kripto şekilde kendilerini solcu,Kemalist veya başka türlü gösterirler.
c5e43fc5-eb28-463e-b552-a0f9d995759b
kqJ4TNu.jpg

Mantık basit, Erdoğan olmasa şuanda Dolar en az 100 TL idi, şuanda bütün dünya cephe almış ülke bağımsız politikalar güdüyor diye, son 3 yılda yaşadıklarımız başka ülkenin başına gelseydi o ülkeler çoktan iflas bayrağını çekmişti, batı sultasından özgürlük kazanmanın bir bedeli var ve ben bir Türk vatandaşı olarak bu bedeli ödemeye hazırım. Erdoğan ulusal kurtuluşumuzun lideri olabilecek tek şahıs ve ona güveniyorum.

Bütün mesele zaten Siyonistlere ve Kraliyet ailesine karşı verdiğimiz bağımsızlık mücadelesidir!

Öyle bir mücadele veriyoruz ki, uluslararası gizli açık anlaşmalara meydan okuyoruz ikinci 100 yıl da ya yok olmamızı yada anlaşmalara tekrar imza atmamızı bekliyorlar. Çakallar boğazlara, misaki milli sınırlarına çökmüş, eğitim sistemimizi fulbright anlasmasi ile kontrol altına alıp zihnimize işlemişler, batıdan ithal edip üstüne darbe yasalarıyla pekiştirdikleri ana yasayla elimizi kolumuzu bağlamışlar, merkezi amerika olan merkez bankası ile kuru borsayı elinde tutuyorlar, ticari anlaşmalarla istedikleri ülkelerle ticaret yapmamıza izin veriyor yada yasaklıyorlar, petrol doğalgaz yeraltı kaynaklarını çıkarıp işlememiz yasak yada kısıtlanmış, Türkiye'nin en önemli tesislerini markalarını topraklarını kontrol altına almışlar, kafasını kaldıranı ya buduyorlar ya bitiriyorlar.

Erdoğan bu mücadele uğruna büyük mücadele verip büyük bedeller ödeyerek buraya kadar geldi. Verdiği savaşın sonunda hem elit kesim hemde ülkeyi 2. bir irana çevirecek FETÖ tehlikesini dahihane taktiklerle Amerikayı kullanarak bertaraf etti, HSYK Anayasa Danıştay Yargıtay bir çok yerde reformlarlar yaparak elimizin kolumuzun bağını biraz daha gevşetti, siyonistlerin büyük israil projesinin önemli ayağı olan kürdsitan projesini 2004 ten bu yana ertelenmesine sebep oldu ve bu uğurda çok ağır bedeller ödedik ödemeye devam ediyoruz. Erdoğanın bundan sorna ki hedefi ana yasayı elden geçirerek adaletin iyileştirilmesi bu sayede hainlere de bir daha göz açtırmayacağız, 2023 e kadar bizi zora sokan antlaşmalara göğüs gererek varolma mücadelesi vereceğiz, bu mücadele sonunda ya VAR yada YOK olacağız.

Bundan gayrı vatanını seven her birey Erdoğan'ı bu kritik eşiği aşana kadar desteklemek zorundadır, aksi halde başsız kalırız sonrada Irak/Libya gibi başsız kalan vatanımızın yağmalandığına şahit olur bu topraklardan ilelebet silinip gideriz!

Açık yazmaya gerek yok ki,fetocular kripto şekilde kendilerini solcu,Kemalist veya başka türlü gösterirler.
c5e43fc5-eb28-463e-b552-a0f9d995759b
kqJ4TNu.jpg
Kendilerini kamufle ettikleri doğrudur. Ama genellikle "Erdoğan'dan bile daha Erdoğancı AKP'li" postuna bürünüyorlar.Örneklerini basından takip ediyoruz.

AKP'nin Fetullahçı tarikat ile mücadele edemeyişinin asıl nedeni de bu. Siyasilerin çoğu eski cemaatçi veya cemaatten kopmuş gibi görünen ama özünde hala Fetullah'a bağlı kişiler.

Örnek; Darbe Araştırma Komisyonu başkanı var. Adını unuttum şimdi. Bazı belgeleri bile rapor dosyasından çıkarmış.
Yasa dışı irticacı örgütlerle mücadele bu işlere bulaşmamış, ayda bir Pensilvanya'yı tavaf edip "Yüce Hoca Efendi Hazretlerinin" sümüklü mendilini cebine koymamış kişilerle olur.

Kendi kafanızda kendi kendinize fanteziler üretip her seferinde haklı olmaya çalışıyorsunuz,yok şu ülke bize oyun kuruyor yok şu ülke üstümüze plan yapıyor diye diye siz akpyi aklayıp sonsuza dek ülkenin başında kalmasını istiyorsunuz,olay tamami ile bu.Demek ki aşırı derecede akp medyasını,akp sayfalarını,akpli gazeteleri takip edince kafalar bonzai içmiş gibi olabiliyor.Bizde biliyoruz başka ülkelerin ülkeyi karıştırma peşinde olduklarını,ama sizin olayınız bunlar üzerinden akp propagandası yapıp akpyi her seferinde haklı çıkarmaya çalışmak.
Pkklılar ile pazarlığa oturup sağa sola bomba döşemelerine göz yumanlarda zaten fetocular ve dış güçlermiş...Neyse,aslen benle aynı fikirdesiniz siz akpnin sonsuza dek ülkenin başında kalmasını istiyorsunuz,bende kene gibi yapıştıklarını ve kolay kolay asla gitmeyeceklerine inanıyorum.

Kendilerini kamufle ettikleri doğrudur. Ama genellikle Erdoğan'dan bile daha Erdoğancı AKP'li postuna bürünüyorlar.Örneklerini basından takip ediyoruz.

AKP'nin Fetullahçı tarikat ile mücadele edemeyişinin asıl nedeni de bu. Siyasilerin çoğu eski cemaatçi veya cemaatten kopmuş gibi görünen ama özünde hala Fetullah'a bağlı kişiler.

Örnek; Darbeleri Araştırma Komisyonu başkanı var. Adını unuttum şimdi. Bazı belgeleri bile rapor dosyasından çıkarmış.
Yasa dışı irticacı örgütlerle mücadele bu işlere bulaşmamış, ayda bir Pensilvanya'yı tavaf edip "Yüce Hoca Efendi Hazretlerinin" sümüklü mendilini cebine koymamış kişilerle olur.

72c6775a-eaeb-401c-8709-15f7ae0091fd
uI09KTe.jpg

Reşat Petek adı,daha komisyonun başına seçilir seçilmez akpyi aklamaya hemen chpyi suçlamaya başladı.Birde Hüseyin Gülerce var,yılda bilmem kaç kez Fetoyu arayan adam şuan tüm muhalifleri fetocu ilan diyor.
Yada ismail Karaman'ın damadınının sahibi olduğu hastaneye feto soruşturmasında el koyuluyor damat gidiyor yerine aynı aileden başka bir akraba geliyor..Say say bitmez.
Akp Amerikan desteği sayesinde fetocular ile el ele kuruldu ve birlikte büyüyüp güçlendiler.Bir birlerinden kopmaları çok zor.

Bütün mesele zaten Siyonistlere ve Kraliyet ailesine karşı verdiğimiz bağımsızlık mücadelesidir!

Öyle bir mücadele veriyoruz ki, uluslararası gizli açık anlaşmalara meydan okuyoruz ikinci 100 yıl da ya yok olmamızı yada anlaşmalara tekrar imza atmamızı bekliyorlar. Çakallar boğazlara, misaki milli sınırlarına çökmüş, eğitim sistemimizi fulbright anlasmasi ile kontrol altına alıp zihnimize işlemişler, batıdan ithal edip üstüne darbe yasalarıyla pekiştirdikleri ana yasayla elimizi kolumuzu bağlamışlar, merkezi amerika olan merkez bankası ile kuru borsayı elinde tutuyorlar, ticari anlaşmalarla istedikleri ülkelerle ticaret yapmamıza izin veriyor yada yasaklıyorlar, petrol doğalgaz yeraltı kaynaklarını çıkarıp işlememiz yasak yada kısıtlanmış, Türkiye'nin en önemli tesislerini markalarını topraklarını kontrol altına almışlar, kafasını kaldıranı ya buduyorlar ya bitiriyorlar.

Erdoğan bu mücadele uğruna büyük mücadele verip büyük bedeller ödeyerek buraya kadar geldi. Verdiği savaşın sonunda hem elit kesim hemde ülkeyi 2. bir irana çevirecek FETÖ tehlikesini dahihane taktiklerle Amerikayı kullanarak bertaraf etti, HSYK Anayasa Danıştay Yargıtay bir çok yerde reformlarlar yaparak elimizin kolumuzun bağını biraz daha gevşetti, siyonistlerin büyük israil projesinin önemli ayağı olan kürdsitan projesini 2004 ten bu yana ertelenmesine sebep oldu ve bu uğurda çok ağır bedeller ödedik ödemeye devam ediyoruz. Erdoğanın bundan sorna ki hedefi ana yasayı elden geçirerek adaletin iyileştirilmesi bu sayede hainlere de bir daha göz açtırmayacağız, 2023 e kadar bizi zora sokan antlaşmalara göğüs gererek varolma mücadelesi vereceğiz, bu mücadele sonunda ya VAR yada YOK olacağız.

Bundan gayrı vatanını seven her birey Erdoğan'ı bu kritik eşiği aşana kadar desteklemek zorundadır, aksi halde başsız kalırız sonrada Irak/Libya gibi başsız kalan vatanımızın yağmalandığına şahit olur bu topraklardan ilelebet silinip gideriz!
Adam kendisi BOP esbaskani olarak gorev yapiyorum diyor. Turkiyenin cok onemli gorevi var diyor. 2013ten sonra durum neden o kadar degisti? Galiba hesaplari yapamadilar ayrildilar. Daha once hep Fethullah hoca hep Fethullah beyefendi. Boyle bir sey kabul etmek mumkun degildir.
139564.jpg

Adam kendisi BOP esbaskani olarak gorev yapiyorum diyor. Turkiyenin cok onemli gorevi var diyor. 2013ten sonra durum neden o kadar degisti? Galiba hesaplari yapamadilar ayrildilar. Daha once hep Fethullah hoca hep Fethullah beyefendi. Boyle bir sey kabul etmek mumkun degildir.
139564.jpg

Iste sizde bunu anlamiyorsunuz adam yillardir kripto mason sebatayist asalaci misyonerlerin bize yaptigi taktigi onlara yaparak alt etti. Onlari kendi yontem ve silahlari ile alt etti, sonuc odakli dusunun anlarsiniz yada anlamak istemezseniz siz bilirsiniz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom