What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Yazık ya cevap bile verememiş, halbuki face alıntılarının altına gazete kaynaklarını da googledan arayıp sizin için koymuştum.
2 tane akpli sayfa ile misvak denilen foseptik çukurundan da beter olan sözde karikatürümsü yerden kaynak koymuş önümüze.

Alın o zaman buda yüzde yüz gerçek belgedir,bizzat gizli arşivden çıktı:

hhxEOga.jpg

Ha bu arada seçimlerde hangi partiye oy vereceğimi hiç bilmiyorum ama hangisine oy vermeyeceğimi biliyorum o parti AKP.

Hoca, şuna kesin kanaat getirdim. Siz bu AKP'li trolleri trollüyorsunuz.

:)
Bazen bende öyle düşüyorum acaba ciddi değiller de trollük mü yapıyorlar diye,yanı paylaştıkları yazdıkları şeyleri görünce trolledikleri ortaya çıkıyor.Yok eğer ciddiyseler beyinleri ölmüş,yani akp tarafından beyinleri yok edilmiş,Allah rahmet eylesin demekten başka bir şey gelmez elimizden.

2 tane akpli sayfa ile misvak denilen foseptik çukurundan da beter olan sözde karikatürümsü yerden kaynak koymuş önümüze.

hhxEOga.jpg

Ha bu arada seçimlerde hangi partiye oy vereceğimi hiç bilmiyorum ama hangisine oy vermeyeceğimi biliyorum o parti AKP.

Bazen bende öyle düşüyorum acaba ciddi değiller de trollük mü yapıyorlar diye,yanı paylaştıkları yazdıkları şeyleri görünce trolledikleri ortaya çıkıyor.Yok eğer ciddiyseler beyinleri ölmüş,yani akp tarafından beyinleri yok edilmiş,Allah rahmet eylesin demekten başka bir şey gelmez elimizden.

Attığın fotoğraf gözükmüyor, hangi partiye oy verdiğin benim için önemli değil, benim için önemli olan hainlerin bu ülkede siyaset yapmamaları. HDP, Kılıçdaroğlu, Akşener ve bilinen diğer ihanet şebekeleri bu ülkede siyaset yapmamalı.

Paylaştığım her şeyin hem kaynağı var hem de gerçek fotoğraf gerçek açıklama nesi trollükmüş, yapılan açıklamalar verdikleri fotoğraflar o kadar vahim ki cevap vermekten bile kaçıyorsunuz, yazık.

Attığın fotoğraf gözükmüyor, hangi partiye oy verdiğin benim için önemli değil, benim için önemli olan hainlerin bu ülkede siyaset yapmamaları. HDP, Kılıçdaroğlu, Akşener ve bilinen diğer ihanet şebekeleri bu ülkede siyaset yapmamalı.

Paylaştığım her şeyin hem kaynağı var hem de gerçek fotoğraf gerçek açıklama nesi trollükmüş, yapılan açıklamalar verdikleri fotoğraflar o kadar vahim ki cevap vermekten bile kaçıyorsunuz, yazık.
Ne cevap vermekten kaçınması,saçma salak akp sayfalarını kaynak diye sunmuşsunuz önümüze,ortada bir feto bağlantısı var ise birileri gider savcılığa şikayet eder araştırma ve soruşturma başlatılır.Akpyi babasından daha çok savunanların Akpnin nasıl kurulduğunu bilmeden başka partileri x kişilerin desteği ile felan kuruluyor demesi ironik bayağı.

Muhsin Başkanın suikastle şehit edildiği kaza sonrası yanlış yerde arama yaptıran dönemin Adana Blg.Komutanı Ali Lapanta, Meral Akşener’in partisinde!

Hedef:
3- Eğitim yaş ortalaması hedefimiz 11 yıl olacak,
4- Kırk yaş altında kadınlarda okuryazarlık oranı beş yıl içinde yüzde 100 olacak,
10- PISA sıralamasında ilk yirmi ülke arasında yer almak.

Durum:
  • 13 yılda sınav sisteminde 5 değişiklik;2005 yılında Ortaöğretim Kurumlarına Giriş Sınavı (OKS), 2008 yılında üç aşamalı Seviye Belirleme Sınavı (SBS), 2010 yılında SBS, 2013 yılında Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG), 2017 yılında Yükseköğretim Kurumları Sınavı(YKS),
  • 2002 yılında MEB bütçesinden eğitim yatırımlarına ayrılan pay yüzde 17 iken, 2017 yılı itibariyle bu oran yüzde 8.5,
  • 2011-2012 eğitim-öğretim yılında 537 İmam Hatip Lisesinde (İHL) öğrenci sayısı 268 bin 245, 2016-2017 eğitim-öğretim yılında İHL sayısı 1408’e, öğrenci sayısı ise 634 bin 406’ya yükselmiştir,
  • 15 yılda sık sık müfredat değişiklikleri yapıldı,
  • 13 bin 800 köy okulu kapatıldı,
  • 6-18 yaşlarında 19 milyon 659 bin 591 çocuktan 2 milyon 715 bin 81’i yani yüzde 14’ü okula gidemiyor,
  • PISA’ya göre Türkiye eğitimde 72 ülke arasında 50. sırada yer alıyor
  • ...
el-cezire-pisa.jpg

Çözüm:
TOPLUM VE EĞİTİM

1. "Eğitim eğitimcilere bırakılacak ve her türlü siyasi mülahaza ve müdahalenin dışında tutulacaktır.
  2. Temel eğitim almış öğrencilerimizin uluslararası PISA sınavlarında bulunduğu nokta eğitim sistemimiz için kaygı vericidir. Bu kötü gidişe son vermek için gerekli tedbirler alınacaktır.
  3. GSYH'nin eğitime ayrılan payı kademeli olarak uluslararası standartlar seviyesine çıkacaktır.
  4. İnsan odaklı bir eğitim felsefesinin oluşturulması ve uygulanması sağlanacaktır.
  5. Eğitim politikaları partiler üstü bir bakış açısı ile belirlenecek, Eğitim Planlama ve Koordinasyon Kurulu (EPKK) oluşturularak tüm paydaşların katılımı sağlanacak ve böylece uzun vadeli politikalar oluşturulacaktır. "

Last edited:
Ne cevap vermekten kaçınması,saçma salak akp sayfalarını kaynak diye sunmuşsunuz önümüze,ortada bir feto bağlantısı var ise birileri gider savcılığa şikayet eder araştırma ve soruşturma başlatılır.Akpyi babasından daha çok savunanların Akpnin nasıl kurulduğunu bilmeden başka partileri x kişilerin desteği ile felan kuruluyor demesi ironik bayağı.

Yok Ak troll, yok yandaş medya, akpli kaynak diyerek gerçeklerden kaçamazsınız, soruşturma başlatılıp FETÖ yandaşları hapise bir bir tıkıldığında ağlamayın da.

Kendi kendine konusmayi birak önce. Müslüman olmak derdi sizde vardir, Kadin hristian diye laf sokmaya calisan sensin burada, pislik.

HDP den mi konusduk lan burda, kendi kendine konusup kendide cevap verme, sizin akp cikip 2 sence önce pkk terror örgüte degil diye bariyordu. CHP,MHP askerleri cekmiyordu sizin akp yapiyordu bunlari. PKK Kiliclaroglunu öldürmeye calisdi sizin erdogan bi bok olmuyo cok komik dimi

Tabi canim AKPden bi fetöcü atilmadi ama FETÖ AKPnin götündü geziyor ye tabi canim sende uzaya gidcan yarin.

Tabi gülüyon onun yüzden deli gibi kadini hristian olarak göstermeye calisiyorunuz dimi

Gelmis samca sapan seyler yazan insanlara gelip küfür eden adam gelmis bana laf atiyor. Sen araplari sevdini biliriz cünkü sen kendini arap olarak görüyorsun ama bi ülke türklerin ülkezi müslüman hristianlarin degil onun yüzüden hadi siktir arabistana yoksa erdogan siktir edip gitikden sonra kemalist olmaya calisma he hala da sen arabistan yolcuzu olcan.

yaptığın hakaretleri görünce okumaya değer bir şey olmadığına karar verdim, yazdıklarını quate yapalımda şurda bir kenarda dursun, sırf konuyu sulandırmak için konuya kamikaze gibi dalmanı anlıyorum ama çabaların beyhudedir. @cabatli_53

@cabatli_53 kardeş bir de bu Khagan1923 isimli arkadaş kimin yedek hesabıymış bir baksan da eğer yedek hesapsa ikisini bir banlasan?

Yok Ak troll, yok yandaş medya, akpli kaynak diyerek gerçeklerden kaçamazsınız, soruşturma başlatılıp FETÖ yandaşları hapise bir bir tıkıldığında ağlamayın da.
Ben niye ağlayayım fetonun şakirti olduğu anlaşılırsa kripto fetocular ağlar
Zira hayatımda hiç bir cemaat evine gitmedim,hatta cemaat yurtlarını görünce yolumu dahi değiştiririm.Tüm cemaat ve tarikatlardan eşit derecede nefret ediyorum.
Meral Akşener ve ekibinin hakkında sağlam bir soruşturma açılsada görsek kimin neci olduğunu artık.

Ben niye ağlayayım fetonun şakirti olduğu anlaşılırsa kripto fetocular ağlar
Zira hayatımda hiç bir cemaat evine gitmedim,hatta cemaat yurtlarını görünce yolumu dahi değiştiririm.Tüm cemaat ve tarikatlardan eşit derecede nefret ediyorum.
Meral Akşener ve ekibinin hakkında sağlam bir soruşturma açılsada görsek kimin neci olduğunu artık.

Eh o zaman sıkıntı yok, mühim olan bu memleketin öz değerlerine sahip çıkıp kendini ve vatanını satmayacak siyasetçilerin sivrelip yükselmesi, diğerleri yerin dibine batsın.

hhxEOga.jpg

Bazıları gerçekten ağır trol.

Kimisi 8 köşeli güneş sembolünü Vatikan meydanına benzetmiş ve hristiyan partisi demiş.
DM_FdnSW0AEc00N.jpg

Bir başkası ise maklube yemeğine benzetmiş ve Fetullahçılıkla suçlamış.
maklube.jpg

Hal bu ki, sembolün çıkış noktası Kayı sembolü
DM_RWkmWsAAuw2Y.jpg

Bu Akapeli trollerin içtiği her ne ise çok güzel kafa yapıyor. Bunlara inanlar gerçekten var ise, ki öyle görünüyor, memleket açık tımarhaneye dönmüş.

Eh o zaman sıkıntı yok, mühim olan bu memleketin öz değerlerine sahip çıkıp kendini ve vatanını satmayacak siyasetçilerin sivrelip yükselmesi, diğerleri yerin dibine batsın.

Ahmetcigim maalesef at izi it izine karisti.
Hayirlisi

Ahmetcigim maalesef at izi it izine karisti.
Hayirlisi

Kurt postuna burunmus dolu cakal var dostum. Sorsan osmanliya sabah aksam soven tipler gitmis kayi boyunu tamgasini kendine malzeme yapmis.

Ama millet salak degil herkes her seyi anliyor, 70 lerden kalma klasik taktiklerle bize bu numaralari yutturamazlar.

Bakalim meral hanim ne kadar bu oyunu surdurebilecek merak ediyorum, bekleyip gorecegiz.

Logoya veya başka birşeye takılmaya gerek yok, MA'in partisinden bir cacık olacağını sanmıyorum. Bunu taasubla da yazmıyorum, gaza gelen gelsin elbet, Cumhurbaşkanlığı sisteminde de, eski sistemde de seçilemezdi, ancak fetöcüler yeni bir kalkışma yaparsa belki iktidara gelir, o zamanda içsavaş çıkar, ona da fetöcülerin totosu yemez artık, artık tren kaçtı fetoistler, yurtdışındaki yerlerinizde bizim istihbarat ârileşene ve sizi oralarada avlayana kadar eğlenün. Bitti artık bu hikaye.

Bundan sonraki meselemiz, natodan çıkışımız ve bundan sonraki aşamada kademeli olarak yeni dünya sistemini nasıl inşa edeceğiz olmalı. Diğer iç politika meseleleri fasofiso.

Logoya veya başka birşeye takılmaya gerek yok, MA'in partisinden bir cacık olacağını sanmıyorum. Bunu taasubla da yazmıyorum, gaza gelen gelsin elbet, Cumhurbaşkanlığı sisteminde de, eski sistemde de seçilemezdi, ancak fetöcüler yeni bir kalkışma yaparsa belki iktidara gelir, o zamanda içsavaş çıkar, ona da fetöcülerin totosu yemez artık, artık tren kaçtı fetoistler, yurtdışındaki yerlerinizde bizim istihbarat ârileşene ve sizi oralarada avlayana kadar eğlenün. Bitti artık bu hikaye.

Bundan sonraki meselemiz, natodan çıkışımız ve bundan sonraki aşamada kademeli olarak yeni dünya sistemini nasıl inşa edeceğiz olmalı. Diğer iç politika meseleleri fasofiso.

Cumhurbaskani Erdogan'in devrilecegi ve Abdullah Gül'ün basa getirelegi hakkinda cok ciddi duyumlar dolasiyor.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom