What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
AKp kendisinden olmayan herkesi Fetullahçılıkla suçlarken, aslında kasıtlı olarak Fetullah tarikatının ekmeğine yağ sürüyor. At izi it izine karışmış ortamda gerçek suçlular kayboluyor. Dolayısı ile AKP içindeki suçlular da yırtmış oluyor.

Ama, adaletten kaçılmaz. Bir gün, mutlaka...

AKp kendisinden olmayan herkesi Fetullahçılıkla suçlarken, aslında kasıtlı olarak Fetullah tarikatının ekmeğine yağ sürüyor. At izi it izine karışmış ortamda gerçek suçlular kayboluyor. Dolayısı ile AKP içindeki suçlular da yırtmış oluyor.

Ama, adaletten kaçılmaz. Bir gün, mutlaka...
Anlayacağını düşünerek yazmıyorum ama yine de demiş olalım, herkese karşı olunduğu yok, Nedim Şeneri, Doğu Perinçek i mesela destekliyorum, bunlar Atatürkçü ama millici, neyse Erdoğan devrilsin de ne olursa olsun kafasında olan birine birşey anlatmaya gerek yok, Erdoğan şuanda Türkiye demek, onu savunur gibi savunacak herkes. Parti seçim mesele değil şu ABD belasından kurtulmak için ne gerekiyorsa yapmak gerekiyor artık. Erdoğan ne derse ona uyacağız bundan sonra.

Kendini chpli kemalist gösterip gerçekte fetöcü olanları da çok gördüm askeri okullarda. O yüzden meselelere öyle yaklaşıyorum, MA yı kurtuluş olarak görenlerin bir kısmı böyle, ama bir halt olmayacak boşa heyecan yapmasınlar.

Anlayacağını düşünerek yazmıyorum ama yine de demiş olalım, herkese karşı olunduğu yok, Nedim Şeneri, Doğu Perinçek i mesela destekliyorum, bunlar Atatürkçü ama millici, neyse Erdoğan devrilsin de ne olursa olsun kafasında olan birine birşey anlatmaya gerek yok, Erdoğan şuanda Türkiye demek, onu savunur gibi savunacak herkes. Parti seçim mesele değil şu ABD belasından kurtulmak için ne gerekiyorsa yapmak gerekiyor artık. Erdoğan ne derse ona uyacağız bundan sonra.

Kendini chpli kemalist gösterip gerçekte fetöcü olanları da çok gördüm askeri okullarda. O yüzden meselelere öyle yaklaşıyorum, MA yı kurtuluş olarak görenlerin bir kısmı böyle, ama bir halt olmayacak boşa heyecan yapmasınlar.

Kurulan parti merkez sag, milliyetci felan filan fasa fiso. Kendi kendine vatansever ve milli dedikleri adamlar kemalist ve solcu karisim bir parti. Dunya basini okadar ilgi verdiki Turkiye'de yeni kurulan parti bukadar reklami yapilmazdi yurt disinda. Ne oldugu beli, merkez sag bir parti. Alacagi oy ne oldugu da beli.

Kurulan parti merkez sag, milliyetci felan filan fasa fiso. Kendi kendine vatansever ve milli dedikleri adamlar kemalist ve solcu karisim bir parti. Dunya basini okadar ilgi verdiki Turkiye'de yeni kurulan parti bukadar reklami yapilmazdi yurt disinda. Ne oldugu beli, merkez sag bir parti. Alacagi oy ne oldugu da beli.
%70 alır :D Dünya basının ilgisi mâlum, ama dünya basını Demirtaş'a da çok bel bağladı, fosss.. :D

Ağzıyla itiraf etti...

Fetullah Tarikatı alnı secdeli olduğu için inanmıştık. Yanılmışız.. DEDİ

PKK ile Açılım süreci başlattık, sayın öcalan demeyi suç olmaktan çıkardık. Şehirleri cephaneliğe çevirdiler. Aldatıldık.. DEDİ

Aşiret başı Barzani'yi devlet protokolü ile karşıladı, tarihte ilk defa k*rdistan bayrağını Türkiye'de dalgalandırdı. Barzani k*rdistan referandumuna gitti, Kandırıldık. DEDİ

Esat idi, oldu Eset.. Şimdilerde yine Esat. DEDİ

Mavi Marmara olayında 20 milyon usd karşılığında dosya kapandı. "Kim söyledi onlara Filistine gitmelerini" DEDİ

8000 Boşnak'ın katili Sırbistan liderine "aziz dostum" DEDİ.. Üstüne 5,000 ton haram et satın aldı.

DEMEDİ Mİ?

Bundan sonra yanılmayacağının garantisini kim verebilir?
Üstelik Menzil, Süleman Ağa gibi diğer tarikatlar devlet kurumlarına sızmışlarken?

Kendini chpli kemalist gösterip gerçekte fetöcü olanları da çok gördüm askeri okullarda.

Bunu biraz daha açık yazar mısınız? Asker misiniz?

Bu parti barajı fln aşamayacak. Tek yapacağı şey CHP ve MHPden oy alıp AKPye parlamentoda tek başına hükmetme fırsatı tanımak.

Bu parti barajı fln aşamayacak. Tek yapacağı şey CHP ve MHPden oy alıp AKPye parlamentoda tek başına hükmetme fırsatı tanımak.
AKP'nin bir sonraki seçimde gideceğine inanan var mı ki?Ben inanmıyorum,bir mucize lazım AKP'nin gitmesi için

25.10.2017

1$= 3.80YTL
1€= 4.50YTL

:whistle:
V9txdyv.jpg

Nereden nere gelmiş işte bakın cehabeliler.Çağ atlamışız,artık paramız daha değerli.Dalar 3.80'de yetmez 4 olsun 4'de yetmez 5 olsun

V9txdyv.jpg

Nereden nere gelmiş işte bakın cehabeliler.Çağ atlamışız,artık paramız daha değerli.Dalar 3.80'de yetmez 4 olsun 4'de yetmez 5 olsun

Erdoğan gitsin de gerekirse memleket batsın 5 değil 5 milyon olsun ;) ya ne Erdoğan'mış beee

V9txdyv.jpg

Mantık basit, Erdoğan olmasa şuanda Dolar en az 100 TL idi, şuanda bütün dünya cephe almış ülke bağımsız politikalar güdüyor diye, son 3 yılda yaşadıklarımız başka ülkenin başına gelseydi o ülkeler çoktan iflas bayrağını çekmişti, batı sultasından özgürlük kazanmanın bir bedeli var ve ben bir Türk vatandaşı olarak bu bedeli ödemeye hazırım. Erdoğan ulusal kurtuluşumuzun lideri olabilecek tek şahıs ve ona güveniyorum.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom