What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
................................................................................

Kapatın partilerini

................................................................................

Last edited:
Bakan bunu doğrulamadıkça inanmak zor. Pervin abartıyor ya da yalan söylüyor.

Bu arada ilk Millet Kıraathanesi Diyarbakır'da açılmış. İnsanlar harıl harıl okumaya geliyorlar. Hayırlı olsun Tek milleti'ne..
Dgsw2LHX0AEROX2.jpg

Pensilvanya'ya umreye gidip ilkokul mezunu vaiz'e secde eden 5 Fetullahçı'nın vekil yapılmasının ardından,
bugün,
ağırlaştırılmış müebbet hapse çarptırılan Mehmet Altan'ı da serbest bıraktılar.

Last edited:
Son dakika... Süleyman Soylu: 'CHP'li il başkanlarını şehit cenazesine alınmasın' diye talimat verdim
Son dakika... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Soylu HDP Eş Başkanı Pervin Buldan'ın iddialarına ilişkin, “İlk önce onu aradım. Kendisinin dediğinden fazlası var. Bu ülkede PKK’yı kimse yeşertemez” dedi. İçişleri Bakanı Soylu, 24 Haziran seçimlerini işaret ederek, "PKK mensuplarının cenazeleri var. Biz onları çok kısıtlı kaldırtıyoruz. Onlara bir kişilik kontenjan ayıracağız. Sandıkta beraberlerse cenazede de olacaklar" diye konuştu
http://m.haberturk.com/son-dakika-s...azesine-alinmasin-diye-talimat-verdim-2036044

:wave:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom