What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Hayir, her secimde yok oy calindi yalanlariyla milleti galeyana gitermiye calisan serefsizlere lafim, bu millet aptal degil.
Böyle yazmışsın:
Lan seref yoksunlari, daha dun salliyordunuz kesin Ince (...) geliyorrrrrr diye amk nolduuu??? Nerde ikinci tur?
Sanki "dün 'kesin ince geliyor, ikinci tura kalacak' diyenlere" etmişsin bu hakareti.

Last edited:
Böyle yazmışsın:

Lan seref yoksunlari, daha dun salliyordunuz kesin Ince v Meral geliyorrrrrr diye amk nolduuu??? Nerde ikinci tur?

Akpli degilim oyum her zaman MHP’ye ama sizin gibi lite sagci ve solcu yavsagi degilim, siz yeri geldiginde HDP’ye bile oy verirsiniz, lan her secim ayni bok ayni hikaye, yok AKP oy caldi, yok Suriyelisi afrinden geldi oy kullandi, he tamam secimin adil oldugna inanmiyorsaniz oy vermeyin amk, mahkemeye basvurun.

20 sene adam fark atiyor halen ogremendeniz icraat yapin secmen oy versin size, bos laflarla milliyetci ayaklariyla olmuyor bu isler

Hayir, her secimde yok oy calindi yalanlariyla milleti galeyana gitermiye calisan serefsizlere lafim, bu millet aptal degil.
Kim demiş ya, oy çalındı diye ?

Ayrıca çalınmış olabilir kimse bunun garantisini veremez ama 100 tane çalınmıştır, hadi diyelim 1000 tane çalınmış olsun. Adam 10 milyon fark atmış, neyin davası bu ???

yine gitti seçimler ak :D
bu baskanlik sisteminde sonraki secimler ne zaman
çatı aday çıksaydı sanki kazanırlardı gibi. hdp oyları da kayardı
neyse....
haber okumamak en iyisi bi en az 5 yıl daha gerginlikle devam..
iyi parti hayal kırıklığı yarattı bende daha fazlasını bekliyodum...
hayırlısı....

Last edited:
İnce umarım kk'nın kıçına tekmeyi basar da pkk'lı vekillerden temizler partisini. Şu saatten sonra ülke adına olumlu atabileceği tek adım bu.

İnce umarım kk'nın kıçına tekmeyi basar da pkk'lı vekillerden temizler partisini. Şu saatten sonra ülke adına olumlu atabileceği tek adım bu.
Ya diyorum fetullahçı adam.. Kasetle geldi sonuçta kim düzenleyebilirdi öyle bir komployu? AKPnin eliyle fetullah tabiki.

Şuan fetö ele geçirmiş durumda chpyi, sizce bırakmak ister mi partinin kontrolünü? Hayatta bırakmaz. Ölene kadar kalır KK.

Status
Not open for further replies.

Latest posts

Back
Top Bottom