What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Şu forum da bile adaleti sağlayamayan/sağlamayan bir zihniyet.. Allah korusun bu ülkeye vereceği zararın telafisi mümkün olmaz

Dostum kin ve nefret saçıyorsun, hakaret ediyorsun ayırıcı söylemlerinle. Her yerinden kızgınlık fıçkırıyor bu normal bir ruh hali değil bu yüzden söylemlerinize dikkat edin bunu söylüyorum moderator olarak. Epi topu miting fotosu paylaştım ve milyonlara hakaret eden bir üyeye uyarı verdim. Az sakin olun bence.

Yoo, beim öyle bir derdim yok, diyelim Erdogan kazandi en azindan kendi yarattigi gelecek sorunlarin altindan kendisi kalkmak zorunda kalacak, sizde cikip Ince bir ayda ülkeyi batirdi diyemiyeceksiniz.
Hadi kabetti diyelim ozamanda ülkeyi terk eder herhalde, benim icin hava hos. :enjoy:

Her türlü sorunun hakkından geliriz merak etme. Yeterki gölge etmeyin.

Sen kimsin? Rapor ettin de gereğine mi bakılmadı? Senden mi öğreneceğim ben burada ne yapmam gerektiğini? Haddini bil uslubuna dikkt et. Siyaset yapmaktan gözünüz dönmüş belli ama sağa sola saldırıp durmayın en azından.

Bir taraf belge ile iddiayı kanıtlamakta, sıkışan diğer taraf iftirayı hakaret ile destekleyip karşılık vermekte. Haliyle rapor edenler ve edilenler aynı kalmakta, siz de yanlı olmakla suçlanmaktasınız.

Akli, imani ve ahlaki değerleri olmayan insanlar ile tartışmanın genel geçer sonucudur; zaman ve efor kaybı.

Incenin tek söyledigi esit sartlar altinda secim olmasi icin demirtasin hapisten cikmasi gerekir, hicbir sekilde isbirligi teklif ettigini okumadim.

CHP'nin AK partinin aksine pkk ile masaya oturmadigi belli ben ona bakarim.

Kendi partisi tarafindan defalarca baskan olarak sectirilmeyen herifin ne dusundugu ne dedigi de aslinda hic onemli degil. Herkes biliyor ki Ince orada CHP tabani sayesinde var ve CHP tabani PKK'lilardan olustugu icin Ince mecburen istediklerini yerine getiriyor. Soz konusu olan CHP'nin HDP'yi guclu bir sekilde mecliste bulundurmak istemesidir. Yani bu isbirligi degil de nedir? Neden gercekler net ve ortadayken bir seyler uydururak gormezlikten gelmeye calisiyorsunuz? Kendinizi kandirmaya ne gerek var? Adam gibi cikin soyleyin evet biz PKK'lilarla beraber hareket ediyoruz ve Erdogan'a karsi beraber muhalefet blogu olusturuyoruz. Zor mu gercegi soylemek?

Dostum kin ve nefret saçıyorsunuz. Her yerinizden kızgınlık fıçkırıyor bu normal bir ruh hali değil bu yüzden söylemlerinize dikkat edin bunu söylüyorum moderator olarak. Epi topu miting fotosu paylaştım ve milyonlara hakaret eden bir üyeye uyarı verdim. Az sakin olun bence.

Madem böyle bir tespit yaptın o halde anlarsın üzerimizdeki baskıyı. Hergün yediğimiz hakaretleri(Ak Partililer olarak, kişisel değil). Bizim de bir sabrımız var. Bi yerde patlamak durumundayız..Kusura bakmayın

PKK ile kim masaya oturdu?
Barzaninin bayragini kim Istanbula/Ankara'ya dikti?
"Kürdistan özerktir, bayragi taninir" bunu kim söyledi?

Güzel kardeşim bunları onaylamıyorsun da CHP HDP ilişkisini mi onaylıyorsun? Tutarlı mı senin yaptığın.

Olan ne biliyor musun? Ak Partililer de onları sevmeyenler de birbirine hakarette geri durmuyor. Lakin ne hikmetse kabak hep Ak Partililere patlıyor..Ya moderator olarak sen yanlı davranıyorsun, ya da sadece rapor edilenleri dakkate alıyorsun. Burdan da anlıyoruz ki Ak Partili olmayanlar anında sana koşuyor çünkü seni koruyucu olarak görüyorlar. Yanlı davranıyorsun kabul et, uzamasın.
Bana "Fetullahçısın" dedin. Neye göre böyle suçluyorsun diye sordum. Kaçtın.
Muharrem İnce ve çevresindekilere "swingercı" dedin. Kanıtın var mı diye sordum. Kaçtın.

Hala boş boş konuşuyorsun. Sürekli iftira ettiğin için banlanmalıydın çoktan.

@cabatli_53 bence aşırı müsamaha gösteriyor.

Madem böyle bir tespit yaptın o halde anlarsın üzerimizdeki baskıyı. Hergün yediğimiz hakaretleri(Ak Partililer olarak, kişisel değil). Bizim de bir sabrımız var. Bi yerde patlamak durumundayız..Kusura bakmayın

Sakin ol yeter öyle kızgınlıkla hiddetle bişey çözülmez. Ülkemiz adına hayırlısı olsun diyelim seçim öncesi her partinin nihayetinde bir yolu var yordamı var ve arkasından giden milyonlarca takipçileri var. Ben zannetmiyorum ki herhangi bir parti ülkesi adına kötüyü temenni etsin sadece seçimler konusunda bazen hatalı olabiliyorlar ve sonuçları kimi zaman ağır oluyor bu yüzden biz her zaman güzel bir dille birbirimize millet olarak saygı duyabilmeliyiz. Gaza gelmemek lazım. Sen, O, Sizler, Bizler kocaman bir milletiz biz, yakışmıyor...

E tamam sen oyunu CHP'ye verme, c.başkanlığı oyunda İnce'ye ver? 2 seçim birbirinden ayrıldı, CHPKK'ya oy vermen gerekmiyor İnce'yi desteklemen için. Bak ben meclis seçimlerinde oy kullanmıyorum fakat İnce'ye vereceğim.

CHP, İnce'ye karşı bir bahane değil.

Daha ne demek lazim? Selo yani PKK'siz Ince secilebiliyor mu?

PKKAnniversary.jpg

Elbette seçilir, adam hapiste yahu oy bile kullanamıyor nasıl etkileyecek sonucu :D

"HDP oyu" ne yahu, oradaki insanlar seçeneksizlikten ya PKK(HDP)'ya ya FETÖ(AKP)ye oy veriyordu. İnce şuan alternatif oldu, güle oynaya oy verir bütün anadolu İnce'ye.

Benim gözlemim SD bu kadar yüksek oy alamayacak, İnce'nin de oyu daha yüksek çıkacak.

Ayrıca arka sayfalarda Maltepe Mitingi tartışılmış , 5 milyon değil belki ama kesinlikle 2 milyon üzerinde insan vardı. Miting alanındaki insan toplamı kadar sahil yolunu ve çevre alanlarını dolduran bir kalabalık vardı. Zaten banliyö hatları inşaatı nedeniyle sıkıntılı durum var , sahilin iptal oması , binlerce otobüsün ilçe içerisine girişi hatta Gülsuyundan, Esenkentten adeta kortejler halinde inen kalabalıklar ile ilçede saatlerce adım atmak mümkün değildi, zannediyorum Türk siyasi tarihinin en büyük mitinglerinden biri gerçekleşti.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom