What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Vayy arkadaş! Erdoğan yaptığı bu kadar rezaletinden sonra buradaki üyeler nasıl olurda bu şekilde erdoğanı savunurlar anlamış değilim. Yeter artık beton ekonomisi ülkeyi batıracak. Görmğyor musunuz ithalatın ihracata oranını ? Bize devlet desteğiyle yeni fabrika açılacak farklı ekonomik programlar lazım. Merkez bankasına emir yağdıran kendini 19 yy da sanan çakma sultana Türkiye daha çok batar. Allah askına Türkiye bu rotada devam ederse bu ekonomik durum nasıl düzelecek ? Bu işi İnce de yapar Akşener de. Benden size tavsiye A Haber'i izlemeyi bırakın. Beyin hücreleriniz ölüyor. İnce forever !

Neee ekonomisi kardesim yaaa bedava kek yiyecegiz b-e-d-a-v-a...

CHP bugun ne yapiyor peki?
Incenin tek söyledigi esit sartlar altinda secim olmasi icin demirtasin hapisten cikmasi gerekir, hicbir sekilde isbirligi teklif ettigini okumadim.

CHP'nin AK partinin aksine pkk ile masaya oturmadigi belli ben ona bakarim.

Moderatorluk yapacaksan bunu esit sartlarda yapacaksin. Bilmiyorsan ogreneceksin. Olmayan seyler varmis gib ici bos sebepler uydurma. Ben bildigimi ve dusuncelerimi aktarmaya devam edecegim.

Chp pkkdir pkk da chpdir.

Gule gule.

CHP bugun ne yapiyor peki?

Sen kaç yaşındasın dostum? Bu kadar kıt bir algıyla ve saf çıkarcı eğilimsel bir karakterle hareket ettiğine göre ya yaşın küçük veya yaşının gereklerini yerine getiremiyorsundur. Hani yaş olarak bilelim ki kimle tartışıyoruz değermi değmez mi anlayalım diye soruyorum yalnış anlama.

CHP'nin PKK olduğu konusunda adam haklı. Kılıçdaroğlu p*çi partiyi kürt ırkçılarıyla doldurdu. Fakat İnce ile KK'nın ne alakası var? İnce 2 defa bu adama meydan okudu partisini temizlemek için, şimdi ise Kılıçdaroğlu, CHP'deki son Atatürkçü İnce'den kurtulmak için onu aday yaptı, amacı onu harcamak.

Fakat ben, İnce'nin cumhurbaşkanı olup Kılıçdaroğlunu harcayacağını düşünüyorum. İnce kesinlikle parlamenter sisteme geçmemeli, geçerse sembolik bir cumhurbaşkanı olur, Kılıçdaroğlu başbakan olur, adam gider HDPKK ile hükümet kurar. Başkanlık sisteminde kalmalıyız ve İnce de hükümette durmalı.

Sen kaç yaşındasın dostum? Bu kadar kıt bir algıyla ve saf çıkarcı eğilimsel bir karakterle hareket ettiğine göre ya yaşın küçük veya yaşının gereklerini yerine getiremiyorsundur. Hani yaş olarak bilelim ki kimle tartışıyoruz değermi değmez mi anlayalım diye soruyorum yalnış anlama.

Burada Ak Partililere yapılan hakaretlere karşı aynı hassasiyetle yaklaşmadığın apaçık ortada. Hiç boşuna laf ebeliği yapma. Boş konuşma. İşini yap

Burada Ak Partililere yapılan hakaretlere karşı aynı hassasiyetle yaklaşmadığın apaçık ortada. Hiç boşuna laf ebeliği yapma. Boş konuşma. İşini yap

Sen kimsin? Rapor ettin de gereğine mi bakılmadı? Senden mi öğreneceğim ben burada ne yapmam gerektiğini? Haddini bil uslubuna dikkt et. Siyaset yapmaktan gözünüz dönmüş belli ama sağa sola saldırıp durmayın en azından.

Alan yetmemiş mi? Arkalar yarıya kadar neredeyse boş. Dışarıdakileri toplasan Miting Alanı anca dolar. O da maksimim 1.5 milyonu geçmez.

Hiç merak etme. Az sabır. Yarın tırtlar hepsi.

Sen kimsin? Rapor ettin de gereğine mi bakılmadı? Senden mi öğreneceğim ben burada ne yapmam gerektiğini? Haddini bil uslubuna dikkt et.

Olan ne biliyor musun? Ak Partililer de onları sevmeyenler de birbirine hakarette geri durmuyor. Lakin ne hikmetse kabak hep Ak Partililere patlıyor..Ya moderator olarak sen yanlı davranıyorsun, ya da sadece rapor edilenleri dakkate alıyorsun. Burdan da anlıyoruz ki Ak Partili olmayanlar anında sana koşuyor çünkü seni koruyucu olarak görüyorlar. Yanlı davranıyorsun kabul et, uzamasın.

Yoo, beim öyle bir derdim yok, diyelim Erdogan kazandi en azindan kendi yarattigi gelecek sorunlarin altindan kendisi kalkmak zorunda kalacak, sizde cikip Ince bir ayda ülkeyi batirdi diyemiyeceksiniz.
Hadi kabetti diyelim ozamanda ülkeyi terk eder herhalde, benim icin hava hos. :enjoy:

Olan ne biliyor musun? Ak Partililer de onları sevmeyenler de birbirine hakarette geri durmuyor. Lakin ne hikmetse kabak hep Ak Partililere patlıyor..Ya moderator olarak sen yanlı davranıyorsun, ya da sadece rapor edilenleri dakkate alıyorsun. Burdan da anlıyoruz ki Ak Partili olmayanlar anında sana koşuyor çünkü seni koruyucu olarak görüyorlar. Yanlı davranıyorsun kabul et, uzamasın.

Nerden biliyorsun mesela kabağın belli bir kesime patladığını? Ben verdiğim uyarıların hesabını burada millete mi açık etmek durumundayım? Bilmeden konuşmak başa bela açar. Bana burada her kesimden üyeler belli çıkışlarda bulunur. Hepsi de benzer uyarıları alır gelip te şuna bu uyarıyo cerdim şöyle yaptım diyecek halim yok benim. Sistem zamanı geldiğinde otomatik olarak banlıyor ilgili üyeleri onun hesabını bek tutmuyorum.

Sorun ne biliyor musun? Seçim dönemi ve siyasetten gözünüz dönmüş. Kime saldıralım diye adam arıyorsunuz ve gaklı haksız karşınızda söylemlerinize en ufak ters bir durum olduğunda hemen kabarıyorsunuz.

Anında Warning. İşte bu cehape nin zihniyeti. Yanlışlıkla ülke yönetimi bunlara geçse, ülkenin hali ne olur varın siz düşünün.

Twitter da bir kullanıcı şöyle demiş:

"Başı açık, başı kapalı, saadet partili, iyi partili, chpli insanlar yan yana gelmiş Türk bayrağı sallayıp marş dinliyorlar. Bundan rahatsız olmak için abdullah öcalan olmak lazım.."

100% doğru.
AKP'nin 16 yıldır kutuplaştırdığı, nefret tohumları saçmaya çalıştığı toplum bütün farklılıklara rağmen yek vücut olmuşlar. Birbirlerine öfkeyle değil, gülümseyerek bakıyorlar ve selamlaşıyorlar.

Durumu kisisel seviyeye indirmene gerek yoksun. Ortada bir kit anlayis varsa o da CHP PKK birlikteligini gormezlikten gelip Ataturkculuk taslayan kitledir. Bu birliktelilik bir yerlerine batiyor ki gercekleri hakaret olarak algiliyorlar. E madem rahatsizlik duyuyorsunuz neden oy veriyorsunuz?

Şu forum da bile adaleti sağlayamayan/sağlamayan bir zihniyet.. Allah korusun bu ülkeye vereceği zararın telafisi mümkün olmaz

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom