What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Anında Warning. İşte bu cehape nin zihniyeti. Yanlışlıkla ülke yönetimi bunlara geçse, ülkenin hali ne olur varın siz düşünün.
Bir Ohal daha koyup, birkac gazete daha kapatip, butun kanallara daha cok sansür uygulayip bir yüzbin kisi daha tutuklayacak dagiller herhalde.
Duyanda AKP'yi cok demokratik bir parti sanar.

"HDP oyu" ne yahu, oradaki insanlar seçeneksizlikten ya PKK(HDP)'ya ya FETÖ(AKP)ye oy veriyordu. İnce şuan alternatif oldu, güle oynaya oy verir bütün anadolu İnce'ye.

Milletvekili secimlerinde zaten kendi partilerine oy verecekler. Alternatif olsun olmasin Ince'de belli ki pozitif bir sey goruyorlar da destek veriyorlar yoksa PKK'nin destegi olmadan nah secilir.

Benim gözlemim SD bu kadar yüksek oy alamayacak, İnce'nin de oyu daha yüksek çıkacak.

Ayrıca arka sayfalarda Maltepe Mitingi tartışılmış , 5 milyon değil belki ama kesinlikle 2 milyon üzerinde insan vardı. Miting alanındaki insan toplamı kadar sahil yolunu ve çevre alanlarını dolduran bir kalabalık vardı. Zaten banliyö hatları inşaatı nedeniyle sıkıntılı durum var , sahilin iptal oması , binlerce otobüsün ilçe içerisine girişi hatta Gülsuyundan, Esenkentten adeta kortejler halinde inen kalabalıklar ile ilçede saatlerce adım atmak mümkün değildi, zannediyorum Türk siyasi tarihinin en büyük mitinglerinden biri gerçekleşti.

hdp lileri çıkarırsak geriye ne kalıyor acaba? :undecided:

Yo ben disaridan izledigim icin sizin icinde oldugunuz kaosu daha iyi görüyorum.

Tamam neyse seninle tartışacak modda değilim, senin gördüğün sana benim gördüğüm bana.

Bir Ohal daha koyup, birkac gazete daha kapatip, butun kanallara daha cok sansür uygulayip bir yüzbin kisi daha tutuklayacak dagiller herhalde.
Duyanda AKP'yi cok demokratik bir parti sanar.

OHAL antidemokratik bir uygulamaysa, anayasanın içinde ne işi var? Sen bunu sorgula

hdp lileri çıkarırsak geriye ne kalıyor acaba? :undecided:

Tamam neyse seninle tartışacak modda değilim, senin gördüğün sana benim gördüğüm bana.
Hdp'lilerin CHP'ye oy vermesi iyi bir şey değil mi ? Ne yapacağız bu 3-4 milyon seçmeni ?
Bence asıl sorun Chp'lilerin Hdp'ye rey atması olurdu. İnce ile Chp mkyk'sı arasındaki bir takım problemler bununla ilgili , hoş onlara kalsa İnce'de Akşener de aday olmayacaktı...

OHAL antidemokratik bir uygulamaysa, anayasanın içinde ne işi var? Sen bunu sorgula
Sorun OHAL degil, sorun aldagin yetkiyle yaptiklarin, OHAL sirasinda ülke gelecegi icin son derece önemli referandumlar yapiliyor ve bu yapilirken medya sansürleniyor sadece yandas haberlere izin veriliyor, rastgele insanlar tutuklaniyor.
Bunlari bile düsünmüyorsunuz ama sorsan en büyük demokrat siniz sizden baskasi gelse nefes almak bile yasak olcakmis gibi bir tavriniz var.

Hdp'lilerin CHP'ye oy vermesi iyi bir şey değil mi ? Ne yapacağız bu 3-4 milyon seçmeni ?
Bence asıl sorun Chp'lilerin Hdp'ye rey atması olurdu.

Her ikisi de sorun. Her ikisi de mevcut..Acaba bunlar niye Ak Partiye oy atmıyor? Sebebi pkk yı becermesi olabilir mi?

Milletvekili secimlerinde zaten kendi partilerine oy verecekler. Alternatif olsun olmasin Ince'de belli ki pozitif bir sey goruyorlar da destek veriyorlar yoksa PKK'nin destegi olmadan nah secilir.
İnce, milletvekili seçimlerine mi katılıyormuş? :lol:

Ya demeyeyim demeyeyim diyorum fakat, daha evet verip desteklediğin yeni seçim sistemi konusunda hiçbir fikrin yok :D

Sorun OHAL degil, sorun aldagin yetkiyle yaptiklarin, OHAL sirasinda ülke gelecegi icin son derece önemli referandumlar yapiliyor ve bu yapilirken medya sansürleniyor sadece yandas haberlere izin veriliyor, rastgele insanlar tutuklaniyor.
Bunlari bile düsünmüyorsunuz ama sorsan en büyük demokrat siniz sizden baskasi gelse nefes almak bile yasak olcakmis gibi bir tavriniz var.

Rastgele insanlar dediğin hükümeti antidemokratik yöntemlerle düşürmeye ya da iş göremez hale getirmeye çalışanlar ve bunların destekçileri.. Bi darbe atlattık, hatırlıyorsundur inşallah.

Geçmiş tecrübeler bize bunu gösteriyor. Söylemler, politikalar, hal ve tavırlar zaten ele veriyor. Ayrıca sadece yasak meselesi değil olay.Vatan meselesi. Bugün hdp ye oy verip ordan oy alanlar, güneydoğu ya özerklik de verir

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom