What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
e zırvalıyon lan ? Ne ara kafayı buldun? Deneyimim var dedim mi ben?
Bu arkadaş gayet net söylemiş bak.
Swingerci olduklarına dair bir kanitin var mı yoksa bana yaptığın gibi sadece şerefsizce iftira mı atıyorsun?

Belli ki kanıt yok, ama bu şekilde iddia ediyosan, bu olayları iyi bilmen lazım, yani bi bildiğin var ki konuşuyorsun. Başka açıklaması yok bunun.

Eğer iftira ise her türlü küfürü hakareti yap bana.. Daha bu sabah kahvaltı yapayım diye börekçiye gittim. Sabah sabah adamlar hararetle tartışıyordu konuyu..Hepsi chp li birbirlerini yiyolar..Hepsi de hdp ye oy vereceğiz demiyor. İçlerinde sağlam duran da var.

Kanıt var mı, yok ? Sürekli bi şey iddia ediyosun ama.....

35974507_498725110556755_5295965435001307136_n.jpg
Ak trollerin yaptigi sahte afis, her numara dönmeye basladi bu isin sonu hic iyi bir yere gitmiyor.

Kanıtı aramak istiyorsan 3,4 yıl öncesine gidebilirsin. Sizin Chplilerin oyumu Hdp’ye vereceğim diye bas bas bağırdığı günler.. Laik Atatürkçüyüz deyip oyunu Hdp’ye atan Sanatçı bozmaları, Beraber iyi sallayanlar... işinize nasıl gelirse.. kaldı ki sizde o potansiyel mevcut Hdp’ye oy atacağınız kesin. Sen veya bir başka Laik kafa Hdp’ye oy ve-re-cek..

üc bes oy icin pkk'li yalamaya devam edin, size de yakisan bu.

Bunu izlerken gercekten de sinirlerim geriliyor. Her sey acik ve net ortadayken bir CHP'li kendisine Ataturkcu deyip nasil olur da damgasini CHP'ye basabilir? Yav yemin ederim CHP'nin iktidara gelmesi demek, PKK'yi kurtarmak demektir. PKK ise emperyal gucler tarafindan beslenip vatanimizi bolmeye calisan bir orguttur aq aklim bu celiskiyi almiyor ya.

Adamlar Maltepe mitingine 5 milyon kişi çekmiş! Elin ağzı torba değil ki büzesin. Çok kaypak bu maarem çok. Tatanka maarem

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom