What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Mescidi Aksa mi dediniz?
images

Fahreddin Pashawas the defender of Medina. Some celebrated him as "the Lion of the Desert" despite the suffering of those who remained in Medina.[5] The siege lasted two years and seven months

https://tr.m.0wikipedia.org/index.p...lwZWRpYS5vcmcvd2lraS9NZWRpbmVfTcO8ZGFmYWFzxLE

Biz liyakat ve sadakatten bahsederken, sanırım bu çomarlar sadakati, anayasa ve kanunlara sadakat yerine şeyh ve tarikat sıçmıklarına sadakat olarak algıladı o_O

akp-picleri.png

Madem aklını şeyhe emanet edip onun sözünden çıkmıyorsun, o zaman sana gerek yok ki, biz doğrudan şeyhi bakan yapalım o_O

Biz liyakat ve sadakatten bahsederken, sanırım bu çomarlar sadakati, anayasa ve kanunlara sadakat yerine şeyh ve tarikat sıçmıklarına sadakat olarak algıladı o_O

akp-picleri.png

Madem aklını şeyhe emanet edip onun sözünden çıkmıyorsun, o zaman sana gerek yok ki, biz doğrudan şeyhi bakan yapalım o_O
Öncelikle şu saçma konuşma tarzınızı bırakın. Bir mustafa kemal gölgesine tapinir vaziyette ritüel yapanları da tanıyoruz bu ülkede, yani böyle ucuz tespitlerle liyakat dağıtıcısı olmaya çalışmayın. Ben bu beyin ütüleyici Kıbrısi ve menzilcilige tabii olmaya da karşıyım, Kemalizm tarikatına da karşıyım. Sözcü kafasizligiyla tespit yapmış gibi gerilmeniz de ayrı komedi. Valiyi sarıklı cübbeli birileri ziyaret edemez mı, tabii ki edebilir, sen kimsin ulan da hesap soruyorsun diye sorarlar adama. Sarıklı cübbeli de bu ülkenin vatandaşı kemalisti laiki de.

Tam metni değil, solcu çomarlar için kırpılmış hali, şunları kesip atmışlar;

Savcı: Katil devlet demişsiniz.
Ahmet Şık: Devletin tarihi kanlıdır. Ermeniler, Hrant, Suriye, Berkin… Az söylemişim seri katildir. Siyasal görüşüm, dünyadaki tüm devletlerin terör örgütü olduğudur.

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/ahmet-sik-savunmasina-basladi-1947849/

Adam sözde Ermeni soykırımını tanıyor, Berkin demagojisi yapıyor, Suriye'de ES operasyonuyla sivilleri katlettiğimizi ima ediyor, Hrant Dink'i sanki devlet memurları katletmiş gibi konuşuyor. Devletimize "Katil" diyor, hatta "seri katil" diyor. Türkiye Cumhuriyeti'ne terör örgütü diyor.

Tipik bir sıçmık PKK'lı. Bu terörist sıçmıkların idam edilmesi elzemdir.

Ülkede OÇ bi kitle var, fotograflarla, videolarla, içerikletle oynayıp algı yaratma görevinde olan. O yüzden hiçbi habere, inanmıyorum, çok derin araştırma yapmadan

Ülkede OÇ bi kitle var, fotograflarla, videolarla, içerikletle oynayıp algı yaratma görevinde olan. O yüzden hiçbi habere, inanmıyorum, çok derin araştırma yapmadan

fotosopcu akp trolleri var. en iyisi biz gercekleri izleyelim canli olmus her yerde.

dansoz erdogan bakalim nasil da yalvariyor hoca efendi diye. hocayi cok ozlemis sila hasreti.

alin filistini basiniza calin.

Bir daha soyluyorum bu erdogan vatan haini bir kopek.

arap farelerinin bayraginda bir suru askerimizin kani var. Gebertsin israil bana ne

fotosopcu akp trolleri var. en iyisi biz gercekleri izleyelim canli olmus her yerde.

dansoz erdogan bakalim nasil da yalvariyor hoca efendi diye. hocayi cok ozlemis sila hasreti.

arap farelerinin bayraginda bir suru askerimizin kani var. Gebertsin israil bana ne
Sende kuş kadar beyin varsa ben de birşey bilmiyorum. Ulan bunu uganda vatandaşı bile anlıyor sen Türkiye de yaşayarak Erdoğan in bu namussuzu niye davet ettiğini anlamıyor musun??? Yuhhh artık yuhhhhhhhhh

İsrail'in tek derdi Filistin toprakları mı sanıyorsun? Siz Türkçü ler harbiden basitsiniz üç kuruşluk öngörünüz yok, veya harbiden İsrail'e çalışıyorsunuz..

Biri sunlara putperestligin ne oldugunu anlatsin, cahil geldiler cahil gidecekler.
Ayrıca, ülkede sadece Atatürk'ün heykeli yok. Erdoğan dahil daha bir çok kişinin heykeli var.
Bu din tüccarı yobaz irticacılar ile PKK teröristlerinin ortak noktası Atatürk ve Türk düşmanlığı. Fetullah da AKp ile gayri meşru ilişki içindeyken halindeyken okullardan Andımız'ı kaldırtmıştı.
DF_aE76XYAAZOU4.jpg

Türkiye bir kanun devleti. Cezayı kendin kesemezsin.

Self-Defense. Kanunlarda destekliyor.
Adam seni yaralamaya yönelik saldırıyorsa, elbette. Onun dışında sözle taciz edildiğinde onun cezaları da kanunlarca çizilmiştir. Kolluk kuvvetleri kanun koruyucu yetkileriyle o şahsı savcılığa götürmekle, savcılık ise soruşturma başlatmakla, akabinde davası görülmekle sonlanır bu süreç.

Eğer biri senin kıyafetine yönelik hakaretler yağdırır da sen onu öldürürsen sen cinayet ile yargılanırsın.

Status
Not open for further replies.

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom