What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Lozan yıldönümü dolayısıyla tebrik mesajı paylaştı;

"Türk Milleti, Lozan Anlaşması ile bu topraklardaki bin yıllık varlığını hedef alan Sevr’i yırtıp atmış, bağımsızlığından asla taviz vermeyeceğini tüm dünyaya kabul ettirmiştir"
Gecen sene tam tersini söylüyordu.

Biliyorum. Kendisi, dediği şeylerin tersini söylemede yeni bir vaka değil. Tam bir yalan makinası mübarek.

AKP, ABD projesi!

Devamı için kaynak: http://www.yenicaggazetesi.com.tr/akp-abd-projesi-85395h.htm

Açık kaynaktan yasal bir medya kuruluşu iddia olarak: AKP'nin fiili oluşum süreci anlatılmakta; Refah Partisindeki ''Ilımlı İslam'' taraftarı ''yenilikçi'' ''gençlerin'' gömlek değiştirirken... Amerika, İngiliz ve İsrail Büyükelçileri ile yapılan görüşmeler, CIA ile yapılan görüşmeler, AKP parti programının hazırlanışı; DSP'nin çökertilişi, Devlet Bahçeli'nin MHP'yi baraj altı pahasına seçim kararı ile ''PKK'' ve AKP'yi Meclise taşıması...

Last edited:
o kadar tutarsızsın ki, farkında olarak yada farkına varmadan FETÖ'nün ekmeğine yağ sürüyorsun.
Buyrun size akşener

Bence hesap sorulacaksa FETÖ'nün ekmeğine yağ sürenlere sorulmalı ki soruluyor sorulacakta. Sanırım bir çok kesimin korkusu bu sebepten. Gün gelecek Kılıçdaoğlu'nun da kirli donlara piyasaya dökülecek ki o adalet yürüyüşü rezaletinin arkasında bu korku yatmakta. Devletin işleri ağır işler ama varacağa yere geçte olsa ulaşır.
Faceboktaki paylaşımı Googledan araştırdım ve Haberin aslını Yenişafak'tan okudum. Fetullah ile ilgili tek sözcük yok.
http://www.yenisafak.com/gundem/cillerden-28-subat-ifadesi-parcalamak-lazimdi-parcaladilar-2758075

İslam dininde (sizin müslüman olduğunuz varsayımı ile) iftira en büyük günahlardandır. Çiller'in demediği bir söz ile Meral Hanım'a çamur atılıyor. Hasan Özkan adlı şahıs bunu neresinden uydurmuş bilemem. Allah varsa bunun hesabını müfteriye sorar.

Bu gibi durumlar için zaten Meral Hanım'ın bir sözü var: "Benim fetullah tarikatı ile ilişkili olduğum hakkında elinde belge olup da açıklamayan namussuzdur, şerefsizdir, alçaktır."

Ben de diyorum ki;

Her kim geçmişte ve bugün Fetullah Tarikatının ekmeğine yağ sürmüş ve hala sürüyorsa an*** av*** bac*** ta a**** k***.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Lozan yıldönümü dolayısıyla tebrik mesajı paylaştı;

"Türk Milleti, Lozan Anlaşması ile bu topraklardaki bin yıllık varlığını hedef alan Sevr’i yırtıp atmış, bağımsızlığından asla taviz vermeyeceğini tüm dünyaya kabul ettirmiştir"
Sonunda Türk Milleti diyebilmiş. 72,5 milleti saymadan...

Last edited:
Doğru. Ancak, 2004 yılından önce Fetullah cemaati gizli toplantılar yapan dini bir örgütten öteye geçememişti. Devlet olarak sadece Gülen cemaati değil, irticacı/şeriatçı bütün örgütlerle az da olsa mücadele edilirdi. AKP geldikten sonra bu mücadele bitti. Hiç bir dönemde AKP döneminde olduğu gibi örgütün önü böyle pervazsızca açılmamış, devletin kadroları peşkeş çekilmemişti.

2002'den öncekilerin de maddi suçu varsa da, hesap sormak Türk Yargısının görevidir.

Tam aksine, AKP'nin hükümet etmeyi sürdürmesi Fetö benzeri Süleyman Ağa Cemaati, Menzil Cemaati vs gibi diğer irticacı örgütlerin giderek güçlenmesine ve ilerde yeni bir 15 Temmuz yaşamamıza neden olabilir. Bunun garantisini kimse veremez.

AKP gider. Ümit Özdağ-Yusuf Halacoğlu-Meral Akşener-Koray Aydın ve diğer milliyetçi vatanseverlerin kuracağı milliyetçi-Atatürkçü Parti gelir.
Hesaplar sorulur.
Defterler dürülür.
Dertler biter.

Erdogan fetoyu kurmadi, sizin de deli olduğunuz Ecevit zamanında her yere ulaştı, Erdogan mevcut bir durumda buldu kendini, ve bunu yok etmesi de ben iktidar oldum seni yok edecem demekle olacak birşey değil, bunu siz de köpek gibi biliyorsunuz ama Fetoyu Erdoğan a aklinizca yıkmaya çalışıyorsunuz, yemezler, Erdoğan Fethullah itinin kucağında kendini buldu şimdi de temizliyor. Vatansever biri NATO yapılanmasını yıkan herkese müteşekkir olur, NOKTA.

Faceboktaki paylaşımı Googledan araştırdım ve Haberin aslını Yenişafak'tan okudum. Fetullah ile ilgili tek sözcük yok.
http://www.yenisafak.com/gundem/cillerden-28-subat-ifadesi-parcalamak-lazimdi-parcaladilar-2758075

İslam dininde (sizin müslüman olduğunuz varsayımı ile) iftira en büyük günahlardandır. Çiller'in demediği bir söz ile Meral Hanım'a çamur atılıyor. Hasan Özkan adlı şahıs bunu neresinden uydurmuş bilemem. Allah varsa bunun hesabını müfteriye sorar.

Bu gibi durumlar için zaten Meral Hanım'ın bir sözü var: "Benim fetullah tarikatı ile ilişkili olduğum hakkında elinde belge olup da açıklamayan namussuzdur, şerefsizdir, alçaktır."

Ben de diyorum ki;

Her kim geçmişte ve bugün Fetullah Tarikatının ekmeğine yağ sürmüş ve hala sürüyorsa an*** av*** bac*** ta a**** k***.

Sonunda Türk Milleti diyebilmiş. 72,5 milleti saymadan...

Ben paylasilan haberi gosterdim suclulugu yoksa zaten korkuya gerek yok sucluysa da gun gelir yargiya hesabini verir.

Diger taraftan FETO ile ilgili sozunuze bende ekleme yapmak isterim her kim FETO DHKPC PKK ve Amerikanin ekmegine yag suruyor devlet menfaatini ezip geciyorsa an... av. Ye. Ced. Sul. Hep bareber .... mesaj yerine ulasmistir sanirim.

Ben paylasilan haberi gosterdim suclulugu yoksa zaten korkuya gerek yok sucluysa da gun gelir yargiya hesabini verir.

Diger taraftan FETO ile ilgili sozunuze bende ekleme yapmak isterim her kim FETO DHKPC PKK ve Amerikanin ekmegine yag suruyor devlet menfaatini ezip geciyorsa an... av. Ye. Ced. Sul. Hep bareber .... mesaj yerine ulasmistir sanirim.
Böyle bir haber hiç yok diyorum.... Facebook ortamında bir şahsın kıçından uydurduğu bir şey. Yenişafak gazetesinin yukarıda yazdığım linkine tekrar bakın.

Yağ sürme meselesine gelirsek,
buna Ayn el Arap'ta (kobani) sıkışmış PYD/PKK teröristlerine yardım için peşmergelerin ülkemizden geçişine izin vermek, acıktıklarında devlet kesesinden lahmacun ısmarlamak dahil mi?
PKK'lı teröristlerin Habur'da davul zurna ile karşılanarak ayaklarına Cumhuriyet savcısının gönderilmesi..?

En çok üzüldüğüm şeylerden birisi ne biliyor musun, sayın kardeşim;
AKP tarafından ÖSYM'nin başına atanan Fetocu Ali diye bir şerefsiz vardı. O'nun döneminde üniversite sınav sorularında mod-medyan şifresi vardı. Tabii ki AKP kabul etmemişti ortaya çıktığında.
Bu sınavlarda milyonlarca gencin geleceği karartıldı. Yani, kul hakkına girildi. Genç çocuklar yıllarca dirsek çürütmüş, göz nuru dökmüş, ders çalışmış. Ama bir tarikata mensup beş para etmez aptallar cevapları almış ve sınavı kazanmış.
Bunun hesabını F Tipi örgüt ve AKP'li siyasiler nasıl verecek ahirette?

Son olarak, yukarıdaki postta yazdığım hırsıza yardım ve yataklık sorusunu da yanıtlarsanız eğer, başka sorum olmayacak.

Last edited:
AKP, Meclisin bir kulisinden Atatürk portresini "üniformalı, sivil kıyafetli değil" diyerek kaldırıp, yerine ebru sanatıyla yapılan başka bir portresini koymuş.

1574169_940x531.jpg

AKP'li Uslu, "Genelkurmay'da Atatürk'ün sivil resmi ne kadar yanlışsa TBMM'de de üniformalı resmi o kadar yanlıştır." diyerek yaptıkları işlemi savundu.

Halbuki, ebru sanatıyla yapılan Atatürk portresinde de, Atatürk üniformalı o_O AKP'nin içerisinde 60 IQ'dan yüksek zeka puanına sahip biri var mı çok merak ediyorum.

Last edited:

İsrail lafı sokmuş bizim çomarlara. Bize ne İsrail'den, Filistin'den arkadaşım, adamlar kendi aptallıklarının ve ihanetlerinin bedelini kanları ve canlarıyla ödüyorlar.

Suriye'nin kuzeyinde 40.000 PKK ordusu kurulmuş, bizim kanımızı dökmek için bıçak biliyorlar, bizim çomar bunları yok etmek yerine ota b.ka laf yetiştiriyor.

Status
Not open for further replies.

Pakistan Affairs Latest Posts

Back
Top Bottom