What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Arkadaşlar sakin olalım. Bu seçimde kesin gidecekler eğer sandıklarda bi oyun dönmezse Meral akşener, muharrem ince, temel karamooglunu devirmeleri imkansız. Ben çevremden bunu çok açık görüyorum. İnternet ortamında da görüyorum.
Allahın izniyle kurtulacağız bunlardan artık

Arkadaşlar sakin olalım. Bu seçimde kesin gidecekler eğer sandıklarda bi oyun dönmezse Meral akşener, muharrem ince, temel karamooglunu devirmeleri imkansız. Ben çevremden bunu çok açık görüyorum. İnternet ortamında da görüyorum.
Allahın izniyle kurtulacağız bunlardan artık
Aslinda gitmese daha iyi olur dicem nerdeyse, tüm sorumluluk sonraki hükümete kalacak, sonra cikip dicekler bak geldiler ülkeyi bir ayda batirdilar.
Bence AKP ve Erdogan tekrar secilip krizin sorumlulugunu kendileri tasimali, tabi illa baska bir suclu bulunacak ama en azindan krize neden olmayanlar kahrini cekmek zorunda kalmaz.

Siyasi içerik bi yana bu şarkı hakkaten güzel olmuş, dinlerim yani aklıma geldikçe :p

Boşuna adamı etiketlemeyin. Hepiniz küfür ettiniz taraf farketmiyor.

Burada benim bir tane küfürüm yok.
Arkadaş madem küfürün yok, şikayet et banlansın gitsin, sen niye küfür ediyosun ?

+ Burda herkes vatanını millettini seven insanlar, politik olarak farklılıklarımız elbet olacak ama birbirinize karşı ana avrat sövmek nedir ya.....

Aslinda gitmese daha iyi olur dicem nerdeyse, tüm sorumluluk sonraki hükümete kalacak, sonra cikip dicekler bak geldiler ülkeyi bir ayda batirdilar.
Bence AKP ve Erdogan tekrar secilip krizin sorumlulugunu kendileri tasimali, tabi illa baska bir suclu bulunacak ama en azindan krize neden olmayanlar kahrini cekmek zorunda kalmaz.

Bu bakıl açısı bu ülkeyi uçuruma sürükler 7 sülalelerini ilelebet doyuracak kadar paraları var zaten, bırakır giderler ülkeyi. Bunların sandıkta kaybetmesi ve yargılanmaları gerek.
küfürleşen arkadaşlar için, bu forumda herkesin ortak noktası milliyetçi olması (olmayanlar için bilemem) ama sıradan insan gelip de bu forumda takılmaz.
15 yaşında çoçuğun yapmadığını siz yapıyosunuz, medeni insan gibi tartışmak yerine ettiğiniz küfürlere bakın. şahsen kendi adıma karar aldım, sevmediğim kişiler bana cevap yazsa bile artık cevap vermeyeceğim.

Last edited:
Hurriyet erken başlamış arkadaşlar akp propagandasına.. chp ve iyi parti karalama kampanyası tam gaz..

Hurriyet erken başlamış arkadaşlar akp propagandasına.. chp ve iyi parti karalama kampanyası tam gaz..
Sindiye kadar her gün okurdum daha dün sildim favorilerden, gercek cok acik propaganda yapmaya basladilar, eskiden en azindan objektif görünmeye calisiyorlardi.

AKP kadroları müslüman geçinir ama Erdoğan korkusu Allah korkusunu geçer..

Hepsi yalancı, hırsız bunlar.

Bu öğretmen kılığına girmiş şerefsiz sapık benim kızımın okuduğu okulda olsaydı ne yapardım diye düşündüm.
İki seçenek var.

1. Okuldan kovulmasını istemek. Bu durumda gittiği okuldaki kız çocukları da tehlike altında olacak..

2. Potansiyel tecavüzcü olduğu için adamı katletmek.. Çocuklarımızın selameti için en doğrusu bu gibi görünüyor... Çünkü çocuklarımızı korumak zorunda olan devlet görevini yapmıyor....

AKP kadroları müslüman geçinir ama Erdoğan korkusu Allah korkusunu geçer..

Hepsi yalancı, hırsız bunlar.

Bu öğretmen kılığına girmiş şerefsiz sapık benim kızımın okuduğu okulda olsaydı ne yapardım diye düşündüm.
İki seçenek var.

1. Okuldan kovulmasını istemek. Bu durumda gittiği okuldaki kız çocukları da tehlike altında olacak..

2. Potansiyel tecavüzcü olduğu için adamı katletmek.. Çocuklarımızın selameti için en doğrusu bu gibi görünüyor... Çünkü çocuklarımızı korumak zorunda olan devlet görevini yapmıyor....

Abi sadece eğitimde mi bi trafiğe çıkıyosun maganda dolu. Geçen trafikte kırmızıda duruyorum diye servis minibusu arkadam selektor yapıp kornaya basıyor. Tek amacı 2 dakika erken almak iscileri. Böyle bi ülke olduk, adalet hukuk ceza hicbir sey yok, vatandaş artık polise ihtiyaç bile duymuyo çünkü emniyet güçleri bir sey yapmıyor. Tutsa köşeyi dönüyo serbest bırakıyo. Her konuda böyle ülke.

Benim tavsiyem gençler durmasınlar gitsinler yurt dışına. Asgari maaşla, mezun dahi olsan aldığın maaş belli, hakkı bokunu ödemiyo. bu ülkeden gitmek dışında alternatif kalmıyo gençlere

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom