What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Öburtarafi boyladiginda umarim vasiyetinde camiyle isim olmaz yazdirirsinda imamin vaktini bosuna almazsin :yahoo::yahoo:
Yahu bana niye kızıyosunuz ben mi yıktırdım camii şerifi. Akapeli bayana söylesene bu sözleri. Onlar yıkınca niye kızmıyonuz?

Nedeni ne olursa olsun bir camiyi "eğer cemat'in can güvenliği riski yoksa" yıkmak kabul edilemez.

Yazıktır yahu.
Yapımına Harcanan paraları düşününce haklısın.

Öburtarafi boyladiginda umarim vasiyetinde camiyle isim olmaz yazdirirsinda imamin vaktini bosuna almazsin :yahoo::yahoo:

İmansızım ben der ise imamı uğraştırmamış olur.

Camiinin yıkım sebebi belli. adamlar saldırmak için senaryo yazıyor.

2018-05-29 19.26.43.png

Argüman boş mu?

Argumanlar bos cikinca haliyle kufure bas vuruyorlar.

Adam bildiğin troll ya. Caminin yıkılış sebebini yalan söyleyip başka şeye bağlıyor. Sonra kendi uydurdukları üzerinden tartışıyor :)

Vay camii mi yıkmışlar? Kesin CHPlidir bu camiiyi yıkanlar? akape bir camiiyi asla yıkmazdı.

Oha yani, cüs diyorum baska birsey demiyorum tek gecis icin asgari ücretin %7'si ödenen dünyanin tek köprüsü Türkiyededir herhalde.
Biz burada 40 frank'lik vinyet alip tüm otoban, köprü, tünel vs. bütün yil kullaniyoruz, birde burasi daglik ülke köprü, tünel sayisini ve uzunlugunu siz düsünün artik, Almanyada agir vasita haric komple bedava zaten.

Daha anlamli olmasi icin bir karsilastirma yapalim:

Türkiye asgari ücret = 2000Tl diyelim (1800'dü sanirim),
Sadece bir köprüden tek gecis 145 TL = %7.

Isvicre Asgari ücret = 3500 frank
Tüm otoyol aginin yillik ücreti 40 frank = %1.

Sonrada cikip meydanlarda köprü yaptik diye geciniyorlar, iyide köprü millete hizmet verecegine süs gibi durduktan sonra ha yapmissin ha yapmamissin ne fark eder, bu ülke bukadarmi zenginmide tüm kaynak böyle car cur ediliyor?
Haramdir günahtir yahu.

Oha yani, cüs diyorum baska birsey demiyorum tek gecis icin asgari ücretin %7'si ödenen dünyanin tek köprüsü Türkiyededir herhalde.
Biz burada 40 frank'lik vinyet alip tüm otoban, köprü, tünel vs. bütün yil kullaniyoruz, birde burasi daglik ülke köprü, tünel sayisini ve uzunlugunu siz düsünün artik, Almanyada agir vasita haric komple bedava zaten.

Daha anlamli olmasi icin bir karsilastirma yapalim:

Türkiye asgari ücret = 2000Tl diyelim (1800'dü sanirim),
Sadece bir köprüden tek gecis 145 TL = %7.

Isvicre Asgari ücret = 3500 frank
Tüm otoyol aginin yillik ücreti 40 frank = %1.

Sonrada cikip meydanlarda köprü yaptik diye geciniyorlar, iyide köprü millete hizmet verecegine süs gibi durduktan sonra ha yapmissin ha yapmamissin ne fark eder, bu ülke bukadarmi zenginmide tüm kaynak böyle car cur ediliyor?
Haramdir günahtir yahu.
Asgari ücret 1603 TL.

Bu kanalı izleyip "Batı bizden çekiniyor" diyenler var..

AKP Başkanı Rte bugün yine "1 Milyar ağaç diktik" dedi. Yanımda Akp'li akrabam vardı. "Duydun mu? Sence mümkün mü" diye sordum. "İmkansız" dedi. Meğer o da vazgeçmiş AKP'ye oy vermekten. Uyanmış.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom