What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Hayatimda hic oy kullanmadim ama bu sefer Erdogana oy verecegim. Hayat memat meselesi oldu artik. Eger Erdogan tekrar secilmezse biz gene bi 50 sene gavur ellerde yasamak zorunda kalacagiz.

Dönerseniz 50 küsur yaşından sonra emekli olup biriktirdiğiniz parayla burda zengin olmaya dönüyorsunuz. Ulan hepimizin ailesinde gurbetçi var neyin demagojisini yapıyorsunuz :p

^^^ Bu arkadaş ciddi mi? Lozan anlaşması ne oluyor ki?

Ağa bu neyin kafası? Ahmet bey bu kafayı bulmak için ne kullanıyorsun?

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Basit bir soru Lozanin gizli maddelerini inkar eden bir devlet adami duydun mu? Kimse lozanin gizli maddeleri yok diye aciklama yapmadi ve bu gizli maddelerden bahseden bir cok siyasetci ve tarihci var. Bu durumda her seyi neden toz pembe gorelim?

Basit bir soru Lozanin gizli maddelerini inkar eden bir devlet adami duydun mu? Kimse lozanin gizli maddeleri yok diye aciklama yapmadi ve bu gizli maddelerden bahseden bir cok siyasetci ve tarihci var. Bu durumda her seyi neden toz pembe gorelim?

Hangi gizli maddeler kardeş? Var ise koysunlar ortaya bizde bilelim yoksa varmışta felan bunlar komplo teorisidir buna da inanılmaz.
İşin vahim tarafı referans olarak siyasetçiyi koyman. Siyasetçi dediğin kişi Türkiye'de yalancının tekidir ve itibar edilmez sözüne eğer kanıtını koymuyor ise ortaya.
Tarihçiler dediklerin hangileri? Bunu idda eden ve kendine tarihçi diyen deli kadirden başkasını görmedim ben. Ona göre Shakespeare de şeyh pir....

Bilader yanlış anlama sırf sizi tanımak için soruyorum yaşınız kaç?

Hangi gizli maddeler kardeş? Var ise koysunlar ortaya bizde bilelim yoksa varmışta felan bunlar komplo teorisidir buna da inanılmaz.
İşin vahim tarafı referans olarak siyasetçiyi koyman. Siyasetçi dediğin kişi Türkiye'de yalancının tekidir ve itibar edilmez sözüne eğer kanıtını koymuyor ise ortaya.
Tarihçiler dediklerin hangileri? Bunu idda eden ve kendine tarihçi diyen deli kadirden başkasını görmedim ben. Ona göre Shakespeare de şeyh pir....

Bilader yanlış anlama sırf sizi tanımak için soruyorum yaşınız kaç?

Yaşımın kaç olduğu sizi ilgilendirmez, 2023' e çok bir şey kalmadı bekleyip hep beraber görürüz. Amerika ve avrupanın üzerimize kuduz köpek gibi saldırmasının önemli sebepleri olmalı, sadece Suriye meselesinden üstümüze bu kadar gelmeleri normal değil.

Yaşımın kaç olduğu sizi ilgilendirmez, 2023' e çok bir şey kalmadı bekleyip hep beraber görürüz. Amerika ve avrupanın üzerimize kuduz köpek gibi saldırmasının önemli sebepleri olmalı, sadece Suriye meselesinden üstümüze bu kadar gelmeleri normal değil.

Hala lozan Anlaşmasının gizli maddeleri diyor adam ya ! Bir bitmediniz varya ! Resmi antlaşmaların gizli maddeleri olmaz.
Lozanın 2023'te biteceğini kim ortaya çıkardıysa artık okuyun da öğrenin biraz ;

Yaşınızı sorma sebebim aslında bir ilkokul'lu ile muhattap olup olmadığımı anlamak istememdir ama kaç yaşında olduğumuzun pekte önemi yok zira akıl yaşınız 8-10 yaş arası olduğu kesin.
Sizin bu 2023 beklentiniz bana 2012 yılında kıyametin koyacağına inanan ve referans olarakta maya takvimini gösterenleri hatırlatıyor. Sorun değil umut fakirin ekmeğidir nede olsa.

Batının Türk ile düşmanlığı son 10 yılda gelişen bir durum değil tarih bilmek yeterli ama bir dakkika deli kadir'den öğrenilen tarih ancak bu kadar olur.

Bakınız bir üstte forumdas tarihçinin en alasını referans ve kanıt olarak vermiş. İzleyiniz bir zahmet keza bilmemek suç değil öğrenmemek suçtur.

:D

9A47110F-2A86-4231-BC32-06460540ACF6.jpeg
FFE96D06-7F56-45F0-90F2-E3049D63D021.jpeg
487A1023-AD01-4EDB-B377-B4FDE83EC552.jpeg

Erdoğan Gülen'in ve onun emrinde çalıştığı patronlarının desteği ve yardımı ile o koltuğa geldi ama asla onların emir eri, uşağı vs olmadı.

Erdoğan onlara onlar gibi görünüp onların planlarına çomak soktu hep. Şimdi yine BOP eş başkanı Erdoğan'dı diyeceksiniz. Evet doğrudur. Amacı orta-doğu ve afrikadaki dikta rejimlerin yıkılıp onların yerine halkın desteğini almış insanların başa geçmesi için eş başkanlığı yaptı.

Bunu malesef başaramadı yada şuan için öyle görünüyor olabilir ama gelecek bize ne getirecek hep birlikte göreceğiz.

Yaşınızı sorma sebebim aslında bir ilkokul'lu ile muhattap olup olmadığımı anlamak istememdir ama kaç yaşında olduğumuzun pekte önemi yok zira akıl yaşınız 8-10 yaş arası olduğu kesin.
Sizin bu 2023 beklentiniz bana 2012 yılında kıyametin koyacağına inanan ve referans olarakta maya takvimini gösterenleri hatırlatıyor. Sorun değil umut fakirin ekmeğidir nede olsa.

Batının Türk ile düşmanlığı son 10 yılda gelişen bir durum değil tarih bilmek yeterli ama bir dakkika deli kadir'den öğrenilen tarih ancak bu kadar olur.

Bakınız bir üstte forumdas tarihçinin en alasını referans ve kanıt olarak vermiş. İzleyiniz bir zahmet keza bilmemek suç değil öğrenmemek suçtur.

Foruma geleli üç gün olmuş gelmiş burada bilmişlik taslıyorsun, önce edebinle takınmayı öğren. Karakter yoksunu birisi gelmiş bana akıl yaşı muhabbeti yapıyor. Bu işi tarihçilere ve devlet adamlarına bırakmasını biliriz ama aklımızı da batıya kiraya vermeyiz. Kıbrısın yarısını aldık Hatayı aldık hakkımız olmasa buralarda kalabilirmiydik günü gelecek diğer misakı milli sınırlarına da genişleyeceğiz, bu Türk devletinin ajandası olmalı, eğer bir hakkımız varsa bu haklardan faydalanacağız, bahsedilen anlaşma maddeleri zaten yoksa o zaman zaten o duruma göre hareket edilir. Erdoğan çıkıp çıkıp 12 adada hak talep ediyorsa bunun arkası boş değildir boş olduğunu iddia ediyorsan zaten bu ülkenin karşısındasın demektir.

Foruma geleli üç gün olmuş gelmiş burada bilmişlik taslıyorsun, önce edebinle takınmayı öğren. Karakter yoksunu birisi gelmiş bana akıl yaşı muhabbeti yapıyor. Bu işi tarihçilere ve devlet adamlarına bırakmasını biliriz ama aklımızı da batıya kiraya vermeyiz. Kıbrısın yarısını aldık Hatayı aldık hakkımız olmasa buralarda kalabilirmiydik günü gelecek diğer misakı milli sınırlarına da genişleyeceğiz, bu Türk devletinin ajandası olmalı, eğer bir hakkımız varsa bu haklardan faydalanacağız, bahsedilen anlaşma maddeleri zaten yoksa o zaman zaten o duruma göre hareket edilir. Erdoğan çıkıp çıkıp 12 adada hak talep ediyorsa bunun arkası boş değildir boş olduğunu iddia ediyorsan zaten bu ülkenin karşısındasın demektir.

Aslında foruma tam manası ile dün geldim yani geleli 1 gün oldu sayılır. Düşün gerisini bu kadar kısa surede bir insanın zeka yaşını bir mesajından anlayabiliyor isem.

Dedim ya kanıt var ise koyun ortaya yoksa güldürme milleti.

Demek gizli maddeler var ve o gizli olanları sadece seçilmiş bir kaç kişi biliyor. Bunların en önde gideni de deli fesli kadir. :)

Erdoğanı katma işin içine. Feto'cu musun sen? Böyle yaparak Erdoğan düşmanlığını mı yayıyorsun forumda?

Eski mesajlarını da okudum senin ve tam anlamı ile feto'cü ağzı ve taktiği var her bir mesajında. Kripto feto'cü gibisin.

Bir Allahın kulu yanıldığında " Ben yanlış öğrenmişim kusura bakmayın bilgi için teşekkürler vs. " diyecek mi acaba ?

Bir Allahın kulu yanıldığında " Ben yanlış öğrenmişim kusura bakmayın bilgi için teşekkürler vs. " diyecek mi acaba ?

Terağmat: Allahın adını ağzına alarak dinime küfür ettin.

Terağmat: Allahın adını ağzına alarak dinime küfür ettin.

Üstadım benim ismim "Blackeyes90". Siz benim iletimi ekleyip "TRAhmet" adına yazmışsın. Kime, ne anlattığınızı anladıysam arap olayım.

Bir olmak zorundasınız! Beraber olmak zorundasınız! Ona hakaret! Buna tenkit! Şunu yaftalama ile bu memlekete hayr getirmezsiniz! Batı nasıl bir olmuş(Rusya'da dahil) bizi yerle bir etmek istiyorsa sizde bu girdaptan çıkmak için beraber yürümek zorundasınız... Biz El Bab'a, Afrin,e daha girmeden "Türkler sivil katlediyor" diyebilecek kadar pervasız olanlar! İsrail'in dünyanın gözü önünde 50 küsür Filistinliyi şehit etmesine tek kelime söyleyemiyor! Siz de Türkiye'de birbirinizi yiyip durun!:mad:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom