What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
He aynen alırız PKK best friends forever.

Benim belediye seviyesinde özerklik ile hiç problemim olmadı. Hatta ben çözüm sürecine de karşı değildim, yöntemine karşıydım. PKK asla muhattap alınmayacaktı. Sürece dahil olmak isteyenlerden PKK ile bağları kesin olarak koparmaları istenecekti.

32670253_672417059768177_688006752402145280_o.jpg

Bugun Amerika Erdogan'i dusurmek icin kur baskisi yapiyor, sebebi ise lozan anlasmasi, suriye meselesi, kurt devleti kurulmasi, akdenizdeki dogalgaza el koyma vb. Bir cok mesele yer aliyor.

Simdi boyun egersek ve Erdogan giderse memleketimiz bolunecek ic savas cikacak bizi daha cok sindirecek ve topraklarimiza el koyacaklar,

LAKIN simdi direnirsek belki biraz ekonomik sorun yasayacagiz ama saglam bir anayasaya sahip olacak dogal gaz ve petrolu cikartacak misaki milli sinirlarini geri alip super guc haline donusecegiz.

Bu secimde Erdoğan'ın devletin basina gecmesi TAM BIR BEKA MESELESIDIR ELZEMDIR HAYATIDIR !

Hani siyasete karismayalim sessiz kalalim sen esnafsin sen de iscisin falan diyoruz ya! meydani yanlis kisilere birakirsak, haklidan cok haksiz ses cikartirsa hak zayi olur batil ise galip olur! Devlet Allah muhafaza elimizden kayip gider!

İste tam da bu yuzden susmamaliyiz! Hakkimizi korumaliyiz!

Mesele Erdogan meselesi degil mesele devlet meselesi.

Ozal zehirlenerek gitti ne demek istedigi ortada siyonistlerle es zamanli hareket ediyorlar. Erdoğana bir sey olursa o emri verenlerede hizmet edenlerede dunya dar olur!

^^^ Bu arkadaş ciddi mi? Lozan anlaşması ne oluyor ki?

Ağa bu neyin kafası? Ahmet bey bu kafayı bulmak için ne kullanıyorsun?

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Yoo bize öyle bir bilgi gelmedi.:P

Kanıt varsa buyrun bizim ile paylaşın.

Aslında çoğu insanın yanlış bildiği birşey var. Cumhurbaşkanının 2023 projeleri Lozan İle karıştırılıyor. Sadece Türkiye’nin 100. Yılı için Vizyonu. Lozan müddetli bir Antlaşma değil ki süresi dolsun.

Last edited:
Hayatimda hic oy kullanmadim ama bu sefer Erdogana oy verecegim. Hayat memat meselesi oldu artik. Eger Erdogan tekrar secilmezse biz gene bi 50 sene gavur ellerde yasamak zorunda kalacagiz.

Hayatimda hic oy kullanmadim ama bu sefer Erdogana oy verecegim. Hayat memat meselesi oldu artik. Eger Erdogan tekrar secilmezse biz gene bi 50 sene gavur ellerde yasamak zorunda kalacagiz.

Yalanını skim :D

Aslında çoğu insanın yanlış bildiği birşey var. Cumhurbaşkanının 2023 projeleri Lozan İle karıştırılıyor. Sadece Türkiye’nin 100. Yılı için Vizyonu. Lozan müddetli bir Antlaşma değil ki süresi dolsun.
Oha lan, hayret....

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom