What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Aslında foruma tam manası ile dün geldim yani geleli 1 gün oldu sayılır. Düşün gerisini bu kadar kısa surede bir insanın zeka yaşını bir mesajından anlayabiliyor isem.

Dedim ya kanıt var ise koyun ortaya yoksa güldürme milleti.

Demek gizli maddeler var ve o gizli olanları sadece seçilmiş bir kaç kişi biliyor. Bunların en önde gideni de deli fesli kadir. :)

Erdoğanı katma işin içine. Feto'cu musun sen? Böyle yaparak Erdoğan düşmanlığını mı yayıyorsun forumda?

Eski mesajlarını da okudum senin ve tam anlamı ile feto'cü ağzı ve taktiği var her bir mesajında. Kripto feto'cü gibisin.

Sen de tam manası ile bir trolle benziyorsun daha önce ban yemiş ama akıllanmamış bir sahtekar. Bu gidişle bu hesabının banlanması da fazla sürmez.

Bir olmak zorundasınız! Beraber olmak zorundasınız! Ona hakaret! Buna tenkit! Şunu yaftalama ile bu memlekete hayr getirmezsiniz! Batı nasıl bir olmuş(Rusya'da dahil) bizi yerle bir etmek istiyorsa sizde bu girdaptan çıkmak için beraber yürümek zorundasınız... Biz El Bab'a, Afrin,e daha girmeden "Türkler sivil katlediyor" diyebilecek kadar pervasız olanlar! İsrail'in dünyanın gözü önünde 50 küsür Filistinliyi şehit etmesine tek kelime söyleyemiyor! Siz de Türkiye'de birbirinizi yiyip durun!:mad:

Derdi vatan millet olsa zaten kin ve nefret beslemezlerdi, bunların ne olduğu belli değil.

Dedi ülkenin yarısını yok etmek isteyen adam :p

Dedi ülkenin yarısını yok etmek isteyen adam :p

Bana mı diyorsun? Neden benim iletimi kopyalayıp başkasına cevap veriyorsun kardeşim ? mübarek Ramazan ayında aklın sıra bana psyop mı yapıyorsun ? :D Derdin nedir senin ?

Seni mi alıntılamışım? Hani nerede? Bir öncekini diyorsan senin söylediğin üzerinden yukarıdaki şahısla dalga geçiyordum.

Seni mi alıntılamışım? Hani nerede? Bir öncekini diyorsan senin söylediğin üzerinden yukarıdaki şahısla dalga geçiyordum.

Yapma yahu ? :P Tamam o zaman. Yanlış anlamışım. Türkçede yazılı metinlerde yapılan imaları anlamak çok güç.

Bahçeli ısrarla af işini gündeme getirerek ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum. Toplumun çoğunluğunun bu konudaki fikri belli.

Gerçi bu adamın ne yapmaya çalıştığı uzun süredir belirsiz.

Basit bir soru Lozanin gizli maddelerini inkar eden bir devlet adami duydun mu? Kimse lozanin gizli maddeleri yok diye aciklama yapmadi ve bu gizli maddelerden bahseden bir cok siyasetci ve tarihci var. Bu durumda her seyi neden toz pembe gorelim?
Bir antlasmaya gizli madde koymanin ne anlami var, eger gizli madde koyarsan o antlasmanin hic bir anlami kalmaz bikere.
Yillardir gizli maddelerden bahsediyorsunuz ama nedense kimse bu maddeleri siralayamiyor, madem kimsenin bilmedigini biliyorsunuz anlatin bizde bilelim.

Mesele mantik meselesidir

ingiltere_basbakani_theresa_may_anitkabir_defterine_ataturk_un_sozunu_yazdi_h85688_a0e2e.jpg

Ne gunlere kaldik..

Kimle tartışıyor millet diye engellileri göstere tıklayıverdim 10 IQ puanı kaybettim yazılanları okuyunca. Bu adam da ben de aynı oksijeni soluyup ATP elde ediyoruz. Başka da birşey demiyorum.

Banu AVAR... Suriye, ''Y-CHP'' ve HDP ortaklaştırılması, Amerikan medya kuruluşlarının kökleri...

Last edited:
Ben Akepeli olsam Amad ile aynı safta görünmek istemezdim, dışlardım. Kötü reklam :p

Selo ve partisine meşrutiyet verip birlikte çözüm sürecini yürüttüler, sonradan Selo'yu günah keçisi ilan edip her muhattap olanı hain ilan ettiler, şimdi Selo'nun seçmenini kazanmak için yine çözüm süreci yapacağız diyorlar :p

http://www.haberturk.com/cumhurbaskani-danismani-cevik-turkiye-yapamaz-denilenleri-yapti-1971264
Once sonra once sonra aq bide su ana bak.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom