What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Hayır işin komik yani iş siyasete gelince kabadayı ve alfa geçiniyor, ya umrunda değil harcamalar ya da evde söz geçiremiyor.

Erdoğan: Kasım 2019, Bahçeli: 26 Ağustos 2018 dedi... hemen 1 gün sonra Erdoğan: 24 Haziran olarak alelacele seçim ilan etti.

Neden?... Kısaca...

• Dış Politika:

• Dış Borç:
- 31.12.2017:
  • Kamu brüt dış borç stoğu(Kaynak: Hazine Müsteşarlığı): $453.2 milyar
  • Dolar: 3,77 TL
  • Dış Borç: $453.2 milyar x 3.77 TL = 1,708 milyar TL

- 16.05.2018:
  • Dolar: 4.50 TL
  • Dış Borç: $453.2 milyar x 4.50 TL = 2,039 milyar TL

Fark: 1,708 - 2,039 = -331 milyar TL /4.50 =- $73,5 milyar

Dünden bugüne 10 Kuruş artış ile 1 Günlük Fark
: 65 - 73.5= $8,5 milyar

Kim ödeyecek?

Not: 3.köprü maliyeti $3 milyar; 3.havalimanı maliyeti $20 milyar.

ABD kaynaklı Veteranstoday sitesi bugün “özel” etiketiyle yayınlanan bir analizde, İsrailli suikastçıların Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a suikast yapmak üzere Türkiye içinde bulunduklarını bildirdi.

DdUmayAX4AANIYE.jpg

Well it looks a fictional news to me.

Muhafazakar ve milliyetci sag kesimine olan nefretleri o denli yuksek ki artik kendilerini vatan ve milleti bolmeye adamis teroristlerle beraber olmanin dogrulugunu anlatiyorlar. Biz evet hayir referandumunda CHP ile HDP birlikte hareket ettiklerini dedigimizde bunlar yok oyle bir sey diyordular. Simdi gene kendileri onayliyorlar birlikteliklerini.

CHP'lilere sesleniyorum. Gercekten de bu denli cahil veyahut vatan sevgisinden mahrummusunuz ki PKK'la birlikteliginizi kabulleniyorsunuz?

25% kesimin gercekten ne Turklukle ne vatan sevgisi ile alakalari olmadiklarinin inancina variyorum...

Adama istatistikleri ile gösterdim Kürtlerin referandum'da ne tavır aldığını, hale chepe hödöpe.

Adama istatistikleri ile gösterdim Kürtlerin referandum'da ne tavır aldığını, hale chepe hödöpe.

Istatistiklerini yesinler senin. Istatistikmis. CHP'nin guclu olan yerleri belli, HDP'nin guclu olan yerleri belli. HDP secimlerde kac milyon oy aldiysa referandum'da da ayni kitleden oy almistir. Gercek budur. Sen gelmisin dansoz gibi kivirip bu gercegi ortbas ediyorsun. Zoruna gidiyor demek ki PKK ile birlikteliginiz. Adam gibi bunu soyle, kivirma.

Istatistiklerini yesinler senin. Istatistikmis. CHP'nin guclu olan yerleri belli, HDP'nin guclu olan yerleri belli. HDP secimlerde kac milyon oy aldiysa referandum'da da ayni kitleden oy almistir. Gercek budur. Sen gelmisin dansoz gibi kivirip bu gercegi ortbas ediyorsun. Zoruna gidiyor demek ki PKK ile birlikteliginiz. Adam gibi bunu soyle, kivirma.

AKP REFERANDUM'U KÜRT OYLARIYLA KAZANDI.

Kıçını da yırtsan gerçek bu. Referandum'da evet'e kayan HDP oylarını il il hesapla.

AKP REFERANDUM'U KÜRT OYLARIYLA KAZANDI.

Kıçını da yırtsan gerçek bu. Referandum'da evet'e kayan HDP oylarını il il hesapla.

Bir beyinde bu kadar bosluk olur mu olm artik ne dedigini ne istedigini bile bilmiyorsun kompile cildirmissiniz siz. Butun kurtler PKK'lidir mantigi da nedir lan? Sen HDP'nin oy oranindan bahset. Kac milyon?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gündemi değerlendirdi. Özerklik tartışmalarına ilişkin Kılıçdaroğlu, "Öteden beri yine söylediğimiz yerel yönetimler özerklik şartı. Rahmetli Ecevit döneminde Parlamento'dan geçti kabul edildi. Kanunu çıktı. Şimdi o kanunun uygulanması gerekiyor. Biz yine yerel yönetimler özerklik şartını kabul ediyoruz. Uygulanmalı diyoruz. Bizim açımızdan hiçbir tereddüt yok. HDP'nin istediği bölgesel özerklik bunu kabul etmiyoruz" dedi.

Adam tam oalrak Kürtlere özerklik verecem demiş, aynen çok iyi anlamışsın.

Birincisi "PKKlı cenazesi" bir PKKlıya ait değil. Devrimci geçinen sivil bir mahluk Kobani kuşatması sırasında gaza gelip Kobani'ye gitmiş, orda ölmüş. Militanlığı muhtemelen bir kaç hafta sürdü ve bu süreçte Türk askeriyle karşı karşıya gelmedi. Cenazesine gidenler muhtemelen ailesine hürmeten gitti. En önemlisi ise BU ADAMLARIN YAPTIĞI NE SEÇMEN TARAFINDAN NE DE PARTİ YÖNETİMİ TARAFINDAN NE ONAYLANDI NE DE MEŞRU GÖSTERİLDİ. Vekiller tasmalı köpekler değil, her hareketlerini kontrol edemessin.

Şu efsanevi çarpıtmalarınıza bir örnek de dokunulmazlık mevzusuydu. Adam diyor ki dokunulmazlık sadece bir parti için kalkmaz, kalkacaksa herkese kalksın, suç işleyen tüm vekiller yargılansın, siz diyorsunuz ÖÖH KILIÇTÖR HEDEPEYİ KORUYOR.

Bi benim verdiğim örneklere bak bi kendi verdiklerine.

Şurda ne kadar ikiyüzlü olduğunuzu ve olayları çarpıtıp işinize geldiği gibi anlatmaya ne kadar meyilli olduğunuzu gayet net anlatmışım. Sizin osuruktan ithamlarınızı sizden başka kimse dikkate almıyor.

Şurda ne kadar ikiyüzlü olduğunuzu ve olayları çarpıtıp işinize geldiği gibi anlatmaya ne kadar meyilli olduğunuzu gayet net anlatmışım. Sizin osuruktan ithamlarınızı sizden başka kimse dikkate almıyor.

Sen ne dedigini ne istedigini kendin bile bilmiyorsun. Ciddiye alinacak tek bir tarafin kalmadi. Kusura bakma. Hadi selona selam. Iyi oy alirsiniz pkk'dan.

Ha Kemal Kılıçdaroğlu ha Demirtaş. İkisininde hayalleri aynı

KK Özerklik konusu hakkında ki görüşleri söyleyince gayet normal. Ama AkParti hükümetine saldırmak için normal görükleri şeyler bir anda anormal gelip bölüneceğiz, ayrılacağız demeye başlıyorlar. Özerklik konusunu Chp deyince ses seda yok tatlı su solucanlarında. Bu kadar da ikiyüzlülük olmaz

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom