What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Bumu müslümanlik? Milletin parasiyla alinan lüks konvoyla cüma namazindan cikis...

Cumhurbaşkanına oy vereceğim, ne derse desinler. Kime ne? Veya bana ne? :D
Valla seytan diyo git Erdogana oy ver, kazanmasi icin dua et görsünler anyayi konyayi. :lol:

Müslüman lüks araba süremez mi?o_O
Eger kendi paransa helalinden kazanmissan istedigin kaday konvoy kur ama devletin 35-40 araclik konvoyuyla camiye namaz kilmaya gidilmez birde bunun tepede helikopteri araclarin icinde askeri, korumasi var.
Bu cüma namazi konvoyu disini tirnagina takipta calisan milletin verdigi vergiyle ödendi, sence kaca mal oldu?

Simdi sen söyle, bu haram degilmidir?

Eger kendi paransa helalinden kazanmissan istedigin kaday konvoy kur ama devletin 35-40 araclik konvoyuyla camiye namaz kilmaya gidilmez birde bunun tepede helikopteri araclarin icinde askeri, korumasi var.
Bu cüma namazi konvoyu disini tirnagina takipta calisan milletin verdigi vergiyle ödendi, sence kaca mal oldu?

Türkiye Cumhuriyeti laik bir devlettir.
Devlet harcamaları helal ve haram ilkelerine dayanmaz.

koptum yaaa fena kapak yalnız bu koruma olayının geçerli bir sebebi var, sabotaj ve suikast ihtimali. Zamanında Abdulhamid'e de ermeni piçleri defalarca kez suikast tertiplediler, Erdoğan'a da defalarca suikast tertiplendi, bu diğer parti liderleri gibi batıya kulluk köpeklik yapan biri değil ki sokakta elini kolunu sallaya sallaya gezsin, bütün şer odaklarının hedefinde elbette korumayla gezecek.

Bugün Allah muhafaza Erdoğan'ın başına bir olay gelse devletin bütün işleri alt üst olur devlet beka sorunu yaşayabilir. Bu pozisyondayken Erdoğan'ı korumazsak sıkıntı var demektir.

:D

Ahh bak iste geldik zurnanin zirt dedigi noktaya, madem öyle ozaman basimizdakide cikip müslümanlik taslamasin kimseye, neymis efendim onu secmeyen münafikmis, al iste din tüccari dedigimiz budur.

Hadi hepsini gectim eminim laik Cumhuriyetin bile bu konuda yasalari vardirda, gerci yargiyi yasayi dinleyenmi var oda baska mesele.

500 bin alti lüks degil begefendi icin herhalde.

Yaa napicaksiniz arabalari , bunu bir cok iktidar yapmisdir isterse sizin oy verdikleriniz de yapicak .

Trafik her gun dolu. Hafta sonlari da dolu. Yani Turkiye'de benzin fiyatlari o kadar yuksek ki insanlar 5km'lik a da b'ye gitmek icin araba kullaniyor. Bu nasil oluyor?

Trafik her gun dolu. Hafta sonlari da dolu. Yani Turkiye'de benzin fiyatlari o kadar yuksek ki insanlar 5km'lik a da b'ye gitmek icin araba kullaniyor. Bu nasil oluyor?

Araba alma imkanım varken ben şahsen araç almıyorum babamla aynı aracı kullanıyoruz, haftada iki kez ihtiyacen kullanıyorum iki aileye çok rahat yetiyor. Yakıt fiyatları artınca trafik belki rahatlar diye sevinmiştim ama ne rahatlaması hala hınca hınç trafik ağzına kadar dolu. Bizim millet kadar müsrif rahatına düşkün millet yoktur herhalde. Her yerde şahsi araç var %80 ininde sadece sürücü araç kullanıyor kendinden başka araca binen şahıs yok, madem tek gidip geliyorsun git motor al bari yada toplu taşıma aracı kullan ! İyice gösteriş budalası olduk çıktık!

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom