What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Gulencileri kim atıyormuş TSK dan ? asıl siz cocukmu kandiriyorsunuz .... TSK dan atılanlar normal sucsuz müslüman kişiler sırf namaz kılıyor hanımının bası örtülü diye ............ FETO tayfası ise icki bile içiyordu kriptolugunu ştı

Hah bu tam olarak o zamanki fetullahci kara propaganda tarzi..
Oysa atılanlar namaz kildigi icin degil tarikat bağlantıları yüzünden atildilar. Akp olmasaydi 103 generalin, ki cogu dusuk rutbelidir, bırak generalligi albayliga kadar bile yukselmeleri imkansızdı.

Hatirlayin...... şeriatci cemaatcilerin ordudan atilmasi engellendi, bir kismi geri döndürüldu digerleri Akp belediyelerinde yuksek maasla ise alindilar.

Bu siyasal islamcilar oyle pervazsizca propaganda yaparlar ki, Gölcük depremini bile orduevinde o gece icki icilmesine dans edilmesine bağlamıştı bir kisim serefsiz medya...

dogru git ERDOGAN düşmanlıgı yap belki Vatanı kurtarırsınız FETO cu PKK lı yoldaslarınızla

beyin yok ki kör siyasi ideoloji ........... Allah ıslah etsin

FETO nün PKK nın yamagı olmuş KILICDAROGLU na tek bir laf etmezsiniz ... FETO yu PKK yı tekmeleyen ERDOGAN ı düşman ilan edersiniz
Iyi ozaman söyle birsey söylim, eger ya simdi yada gecmiste Fetö ile isi olanin, sempati duyanin, kisa vadeli emelleri icin ortaklik yapanin Allah binbir belasini versin eger bu yazdiklarim beni ilgilendiriyorsa önce benim belami versin, kör etsin, süründürsün.
Bak büyük bela okudum, artik gerisini alakadar edenler düsünsün, ben kendimden eminim. :)

Hah bu tam olarak o zamanki fetullahci kara propaganda tarzi..
Oysa atılanlar namaz kildigi icin degil tarikat bağlantıları yüzünden atildilar. Akp olmasaydi 103 generalin, ki cogu dusuk rutbelidir, bırak generalligi albayliga kadar bile yukselmeleri imkansızdı.

her namaz kılana şeriatcı damgası vurdunuz ...... şimdi Genelkurmay Baskanı namaz kılıyor o da mı şeriatcı

NATO nun yamagı TSK mı ABD Usagı FETO cü subayları tasfiye edecekti ? TSK NATO nun ayakları altındaydı
ABD yeri geldi Kemalist subaylara yeri geldi FETO cu subaylara darbe yapılması emrini verdi

ERDOGAN da zaten geri zekalıydı .... 103 FETO cu generali bildigi halde 17-25 Aralıktan sonra 3 yıl da TSK yı temizlemedi

ERDOGAN ın bir adım arkasın da duran yaveri FETO cu cıktı ......hala boş boş konuşuyorsunuz

GUL zamanın da Yargıya TSK ya kimler sızdırıldı kimler terfi ettirildi ...... bunları konuşun bunları

Iyi ozaman söyle birsey söylim, eger ya simdi yada gecmiste Fetö ile isi olanin, sempati duyanin, kisa vadeli emelleri icin ortaklik yapanin Allah binbir belasini versin eger bu yazdiklarim beni ilgilendiriyorsa önce benim belami versin, kör etsin, süründürsün.
Bak büyük bela okudum, artik gerisini alakadar edenler düsünsün, ben kendimden eminim

KILICDAROGLU ndan da emin misin ?

aynen gecmiste ve şuan Fetö ile isi olanin, sempati duyanin, kisa vadeli emelleri icin ortaklik yapanin Allah binbir belasini versin

ben de kendimden eminim

aynen gecmiste ve şuan Fetö ile isi olanin, sempati duyanin, kisa vadeli emelleri icin ortaklik yapanin Allah binbir belasini versin

ben de kendimden eminim
Ya cok basit düsünce tarziniz var iste ben buna gülüyorum ''aa bak avatarinda Atatürk var kesin din düsmani CHP'li bu'' ama bilmez benim hayatta tek kullandigim oyumun AKP'ye gittigini. Neyse din konusuna girmeyeyim hic.

Uzun lafin kisasi Kilictaroglundan tut Aksenerinden gec Erdoganina kadar kim fetöye yataklik yapmissa Allah bin belasini versin, tekrar edeyim eger bensem hepsinden önce benim belami versin.
Oldumu? :)

her namaz kılana şeriatcı damgası vurdunuz ...... şimdi Genelkurmay Baskanı namaz kılıyor o da mı şeriatcı

NATO nun yamagı TSK mı ABD Usagı FETO cü subayları tasfiye edecekti ? TSK NATO nun ayakları altındaydı
ABD yeri geldi Kemalist subaylara yeri geldi FETO cu subaylara darbe yapılması emrini verdi

ERDOGAN da zaten geri zekalıydı .... 103 FETO cu generali bildigi halde 17-25 Aralıktan sonra 3 yıl da TSK yı temizlemedi

ERDOGAN ın bir adım arkasın da duran yaveri FETO cu cıktı ......hala boş boş konuşuyorsunuz

GUL zamanın da Yargıya TSK ya kimler sızdırıldı kimler terfi ettirildi ...... bunları konuşun bunları

ben de kendimden eminim
Sen Tsk da kac yil bulundun da boyle emin konusuyorsun?

Bu arada eski fetullahcilara lanet okudun Tr ahmet bozulacak bu ise..

Yoksa o da fakir gariban miydi?

Aynen hem FETO hem baska bir marka arkasinda menfaat icin devletini milletini satan herkesi Allah kahretsin, kahrediyorda zaten.

Eger derdimiz once vatansa tarafsiz dusunmeyi ve yorum yapmayida bilmeliyiz.

Mesele Erdogan taraftarligi yada Erdogan dusmanligi uzerinden giderse bu memleket bir arpa yolu yol alamaz o yuzden siyasetten bahsederken devlet menfaatimizi gozeterek yorum yapmaliyiz.

Bizim icin Erdogan dusmanligi bir kriter olmamali yada olumune Erdogan taraftarligi da kriter olmamali.

Tabi muhabbet ve istisare sadece durustlerle yapilir o yuzden bu dusuncemi kahpe kari gibi pusuda yatip iftira atan tiplere paylasmiyorum. Her kim vatani icin mucadele ediyorsa onunla istisare etmeli.

Aynen hem FETO hem baska bir marka arkasinda menfaat icin devletini milletini satan herkesi Allah kahretsin, kahrediyorda zaten.

Eger derdimiz once vatansa tarafsiz dusunmeyi ve yorum yapmayida bilmeliyiz.

Mesele Erdogan taraftarligi yada Erdogan dusmanligi uzerinden giderse bu memleket bir arpa yolu yol alamaz o yuzden siyasetten bahsederken devlet menfaatimizi gozeterek yorum yapmaliyiz.

Bizim icin Erdogan dusmanligi bir kriter olmamali yada olumune Erdogan taraftarligi da kriter olmamali.

Tabi muhabbet ve istisare sadece durustlerle yapilir o yuzden bu dusuncemi kahpe kari gibi pusuda yatip iftira atan tiplere paylasmiyorum. Her kim vatani icin mucadele ediyorsa onunla istisare etmeli.

Ben kara gözüne, kara kaşına sevmiyorum Erdoğan’ı. Şu an ülkeyi yönetecek kapasite sahibi başkası yok. Varsa buyursun söylesinler ona oyumuzu veremim. KK desen salla adamda siyasi bir figür yok. Meral Akşener’ desen Fetö artığının teki. Theresa May veya Merkel sanıyor kendini. Muharrem İnce tam bir kutuplaştırma kafasına sahip. Laikliliğin arkasına saklanmış Ateist kafalının teki. AkParti’nin canı cehenneme. Yarın A Partisi olur B partisi olur hiç fark etmiyor. Bu ülke adına tek bir fidan diken adamı desteklerim ben.

Erdoğan düşmanlığı kriter olmuş bile. Zihniyet Erdoğan gitsinde ne olursa olsun. Türkiye’nin dışarıdaki başarızlığına sevinen kitle var bu ülkede. Erdoğan kaybetti diye. Bilmez ki sığır Erdoğan ödemiyor bunu halk ödüyor. Türkiye’nin her başarızlığını bu Halk öder.. Erdoğan gidici bugün var yarın yok. Atatürk’ün çok güzel bir sözü var onu bile kendilerine ders çıkartamamışlar. (Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti , ilelebet payidar kalacaktır)

Benzine 18 Motorine 15 Lpg'ye 12 kuruş zam...!

Evde 5 arabada 15 mantigiyla milleti öpüyorlar...

Keske secimler 6 ay sonra olsaydi... ekonomi o kadar bile dayanamayacak kadar kotu durumda.

Gezici Araştırma'nın Mayıs 2018'de yayınladığı durum:

Not: Hakaret, Küfür ve İftira atmalarının sebebi yukarıdaki durumdur.

Ben cumhurbaşkanlığı seçiminden bir şey çıkacağını zannetmiyorum. Herkesin içine sinen birleşik bir aday yok. İlk turdan dahi kazanabilir RTE. Ama meclis çoğunluğunu muhtemelen kaybedecekler. Bunu oturup kabullenmeyecek elbette. Hemen meclisin yetkilerini azaltıp kendi yetkilerini çoğaltacak yeni oyunlara girişecek.

Ya cok basit düsünce tarziniz var iste ben buna gülüyorum ''aa bak avatarinda Atatürk var kesin din düsmani CHP'li bu'' ama bilmez benim hayatta tek kullandigim oyumun AKP'ye gittigini. Neyse din konusuna girmeyeyim hic.

Uzun lafin kisasi Kilictaroglundan tut Aksenerinden gec Erdoganina kadar kim fetöye yataklik yapmissa Allah bin belasini versin, tekrar edeyim eger bensem hepsinden önce benim belami versin.
Oldumu? :)

Ja birak bu bed dua ayaklarini. Ortada CHP IP FETÖ PKK birlikteliligi var ve sen buna oy veriyorsun.

Ja birak bu bed dua ayaklarini. Ortada CHP IP FETÖ PKK birlikteliligi var ve sen buna oy veriyorsun.

AKP-PKK birlikteliği varken siz AKP'ye oy vermediniz mi? :p Çözüm süreci başladıktan sonra yapılan ilk genel seçimde AKP %49 aldı, daha öncesinde 46 almıştı. Devletin en yüksek kademesindeki adamlar PKK ile sanki bir devletmişcesine oturup müzakare ettiler, Öcalan'a saygıda kusur etmediler. Peşmerge'te Kürt bayrakları ile şov yaptırdılar. Bunu yapanlar üç beş beyinsiz milletvekili değil. Bizzat devlet. Sen buna ne tepki verdin? Gittin paşa paşa yine oyunu ampüle bastın. Ondan sonra da vay efendim CHP milletvekilinin biri terörist cenazesine gitmiş, aman İnce Selo'yu ziyaret edecekmiş. Sen o teröristin liderleriyle masaya oturdun be adam, bunlar karşılaştırılabilir mi? Hayatımda sizin kadar iki yüzlü insanlar görmedim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom