What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
3 acı var mı acı ? kuyruk acısı ...... söz de ERDOGAN Turkiye den kacacaktı alayınız solugu kacmak ta buldu

CHP en fazla 25% oy alır
HDP en fazla 10% oy alır
IP ile SP de toplam da en fazla 10% oy alır

AKP+MHP+BBP+HUDEPAR 55% ile ilk tur da k...

Neden cevap vermiyorsun?

Rt Erdogan ve Akp bsk yardimcisi milletvekilinin internetteki itiraf videolari montaj mi?

Evet ya da Hayir diyeceksin.
Çok basit bir soru...

-------------------------------
Gerçek Ülkücüler Türk Milleti yerine "tek millet" diyen şahısa oy vermez zaten.
MHP milletvekili Atilla Kaya da bunu söylüyor.

Gerçek Ülkücüler Türk Milleti yerine "tek millet" diyen şahısa oy vermez zaten.
MHP milletvekili Atilla Kaya da bunu söylüyor.

asıl Gerçek Ülkücüler Türk Milleti yerine "FETO-PKK-HDP-DHKPC" diyen şahıslara oy vermez ... havanızı alırsınız

Devlet Bahceli dururken Atila Kaya gibi bir soytarıya kim itibar eder ? tabii ki FETO cüler

asıl sen cevap ver acı var mı acı ? kuyruk acısı ? niye karılar gibi kactınız ? yüreksiz cigersizler

Bu ara da AKP milletvekillerinin en az 60% ı 24 Haziran dan sonra degişecek ....

Last edited by a moderator:
Bahçeli de Pkk'lı imis meger..!
asıl Gerçek Ülkücüler Türk Milleti yerine "FETO-PKK-HDP-DHKPC" diyen şahıslara oy vermez ... havanızı alırsınız

Devlet Bahceli dururken Atila Kaya gibi bir soytarıya kim itibar eder ? tabii ki FETO cüler

asıl sen cevap ver acı var mı acı ? kuyruk acısı ? niye karılar gibi kactınız ? yüreksiz cigersizler
Ben de aci yok. Yarası olan gocunsun.

SORU:1
Şu cümleye katiliyor musun:
Her kim Fetullahla iş tutmus, onun okullarinda okumus, yurtlarinda kalmış, menfaat temin etmiş, geçmişte veya bugün Gülen cemaatine sempati beslemiş, Amerikadaki Fetullahi ziyaret etmişse..
İşte onun musalla taşinda yatan premature bebeğini doğurtanın ta @@#$$//,,,,!!!

Bunu tere ahmete de sormani ozellikle istirham ediyorum.
SORU.2

RTE ve AKPli vekilin internetteki itiraf videolari gerçek mi montaj mi?

SORU:1
Şu cümleye katiliyor musun:
Her kim Fetullahla iş tutmus, onun okullarinda okumus, yurtlarinda kalmış, menfaat temin etmiş, geçmişte veya bugün Gülen cemaatine sempati beslemiş, Amerikadaki Fetullahi ziyaret etmişse..
İşte onun musalla taşinda yatan premature bebeğini doğurtanın ta @@#$$//,,,,!!!

Bunu tere ahmete de sormani ozellikle istirham ediyorum.
SORU.2

RTE ve AKPli vekilin internetteki itiraf videolari gerçek mi montaj mi?

Milad 17-25 Aralık 2013 ....... Cemaat olarak bilinen yapı Teror faaliyetlerine başladı .... ERDOGAN 17-25 Aralık 2013 dan sonra Türk Milletine bu yapı ile baglarınızı kesin dedi ,,,, hala bu yapı ile bagını kesmeyip destek olanlar sucludur .......... yoksa 8-10-15 yıl önce yurtların da kalmış Dershanelerine gitmiş garibanların sucu yok

RTE kandırıldık dedi ,,, iş birligi yaptık demedi ,,,, kandırılmak suc degildir .... iş birligi yapmak suctur

Milad 17-25 Aralık 2013 ....... Cemaat olarak bilinen yapı Teror faaliyetlerine başladı .... ERDOGAN 17-25 Aralık 2013 dan sonra Türk Milletine bu yapı ile baglarınızı kesin dedi ,,,, hala bu yapı ile bagını kesmeyip destek olanlar sucludur .......... yoksa 8-10-15 yıl önce yurtların da kalmış Dershanelerine gitmiş garibanların sucu yok

RTE kandırıldık dedi ,,, iş birligi yaptık demedi ,,,, kandırılmak suc degildir .... iş birligi yapmak suctur
"Kandirilmak suç degildir".....!!!
Espri yetenegin güzel..

Peki diger Akp vekilinin dedigi şey, ABD ve cemaatle birlikte Tsk'ya kumpas kurmak suç mudur?

Bu arada, milat Akp lilerin yatak odalarindaki ayakkabi kutularından çıkan dolar eurolarin bulundugu 2013 degil,
2004 MGK kararlaridir.

Peki diger Akp vekilinin dedigi şey, ABD ve cemaatle birlikte Tsk'ya kumpas kurmak suç mudur?

ABD ve FETO birlikte ERDOGAN a da kumpas kurdu ..... ERDOGAN onlardan olsa ERDOGAN a düşman olmazlardı

ABD ve FETO birlikte ERDOGAN a da kumpas kurdu ..... ERDOGAN onlardan olsa ERDOGAN a düşman olmazlardı
Öyle degil..

Akpli vekil tam olarak;

Akp hukumeti Cemaat ve ABD ile birlikte TSK'ya kumpas kurdu.

Bu suç mudur?

Ne istedilerde vermedik'' isbirligi degilmi yani?

OZAL , DEMIREL , ECEVIT , CILLER , YILMAZ Ne istedilerde vermedi ki ? ERBAKAN dışın da alayı Cemaat olarak bildikleri yapıya destek verdiler

Milad 17-25 Aralık 2013 ....... Cemaat olarak bilinen yapı Teror faaliyetlerine başladı ........ zaten bu tarih den itibaren de Teror örgutu FETO nun tepesine binildi ,,,,,,

AKP milletvekillerinin en az 60% ı 24 Haziran dan sonra degişecek .......

Bu arada, milat Akp lilerin yatak odalarindaki ayakkabi kutularından çıkan dolar eurolarin bulundugu 2013 degil,
2004 MGK kararlaridir.

FETO cü Polislerin Savcıların tertipledigi 17-25 Aralık kumpası FETO nun teror faaliyetlerinin tespit edilmesidir .... ve AKP için milad oldu ve FETO ya karşı teror ile mucadele başladı

Öyle degil..

Akpli vekil tam olarak;

Akp hukumeti Cemaat ve ABD ile birlikte TSK'ya kumpas kurdu.

Bu suç mudur?

FETO cülere inanacagına Cumhurbaskanına inanmayı deneyin ..... yok hala inanmıyorum diyorsanız ya FETO cusunuz ya da ERDOGAN düşmanlıgın dan işi gaflet delalet derken vatan hainligine kadar getirdiniz

OZAL , DEMIREL , ECEVIT , CILLER , YILMAZ Ne istedilerde vermedi ki ? ERBAKAN dışın da alayı Cemaat olarak bildikleri yapıya destek verdiler

Milad 17-25 Aralık 2013 ....... Cemaat olarak bilinen yapı Teror faaliyetlerine başladı ........ zaten bu tarih den itibaren de Teror örgutu FETO nun tepesine binildi ,,,,,,

24 Haziran dan sonra AKP milletvekillerinin en az 60% ı 24 Haziran dan sonra degişecek .......
Ama bu sözler direk Erdoganin agzindan cikti, neden Erdogan haric herkese saldiriyorsunuz ben bunu anlamiyorum.

24 Haziran dan sonra AKP milletvekillerinin en az 60% ı 24 Haziran dan sonra degişecek .......

FETO cü Polislerin Savcıların tertipledigi 17-25 Aralık kumpası FETO nun teror faaliyetlerinin tespit edilmesidir .... ve AKP için milad oldu ve FETO ya karşı teror ile mucadele başladı
Cemaatci savcilar operasyon emrini vermis olabilir ama bu ayakkabi kutularinda saklanan milyonlarca dolar gercegini degistirmez. Biliyorsun once cemaat koydu dediler sonra faizi ile akplilere iade ettiler.

2013 Akp parysinin miladi olabilir ama Türkiye Cumhuriyeti'nin miladi Fetullahci islami şeriatci tarikatla mücadele kararinin alindigi 2004 MGK dır.

Hakkaten neden gönül rahatlığıyla yolsuzluk yapılmadı diyemiyorsunuz? Bu kadar canhıraş savunduğunuza göre içiniz rahat ama bir türlü kelimelere dökemiyorsunuz.

Ama bu sözler direk Erdoganin agzindan cikti, neden Erdogan haric herkese saldiriyorsunuz ben bunu anlamiyorum

Ben de diyorum ki sadece ERDOGAN kandırılmadı ........ ERBAKAN dışın da tüm siyasetcileri kandırdılar

Kim inanırdı ki musluman bir cemaat olarak bilinen bir yapı ABD nin emri ile kendi halkına kursun sıksın , bomba yagdırsın , Tanklar ile milletin üzerinden gecsin Polis Ozel Harekatı , TBMM yi bombalasın ?

Sadece ERDOGAN ı degil milyonlarca vatandası kandırdılar

asıl sizler neden ERDOGAN dışın da kimseye saldırmıyorsunuz ?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom