What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Dolar yukseldikce ederi bir dolar olan ve onlarin kayigina binen CHP'liler sevinip gobek atiyor

AKP-PKK birlikteliği varken siz AKP'ye oy vermediniz mi? :p Çözüm süreci başladıktan sonra yapılan ilk genel seçimde AKP %49 aldı, daha öncesinde 46 almıştı. Devletin en yüksek kademesindeki adamlar PKK ile sanki bir devletmişcesine oturup müzakare ettiler, Öcalan'a saygıda kusur etmediler. Peşmerge'te Kürt bayrakları ile şov yaptırdılar. Bunu yapanlar üç beş beyinsiz milletvekili değil. Bizzat devlet. Sen buna ne tepki verdin? Gittin paşa paşa yine oyunu ampüle bastın. Ondan sonra da vay efendim CHP milletvekilinin biri terörist cenazesine gitmiş, aman İnce Selo'yu ziyaret edecekmiş. Sen o teröristin liderleriyle masaya oturdun be adam, bunlar karşılaştırılabilir mi? Hayatımda sizin kadar iki yüzlü insanlar görmedim.

Kendi ikiyüzlülüğünüzü bu şekilde mi makyaşlıyorsunuz? Kürtlere Özerklik vereceğim diyen KK baştacınız. Ama Kötü çocuk Akp. Sen o Pkklı cenazesine hangi vasıf ile gittin o samimiyeti ne ara kurdun? Masalarına oturmuşsun ki o samimiyet kurulmuş. Ailecek neden Hpd’ye oy verir bir Chp’li bu samimiyet masa başında alınmamıştır gökten zembil ile inmiştir.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gündemi değerlendirdi. Özerklik tartışmalarına ilişkin Kılıçdaroğlu, "Öteden beri yine söylediğimiz yerel yönetimler özerklik şartı. Rahmetli Ecevit döneminde Parlamento'dan geçti kabul edildi. Kanunu çıktı. Şimdi o kanunun uygulanması gerekiyor. Biz yine yerel yönetimler özerklik şartını kabul ediyoruz. Uygulanmalı diyoruz. Bizim açımızdan hiçbir tereddüt yok. HDP'nin istediği bölgesel özerklik bunu kabul etmiyoruz" dedi.

Adam tam oalrak Kürtlere özerklik verecem demiş, aynen çok iyi anlamışsın.

Birincisi "PKKlı cenazesi" bir PKKlıya ait değil. Devrimci geçinen sivil bir mahluk Kobani kuşatması sırasında gaza gelip Kobani'ye gitmiş, orda ölmüş. Militanlığı muhtemelen bir kaç hafta sürdü ve bu süreçte Türk askeriyle karşı karşıya gelmedi. Cenazesine gidenler muhtemelen ailesine hürmeten gitti. En önemlisi ise BU ADAMLARIN YAPTIĞI NE SEÇMEN TARAFINDAN NE DE PARTİ YÖNETİMİ TARAFINDAN NE ONAYLANDI NE DE MEŞRU GÖSTERİLDİ. Vekiller tasmalı köpekler değil, her hareketlerini kontrol edemessin.

Şu efsanevi çarpıtmalarınıza bir örnek de dokunulmazlık mevzusuydu. Adam diyor ki dokunulmazlık sadece bir parti için kalkmaz, kalkacaksa herkese kalksın, suç işleyen tüm vekiller yargılansın, siz diyorsunuz ÖÖH KILIÇTÖR HEDEPEYİ KORUYOR.

Bi benim verdiğim örneklere bak bi kendi verdiklerine.

CHP'liler, Muharrem Ince'nin kafasina ve hareketlerine bir bakin, konusmalarini bir dinleyin ve dusunun. Bu zat ve arkasindaki kiliktan kiliga giren kargasali taban, Turkiye'nin de icinde bulundugu bolgesel dengeleri koruyabilecekler mi? Sizce bunlar ABD ve AB'ye rest cekebilecekler mi? Suriye'de kalabilecekler mi? Somali'de? Sudan'da? Katar'da? Sizce bunlar onca milli savunma projelerini devam ettirecekler mi yoksa durudacaklar mi? S400 alimini ne yapacaklar ve Rusya ile anlasmaya varilen nukler santral projelesi?

Samimi cevap bekliyorum sizden..

İSRAİL BÜYÜKELÇİSİ DIŞİŞLERİNE ÇAĞRILDI VE TÜRKİYE'DEN KOVULDU.

http://www.trthaber.com/haber/gunde...sinin-ulkeyi-terk-etmesini-istedi-365541.html

şimdi israile karşı hamle yapıp kimlerin kuyruğuna basmışız bekleyip görelim, yakında havlamaya başlarlar.

Defolup gitsin birdaha da yollamasinlar.

CHP'liler, Muharrem Ince'nin kafasina ve hareketlerine bir bakin, konusmalarini bir dinleyin ve dusunun. Bu zat ve arkasindaki kiliktan kiliga giren kargasali taban, Turkiye'nin de icinde bulundugu bolgesel dengeleri koruyabilecekler mi? Sizce bunlar ABD ve AB'ye rest cekebilecekler mi? Suriye'de kalabilecekler mi? Somali'de? Sudan'da? Katar'da? Sizce bunlar onca milli savunma projelerini devam ettirecekler mi yoksa durudacaklar mi? S400 alimini ne yapacaklar ve Rusya ile anlasmaya varilen nukler santral projelesi?

Müslüman ülkeler israili devlet olarak tanımasalar bakalım bir daha filistinde tek sivili öldürebiliyor mu! bölgede nefes dahi alamazlar, Türkiye ne yaparsa diğer müslüman milletler ve devletler bizi takip edeceklerdir o yüzden israil haddini bilecek bilmezse karşısında yüce Türk milletini bulur, kıyamete kadar enselerindeyiz Allahın iziniyle!

Kendi memleketinin yarısını fikirlerini beğenmediği için idam ettirmek isteyen adamın gözleri konu İsrail olunca ateş alıyor :p Aman da mazlumlar yar Filistinliler.

AKP ve Erdoğandan mı bahsediyorsunuz ? Çünkü ben Muharrem İncede ve CHP'de bir kargaşalık göremedim.

Last edited:
Sen nerden biliyorsun kime oy verdigimi? Veyahutta oy verip vermedigimi?
Ben önceleri, bu Balyoz, Ergenekon kumpaslari dönerken Osman Pamukoğlu'na oy verirdim diyorum inandiramiyorum, boşa yorma kendini...

Cumhurbaşkanına oy vereceğim, ne derse desinler... Kime ne? Veya bana ne? :D

Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom