What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
CHP'den Didem Engin de, cumhurbaşkanlığı aday adaylığını açıkladı.

5 tane cumhurbaşkanı aday adayı oldu şuana kadar.

edit: oh be yeni sayfaya geçti konu, o kadar twit vardı ki önceki sayfada hayvan gibi lag giriyordu bilgisayara :lol: Bence sayfa içerisinde bulunabilecek maksimum video/gif/tweet sayısı sınırlandırılmalı.

Muharrem İnce konuşma yapıyor. Aday olursa ona oy veririm. Atatürkçü olduğundan, terör örgütleriyle alakası olmadığından emin olduğum biri. Çok zeki biri değil fakat zeka, ülkenin içinde bulunduğu duruma bakarsak, dert edinebileceğim son kıstaslardandır.

edit: Adaylığını açıklamadı. Genelbaşkan aday olmalı dedi.

Muharrem İnce konuşma yapıyor. Aday olursa ona oy veririm. Atatürkçü olduğundan, terör örgütleriyle alakası olmadığından emin olduğum biri. Çok zeki biri değil fakat zeka, ülkenin içinde bulunduğu duruma bakarsak, dert edinebileceğim son kıstaslardandır.

edit: Adaylığını açıklamadı. Genelbaşkan aday olmalı dedi.
Dogru demis. Neden Kilicdaroglu aday olmuyor? Itibar gormuyor da ondan. O halde ikinci mantikli soru eger itibar gormuyorsa chp koltugunda ne isi var?

Şu emekliliği geldiği halde işini ısrarla senelerce bırakmayan devlet memurlarının durumu kanser gibi birşey değil mi yahu? Ne kadar saçma. Bir sürü genç sırada beklerken nerdeyse elden ayaktan düşecek duruma gelmiş adam hala aynı mevkide.

Bunu söylemek istemezdim ama mecburen..

Ahmet adlı üye kendisi azılı Fetullahçı olduğunu itiraf etmişti.

Şimdi Akp ve kuçuk enişte hariç herkesi Fetullahçı olmakla suçluyor.

Bu siyasi islam ne menem bir şeymiş...
Source?

Adamlar yıllardır Devletin içinde ama nedense Karaoğlancılarda, sözde Atatürkçülerde ses yok. Kısaca dürüst olun Fetö’nün Devlete sızması dert değil Erdoğan düşmanlığı bizi Fetöye sempati beslemeye itiyor deyin kurtulun. Gerçi Fetö artığı IYI Parti yi destekleyerek sempati beslemeniz de cuk diye oturuyor.
66F9BC2B-170E-44FD-A038-84DDB04B7851.jpeg
9BD37E52-31F0-4F99-A133-202A3230A612.jpeg

Kendisi...

Adamlar yıllardır Devletin içinde ama nedense Karaoğlancılarda, sözde Atatürkçülerde ses yok. Kısaca dürüst olun Fetö’nün Devlete sızması dert değil Erdoğan düşmanlığı bizi Fetöye sempati beslemeye itiyor deyin kurtulun. Gerçi Fetö artığı IYI Parti yi destekleyerek sempati beslemeniz de cuk diye oturuyor.View attachment 468068 View attachment 468067
Akşener bu iftiralara karşi "sadece ben değil, 7 sülalemde 1 tek Fetullahçı bulsunlar syaseti birakacağim" dedi.
İftiracılara da "iddialarıni ispatlamayan şerefsiz oğlu şerefsiz, namussuz, alçak ve aşağılıktır" dedi. Ama şerefsiz oğlu şerefsizler hala şerefsizce dolasiyorlar."

Akp zihniyeti yillarca genelevde vesikalı fahişelik yapıp emekli olduğunda jinekoloğa giderek kızlık zarını diktirdikten sonra "ben namuslu bakire bir kızım elim erkek eline değmedi"
diyerek hava atan kadinin durumuna benziyor.

Yillarca Fetullahçı İslami Terör Örgütü ile ortaklık yap, her istediklerini ver öküz ölünce de "alnı secdelilerden zarar gelmez sandik, yanilmişiz Allah affetsin" deyip bakire kiz rolü yapmak suçluya yardım ve yataklik sucunu ortadan kaldirmaz.

Allah affeder mi bilmem ama hukuk affetmez.

''Tiyatro''(!) diyenler iyi okusun!

• Ankara Devlet Güvenlik Mahkemesi Savcısı Nuh Mete Yuksel 2000 yılında Fethullah Gülen'e karşı dava açtı, internetten İddianamenin tamamını bulabilirsiniz:
S U Ç : Laik Devlet yapısını değiştirerek yerine dini kurallara dayalı bir devlet kurmak amacıyla yasadışı örgüt kurup bu amaç doğrultusunda faaliyetlerde bulunmak.
Suç Tarihi: 1989

İddianame(Başlıkları, detaylarını internette bulabilirsiniz):
I- Nurculuğun tarihi gelişimi
II- Nurculuk hakkında Ceza Genel Kurulu Kararı
III- Fethullah GÜLEN Grubu
IV- Fethullah GÜLEN hakkında Askeri Yargıtay 3 ncü Dairesi nin
Kararı
V- Bir Nur talebesinin anlattıklarıyla Fethullahçılık
VI- Kitaplarına göre Fethullahçılık
1)- Cihad
2)- Tebliğ
3)- Strateji ve Taktik
4)- Fethullah GÜLEN Said-i Nursi nin devamıdır
‘5)- Örgütlenmede genel perspektif
‘6)- Fethullah GÜLEN in inkılapçılığı
‘7)- Işık evleri, tekke, zaviye ve medreseler
‘8)- Hizmet erleri Şakirtler
‘9)- Dava Adamı, dava sistem
10)- Atatürk ve Laik Cumhuriyet
11)- Gelir Kaynakları
12)- Arapça Eğitim
İddianameden kesitler:

• Devletin tüm sistemlerinde İslam hükümlerini egemen kılarak teokratik bir İslam
    diktatörlüğünü kurmaktır
    ...demokratik usuller ile ılımlı İslam görüntüsü ile kamufle edilmiş
    yöntemi...Papa ile görüşerek sadece Türkiye'de değil, Dünyadaki Müslümanları yönetmeyi
    amaçlayan ruhani liderliğe olan ilgisi,
  • A- Bünyesinde bulunan vakıf, okul ve dershaneleri kullanarak eğitilmiş gençlerden
    oluşan bir taban oluşturmak,
    B- Devletin bütün kadrolarında, bütün bürokraside, Milli Eğitim Bakanlığı ve Emniyet
    Teşkilatında kadrolaşmak,
  • Türk Silahlı Kuvvetlerini ele geçirme amacıyla sızma politikasını sessiz ve derinden
    devam ettirmektedir.
  • ...

Bu dava nasıl sonuçlandı?

Gülen’i AK Parti kurtardı
2000 yılında, 10 yıl hapis talebiyle DGM’de yargılanan Fethullah Hocaefendi; 2006 yılında AK Parti Hükümetinin Terörle Mücadele Kanunu’nda yaptığı değişiklikle beraat etti...
Kaynak: https://www.yeniakit.com.tr/haber/guleni-ak-parti-kurtardi-7682.html

Not: Haber ve Kaynak gösterilen ''basın''kuruluşunu onaylamamaktayım, ''yandaş'' olarak bilindiği için tercih ettim.
Konunun daha beri ve ötesi de paylaşılabilinir, fakat konumuz kadar kısmını paylaştım.

Last edited:
Kendisi...

Akşener bu iftiralara karşi "sadece ben değil, 7 sülalemde 1 tek Fetullahçı bulsunlar syaseti birakacağim" dedi.
İftiracılara da "iddialarıni ispatlamayan şerefsiz oğlu şerefsiz, namussuz, alçak ve aşağılıktır" dedi. Ama şerefsiz oğlu şerefsizler hala şerefsizce dolasiyorlar."

Akp zihniyeti yillarca genelevde vesikalı fahişelik yapıp emekli olduğunda jinekoloğa giderek kızlık zarını diktirdikten sonra "ben namuslu bakire bir kızım elim erkek eline değmedi"
diyerek hava atan kadinin durumuna benziyor.

Yillarca Fetullahçı İslami Terör Örgütü ile ortaklık yap, her istediklerini ver öküz ölünce de "alnı secdelilerden zarar gelmez sandik, yanilmişiz Allah affetsin" deyip bakire kiz rolü yapmak suçluya yardım ve yataklik sucunu ortadan kaldirmaz.

Allah affeder mi bilmem ama hukuk affetmez.

Sen kafanı yorma Fetö artığı Meral için iyi günler bunlar. Yedi sülalesine gitmeye gerek yok. Kendisi Fetö artığı olduğu çok iyi biliyor. Fetö artığı meral o kadar Fetö’ye uzak ki Ali Lapanta denilen Fetöcü it ile koyun koyunalar.

Bilmem farkında mısın Fetö için AkParti öncesine zerre laf edemiyorsunuz. Dedim ya sizin derdiniz Fetö değil. Erdoğan düşmanlığı sizi bu ülkeyi yok etmeye çalışanlar ile kol kola getirmiş. Pkk ile koyun koyuna olmanızı normal karşılıyorum. Bu tür olaylar AkParti’de olunca Vatan, Millet naraları atarsınız. Ama kendinizde olunca üç maymunu gayet iyi oymuyorsunuz. Oyunculuğunuzu sevdim.

Al sana Fetö artığının Fetöcü savunurken konuşmaları

Gerçi doğru ya bu tür konuşmaları AkParti’den birisi yaparsa Fetöcü olur. Sizden birisi yaparsa normal

Last edited:
Fetullahçı İslami Terör Örgütü FİTO'nun TSK'yı ele geçirmesi hakkında:

Fetullahçı ve benzeri diğer irticacı tarikatlarin geçmişi eskiye dayanir. Kurtuluş Savaşinda Kuvayi Milliye karşiti fetva yayinlayan da benzer şeriatçı hainlerdir.

FİTO da yeni değildir. 2002'den önce bugünkü Menzil, Süleyman Ağa vs dinci tarikatlar gibiydi. Dini toplantılar düzenler, islam propagandası yapardi. Allah adına himmet parası toplar dershaneler açip "altin nesil" iddiasiyla mürit toplarlardi.

Bunlar istihbarat tarafindan bilinir, devlete ve özellikle TSK'ya alinmazdi.

FITO ve diğer tarikatlara ilk taviz Özal zamaninda Çankaya'ya davet edilmeleri ile başladi. Yine de henüz devlete sizmayi başaramamislardi.
Sizmayi başarip bir şekilde TSK'ya girenler er geç fark edilir ve ordudan ihraç edilirlerdi.

AKP&Fetullah ortakliginin iktidar olmasıyla durum değişti. Tarikat bağlantıları nedeniyle YAŞ tarafindan atilan askeri personelin namaz kıldıkları, eşlerinin başı kapalı olduğu için atildiklari yönünde müthiş bir kara propaganda başlattilar.
MIT ve diğer kurumlardan istihbarat kesildi. Tarikatçiliktan atilma engellendi. Daha once atılanlar belediyelerde işe alındı.

ÖSYM ve YÖK'ünde FİTO ve Akp tarafından ele geçirilmesi ile sorular yandaşlara servis edildi. Boylece TSK'ya girdiler ve çoğaldilar. Vatansever askerler genareller tutuklandi, sahte delillerle hapsedildiler. Böylece alttan gelen FİTÖ'cu personelin yukarı doğru hizla yukselmeleri sağlandi.
Sonuç: 15 Temmuz...

Dikkat ederseniz darbecilerin bir ikisi dışında rütbeleri çoğunlukla tuğgeneral ve altidir.

AKP darbe suçuna ortaktır. Allah affetsin. Ben affetmiyorum.

Ek.
2004 yilinda MGK Fetullahçi cemaat hakkinda mucadele edilmesi karari aldi. Akp hukumeti imzaladi. Ama gereğini yapmadı.
Hesap günü geliyor... yakında.

Rahmetli Kamer Genç mezardan çikip gelse de, "yanlis yapıyorsunuz bu fetullah memleketin başına bela olacak" dediği için sarhoş kafayi cekmis deyip üstüne yuruyen Akp partililerin suratina tükürse yeridir.

Hatta tukurmekle kalmayip hepsini raki şişesinin üstüne oturtsa yeridir...

Memleket ne hale geldi bunlarin yuzunden...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom