What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
Kilicdarogluna diyorsunuz ama asil bahcelide sorun var.

Google'a devlet bahceli ermenimi yazin gorun.
Adana'ya nerden gelmis sulalesindeki isimler ne bakin

Kim PKK destekcisi ve Feto sozcusu de Google’da baksinlar.

1A79645F-0B06-4F34-A0A6-5A91E6B51EA6.jpeg
D5734521-3322-48E0-B7D0-FF0F04E22503.jpeg

MHP'nin birkac ayi kaldi, baraji asamayip unutulacak daha hala Devlet Babadan bahsediyorsun
İyi de MHP'nin baraj sorunu yok ki. Adamlar ittifak ile giriyor seçime. İttifak %10'u geçtiği müddetçe adamlar mecliste o_O

Fetullaha geri dön özledik diyen, Ermenistanla sifir sorun deyipte sonra pkk ile osloda milletinden gizlice görüsen biri daha vardi o noldu bulamadim listede?

Ah, dogru bunlar hep düsmanlari yenme oyunuydu, basindan planliydi, onca sehit verdik sonucunda ama neyse, Reisimiz var olsun.:)

Dusmani ancak dusmanin silahiyla yenebilirsin karsinda ki kahpe gibi savasiyorsa mursi gibi dos dogru olursan 8. Ayinda ayagini oyle kaydiri verirler.

Siz sonuca bakin bugun FETO ve PKK mahvoldu mu? Oldu!

Peki bugun PKK ve FETO nun yaninda muhalifler durdu mu durdu!

Ben buna bakarim gerisi fasa fiso!

Her sey gun gibi ortaya cikmistir, isteyen kulagini tikasin isteyen gozunu kapatsin gercekler degismez!

Elhamdülillah millet yine oyunu gordu, aklin yolu bir.
Zayif sistemler guclu liderle ayakta kalır!
Guclu lider zayif olan sistemi guclendirirse devlet her daim güçlü kalır!

Onumuzdeki secim Yeni ana yasal sistemi hayata gecirip butun kanunlarin yeniden insa edilecegi devleti GUCLENDİREN bir donem olacak, bu nedenledir ki yeni donem devlet bekasi ve 2023 e hazirlik yonunden hayati bir oneme sahip.

Devlet bekasi icin millet yine uzerine duseni yapacaktır!

2 gün önce Erdoğan: Kasım 2019, Bahçeli: 26 Ağustos 2018 dedi... dün Erdoğan: 24 Haziran olarak alelacele seçim ilan etti.

Neden?... Kısaca...

• OHAL'in bedeli:

• Gelir gider durumu:

• Özelleştirme:

• İthalat-ihracat:

• Güncellemeler:

Last edited:
Last edited:
Secime giderken parti adaylari...

Kilicdaroglu ermeni asilli pkk destekcisi,
Demirtas pkk nin sozcusu,
Aksener ozde fetocu sozde bozkurt,
Bahceli devletin sigortasi,
Erdogan dusmanlarimiz karsinda dim dik duran guclu lider!

Profil ortada ;)

Ya şu boş konuya yorum yapmak istemiyorum ama bazen böyle üst düzey bir saçmalık görünce insan kendini tutamıyor.

Birader sen bu dediklerine kendin inanıyor musun yoksa maaşa bağlı bir troll müsün? Adamların ülkenin başına son 6-7 sene de açmadığı bela kalmamış sen gelmiş böyle boş bir yorumu neye dayanarak yapıyorsun?

Ekonomi bitmiş, terör aldı başını gitti ki son senelerde Türk evlatlarının yaptığı fedakarlıklar ile az çok toparlanabildik, dış politika desen baştan sona hatalı yani o kadar çok nokta varki saymak bile istemiyorum.

Halen gelip Akşener "FeTöcÜ LeN Amq" demek nasıl bir mallıktır?

Kılıçdaroğlu'nun bende sevmiyorum ama başka sebeplerden yoksa saydığın o özellikler daha 2 sene önceki AKP millet vekillerinde vardı; Rumca konuşan mı dersin, Türk milletinden nefret edenler mi dersin yoksa doğuda alenen PKK'lı teröristlerle oturup çay içip onları öve öve bitiremeyenler mi dersin say say bitmez.

Ülkeyi yönetenler zaten 1 sene daha beklese ülke ekonomisinin nasıl bir duruma düşeceğini biliyorlar yoksa vatan-millet sevdası ile hiçbir alakası yok erken seçimin.

Dusmani ancak dusmanin silahiyla yenebilirsin karsinda ki kahpe gibi savasiyorsa mursi gibi dos dogru olursan 8. Ayinda ayagini oyle kaydiri verirler.

Siz sonuca bakin bugun FETO ve PKK mahvoldu mu? Oldu!

Peki bugun PKK ve FETO nun yaninda muhalifler durdu mu durdu!

Ben buna bakarim gerisi fasa fiso!

Her sey gun gibi ortaya cikmistir, isteyen kulagini tikasin isteyen gozunu kapatsin gercekler degismez!

Elhamdülillah millet yine oyunu gordu, aklin yolu bir.
Zayif sistemler guclu liderle ayakta kalır!
Guclu lider zayif olan sistemi guclendirirse devlet her daim güçlü kalır!

Onumuzdeki secim Yeni ana yasal sistemi hayata gecirip butun kanunlarin yeniden insa edilecegi devleti GUCLENDİREN bir donem olacak, bu nedenledir ki yeni donem devlet bekasi ve 2023 e hazirlik yonunden hayati bir oneme sahip.

Devlet bekasi icin millet yine uzerine duseni yapacaktır!

Yorumun tamamı çelişkiler ile dolu o_O

Ya şu boş konuya yorum yapmak istemiyorum ama bazen böyle üst düzey bir saçmalık görünce insan kendini tutamıyor.

Birader sen bu dediklerine kendin inanıyor musun yoksa maaşa bağlı bir troll müsün? Adamların ülkenin başına son 6-7 sene de açmadığı bela kalmamış sen gelmiş böyle boş bir yorumu neye dayanarak yapıyorsun?

Ekonomi bitmiş, terör aldı başını gitti ki son senelerde Türk evlatlarının yaptığı fedakarlıklar ile az çok toparlanabildik, dış politika desen baştan sona hatalı yani o kadar çok nokta varki saymak bile istemiyorum.

Halen gelip Akşener "FeTöcÜ LeN Amq" demek nasıl bir mallıktır?

Kılıçdaroğlu'nun bende sevmiyorum ama başka sebeplerden yoksa saydığın o özellikler daha 2 sene önceki AKP millet vekillerinde vardı; Rumca konuşan mı dersin, Türk milletinden nefret edenler mi dersin yoksa doğuda alenen PKK'lı teröristlerle oturup çay içip onları öve öve bitiremeyenler mi dersin say say bitmez.

Ülkeyi yönetenler zaten 1 sene daha beklese ülke ekonomisinin nasıl bir duruma düşeceğini biliyorlar yoksa vatan-millet sevdası ile hiçbir alakası yok erken seçimin.

Yorumun tamamı çelişkiler ile dolu o_O

Yok ben maasli degilim komur yardimi yapiyorlar komuru dogal gaz kombisinde yakiyoruz.

Esas aksenerin fetocu olmadigini kabul etmemek nasil bir malliktir, kadinin carsaf carsaf fotograflari yayinlaniyor videolari konusmalari var hala akseneri aklamaya calisiyorsunuz, siz bu kafayla daha cooook secim kaybedersiniz.

Yok ben maasli degilim komur yardimi yapiyorlar komuru dogal gaz kombisinde yakiyoruz.

Esas aksenerin fetocu olmadigini kabul etmemek nasil bir malliktir, kadinin carsaf carsaf fotograflari yayinlaniyor videolari konusmalari var hala akseneri aklamaya calisiyorsunuz, siz bu kafayla daha cooook secim kaybedersiniz.

Şurada AKP ve Erdoğan'ın fetöcülerle belki yüzlerce fotoğrafı paylaşıldı ayrıyetten beraber yaptıkları her şey ortaya döküldü ama ne hikmetse bu kadar hata yapan insanları hala fanatikçe burada savunabiliyorsun. Ironik bir şekilde yine kendinle çelişiyorsun kardeşim farkında mısın?

Ben hiçbir parti mensubu değilim bu arada "siz" derken kimi kastediyorsun peki? Şu siyasi partileri futbol takımı tutar gibi savunmayın be arkadaş sonra aptal durumuna düşüyorsunuz.

Ayrıca ben kömür yardımı alan insanlar ile ilgili herhangi bir benzetme yapmadım orada, bir insan senin kadar kör ve gerçeklerden uzak olunca ayda 800 lira alıp trollük yapan biri diye düşündüm. (doğruyu söyle)

Şurada AKP ve Erdoğan'ın fetöcülerle belki yüzlerce fotoğrafı paylaşıldı ayrıyetten beraber yaptıkları her şey ortaya döküldü ama ne hikmetse bu kadar hata yapan insanları hala fanatikçe burada savunabiliyorsun.

Bunu 'Asker harekete!' sloganları atarken düşünecektiniz. ☺

Akşener madem Fetöcü, ve bu durum "bunu kabul etmeyen maldır" diyebilecek kadar ortada, niye müdahale edilmedi bu kadına? Niye parti kurmasına, palazlanmasına izin verildi? Fetöcü olduğunu bir tek sen mi biliyorsun? Akp, emniyet bunun farkında değil mi? Bir şekilde örgütle ilişkisi olmuş insanların ilkokul mezunu görümcesinin çocuğunu bile işinden hayatından ediyorsun ama alenen Fetöcü olduğunu iddia ettiğin kadının parti kurmasına izin veriyorsun, oy vereni de hain falan ediyorsun. Var mı böyle bir gerizekalılık?

Bunu söylemek istemezdim ama mecburen..

Ahmet adlı üye kendisi azılı Fetullahçı olduğunu itiraf etmişti.

Şimdi Akp ve kuçuk enişte hariç herkesi Fetullahçı olmakla suçluyor.

Bu siyasi islam ne menem bir şeymiş...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom