What's new

ÜIke Yönetimi

Status
Not open for further replies.
^ gunlerce bos seylerle ugrastigina gore karinin isi gucu yok herhalde. Arguman yok, alternatif siyasi fikir yok. Peki ne var? Laga luga var...

IP boyle, CHP boyle... ciddiye alinacak bir taraflari var mi peki, o da yok. Ne diyim.. Turkiye'nin ayakbagi da bunlar.

^ gunlerce bos seylerle ugrastigina gore karinin isi gucu yok herhalde. Arguman yok, alternatif siyasi fikir yok. Peki ne var? Laga luga var...

IP boyle, CHP boyle... ciddiye alinacak bir taraflari var mi peki, o da yok. Ne diyim.. Turkiye'nin ayakbagi da bunlar.

Söylediklerinin bir kısmı farklı etmenler göz önüne alınarak değerlendirilmeli, ama geneli kuşkusuz doğru. Zaten reddedemediğiniz için işi Cehape zihniyetine döküp geçiştiriyorsunuz ya. Ya pisleşmek ya cehape zihniyeti.

3 gün önce Erdoğan: Kasım 2019, Bahçeli: 26 Ağustos 2018 dedi... 2 gün önce Erdoğan: 24 Haziran olarak alelacele seçim ilan etti.

Neden?... Kısaca...

• Basın:
  • İslam ve Deizm:

• Vergi Sistemi:

• İşgücü sömürüsü:

• Kadın Yaşam Hakkı:

• Haram Algı Endeksi:

Last edited:
Şuana kadar 4 kişi aday adaylığını açıkladı (Erdoğan, Perinçek, Meral, Yılmaz), fakat ortada hala Atatürkçü bir aday yok.

Eğer İlker Başbuğ veya Osman Pamukoğlu gibi Atatürkçü bir aday çıkmazsa boş geçeceğim c.başkanı seçimini.

Meral bir donemler basbakanligini bir yerlere guvenerek garanti altina almisti. Mal gibi ortada kalmasini geciyorum. Simsi cumhurbaskanliga aday. Parti programi var ama ulke icin tek bir alternatif sunmuyor, sunamuyor. Ben gelirsem ekonomi duzelecek, issizlik azalacak, su bu "iyi" olacak. Peki nasil yapacaksin bunlar? Cevap yok... olamaz zaten cunku cumhurbaskani olarak secilmeyecegini iyi biliyor. Peki amac nedir? Amac bolunme yaratmaktir. Ortada kritik rakamlara ulasilmasi gerek. Bunlari iyi bildikleri icin kapabildikleri oylar onemli. Ister bir milyon ister iki milyon. Peki Turkiye de milleti boluo kutuplastirmak en cok kimin isine yariyor?

Bunlar aslinda basit analizler ama beyin yok ki kavrama kabiliyeti olsun..

Dinlemeyip IP IP IP CHPKK CHPKK diye inleyip durun

Hiç bir partiyi desteklemiyorsan akşenere neden avukatlık yapıyorsun hayırdır ? trollük hikayesini geçte senin FETÖ piçiyle bir gönül bağın mı var (doğruyu söyle)
Acayip bir adamsin Ahmet kardes,seninkiler(Erdogan) yillardir kimin neyi idi?
Biraz dusunerek konusalim.
Vay devlet vatan icindi falan sozleride gec.

Daha önce bu yoruma şu cevabı vermiştim, görmemiş olabilirsin aşağıya alıntılıyorum.

Al sana düşünerek yapılmış bir yorum :)

Dusmani ancak dusmanin silahiyla yenebilirsin karsinda ki kahpe gibi savasiyorsa mursi gibi dos dogru olursan 8. Ayinda ayagini oyle kaydiri verirler.

Siz sonuca bakin bugun FETO ve PKK mahvoldu mu? Oldu!

Peki bugun PKK ve FETO nun yaninda muhalifler durdu mu durdu!

Ben buna bakarim gerisi fasa fiso!

Her sey gun gibi ortaya cikmistir, isteyen kulagini tikasin isteyen gozunu kapatsin gercekler degismez

Kusura bakma ama 2013 e kadar neredeyse butun siyasi partiler destekledi ve dokunmadi. Zaten ortada yasadisi bir durum yoktu. Orgutlenme bunun uzerine yapiliydi. Ne zaman ki deliller olusmaya basladi o zamandan beri de mucadele edildi ve ediliyor. Bu gercekler ortadayken simdi bir orgutun yaninda mi karsisinda mi bulunulmali? Chp hep bu gibi orgutlerden medet umdu ama millet asla..

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom